صفحه نخست > کارتون > تلویزیون های پاکستانی و ایرانی

تلویزیون های پاکستانی و ایرانی

دو کارتون
عتیق شاهد
پنج شنبه 12 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • فریده از کابل.

  واقعیت تلخ است اما باید گفته شود!

  قابل یاداوری است که این اقدام امنیت ملی یک گام به جلو است ولی هیچگاه کافی نیست!.
  چون امنیت ملی از چند رسانه محدود نامبرده است و انها را افشا نموده است این افشا گری خود یک مسولیت بزرگ را متوجه دولت افغانستان خصوص امنیت ملی نموده است. اگر این خبر برای دیگران دلیل نباشد اما برای امنیت ملی یک مستمسک جدی می باشد چرا فورا جلو نشر این رسانه های اختلاف انگیز وخارجی را نمی گیرد؟
  دیگر اینکه رسانه های دیگر وجود دارد- مخصوصا در میان جامعه هزاره که مر بوط به ما می شود و امنیت ملی و مردم افغانستان اطلاع دقیق دارند که این رسانه ها چون:.روز نامه افغانستان که توسط یک پاکستانی بنام غلام حسین یاسا اجینت ای اس ای- مدریت می گردد از جانب پاکستان حمایت و رهبری می گردد و صاحب امتیاز ان نیزیک پاکستانی است .
  ما هزاره ها عادت کرده ایم از دیگران انتقاد نمایم ولی انچه به یک نحو مر بوط به یک هزاره می شود ولو یک هزاره خارجی چشم پوشی نمایم. مگر غلام حسین یاسا که برادر بزرگترش عضو رسمی وبلند پاییه ای اس ای پاکستان است پاکستانی نیست؟ او به عنوان یک دزد وجاسوس سالها است که ضمن جاسوسی از هزاره ها اما بنام هزاره ها در مراکز مهم افغانستانی از منافع پاکستان حمایت مینماید. ما می خواهیم مانند وزیر اقوام وقبایل بگویم که هزاره هزاره است فرق نمی کند از کجا باشد پس پشتونها هم حق دارند هر پشتون را پشتون بدانند از هر کجا که باشد.وبرای شان بورس تحصیلی بدهند ویا رییس جمهور شان بسازند. اگر بنا است جلو مدا خلات خارجی گرفته شود باید دست انها از هر قوم وقبیله که است قطع و بریده شود.
  همچنین سایت صدای افغان یا اوا به مدریت خاین شناخته شده سید عیسی که خود را به دروغ مزاری لقب داده است. از قرار گاه قدس سپاه پاسداران ایران شاخه افغانستان نیست؟ چرا امنیت ملی دست این خاینین را نمی گیرد ؟ حقیقتش این است که امروزه در کابل این دو رسانه خارجی مشرب مایه ننگ هزاره ها شده است. چند روز پیشتر که در دانشگاه پل تخنیک روی این موضوع بحث شد تعداد زیاد از دانشجویان پشتون با اسناد ومدارک از این دو رسانه یعنی روز نامه افغانستان به مدریت غلام حسین پاکستانی و سایت صدای افغان به مدریت سید عیسی ومزدور افراطی قرارگاه قدس .گفتند ودانشجویان هزاره را مورد سوال قرار می دادند.
  جای شکی نیست که ما خود نیز می دانیم اینها از ما نیست وباید گرداننده اصلی انها دستگیر و دارایهای انها به مراکز فرهنگی هزاره ها چون دانشگاه بامیان سپرده شود. تا درس شود برای همه ای کسانی که نیت بد به مردم ما و کشور ما دارد

  • مشکل این است که جریان اطلاعات گسترده نیست و بسیاری از اهالی باسواد جامعه هزاره دسترسی به این سطح از اطلاعات و افشاگری ها ندارند!

  • آقای فریده!

   من مطمئن هستم که تو یک مردم هستی و هزاره هم نیستی، خود را پشت نام یک زن پنهان کردی و میخواهی خود را هزاره جا بزنی و علیه خود مردم هزاره چرت و پرت بنویسی، شما قبیله پرستان تحت هر نام و جنیستی که پنهان شوید از طرز گفتار و نوشتار شما معلوم می شود که از همان دالخور های پاکستانی هستید!

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس