صفحه نخست > کارتون > تورن محمد اسماعیل

تورن محمد اسماعیل

یک کارتون
عتیق شاهد
چهار شنبه 25 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • واقیعاٌاسماعیل خان یک شخص کاملاً خائین هست این شخص خائین درولایت هرات بجز از هواداران خود هیچ کسی دیگر را قبول ندارد سابق تضادهای قومی را دنبال میکرد اماً اکنون تضادهای مذهبی رانیز دنبال میکنددر سال 1384 بالای دسته عزاداری فرزند پیامبراسلام تیراندازی نمود واز ورود آنهادرشهر جلوگیری کرد در دوران ولایت او درهرات قوم هزاره را بسیار ازیت وآزار کرد که زمین های آنان را قباله نمیداد آرزو میکنم که این خائین هرچی زود تر از سر راه برداشته شود.

  • از اینکه بخاطر جلو گیری از جلوس عاشورا تیر اندازی کرده کار قابل تحسین است چون این عاشورا و عاشورا بازی کلتور جهالت عرب است یک خاین 1300 سال پیش کشته شده تا هنوز خون او از دامن مردم خلاصی ندارد
   حسین بخاطر خلافت با یزید جنگید و کشته شد رفت خلاص ضرورت به سر وصدا نیست اگر کسی سر و صدا کند همه احمق ها هستند انها هم مثل طالب خود را بخاطر حیسن انتحار میکند.
   اکر لطف نموده غیر از نام جاغوری یگ نام دیگر هر نام باشد بهتر است چون اگر تو مرداری گردی تمام جاغوری را مردار میکنی .

  • من هم از بر غاصبین زمین های دولتی و دزدان سرمایه های ملی لهنت می فرستم هر کس که باشد. اگر خیلی ، فهیم، اسماعیل خان، عطای نور، گل اغای شیرزوی، برادران کرزی و هر کسی که باشد باید محاکمه شوند و سرمایه های دزدی شان ملی شود.

   اما من با جلوس و جلوس بازی و عاشورای نمایشی و اذیت و ازار مردم شهرها به شدت مخالفم. برای این کارهای مذهب مسجد وجود دارد. هیچکس نباید اجازه داشته باشد که شهر ها را بند بیاندازند چه سنی چه شیعه. عمل مذهبی خارج از مسجد و خانه باید ممنوع شود.

   حسین هم یک قدرت طلب بود که رهبری یک قوم خاص عرب را به عهده داشت و در مقابل امیر ان زمان به جنگ برای گرفتن قدرت برخاست در حالیکه ان قدر بی عقل بود که بیشتر از هفتاد نفر را در دور خود جمع نتوانست. اطفال و زنان را به کشتن داد. این کار بدتر از انتحاری کردن طالبان است. این کار یک انتحاری جمعی بود.

   لطفا با نام خود نوشته کنید نه با نام جاغوری.

  • اقاى سنك بشت,جيزيكه در روى جهان و در بسيارى از كشور هاى ديكر هم رواج است.تو قوانين نو از معده خود جه ميكشى.شيعه ها در روى جهان همان رسم است او از امروز نيست هزار ساله رسم است.جه ميشود كه انها اولاده بيغمر را كرامى ميدارند.حتى هم جنس بازان هم يك روز دارند و حق دارند انرا تجليل كنند و در بسيارى از كشور ها ازاد هستند.
   ولى هدف خودت اصلا تفرقه است.
   وكرنه كسى كه خود بزند و يا كريه كند بدن تو نه كرم ميشود نه سرد تو برو در راهت. به هزار زن كرسنه در روى سرك نشسته اند يك كمى مردى كو ...

  • لعنت بر تو که باز هم قوم بزرگ منش پشتون را در پیامت نادیده گرفتی هر چند که من یک تاجیک اصیل هستم. تا چه روزگای آب به آسیاب ایران این مهد فحشا و فساد و بی دینی میریزید؟ دیگر بس است....

 • جند تا جوجه فاشيستك عقب اسمعيل خا هيا هو را انداخته و لى كار اسماعيل خان شفاف است. اين فاشيستها اصلا دزد اصلى وزير ماليه وزير تجارت ومخابرات خيلى دزدان اصى را كزاشته در خ ا ي ه جنكو هستند.قبيله مزخرف هر روز يا ترور فزيكى و يا توطعه .فاشيستان ارام نشسته اند جند تا سك را بخاطر جفيدن ميبرورانند و از بولهاى مفت شكم انها را هم سير ميكنند.

 • نمبدانم چرا دست از سر محترم حاجي امير صاحب اسماعيل خان بر نميداريد.موصوف عمر عزيز خودرا در جهاد سپري نموده ، زجر اسارت دوره، طالبان را كشيده و چندين بار حكم اعدام شان صادر شده،و چندين سال است كه وزارت مهم مسلكي را پيش ميبرند.

  • زنده باد لودین قهرمان
   اولین باریست که درافغانستان بعد از ملالی جویا این جرعت را به خرچ داد تا یک ی ازغاصبین زمین را به رسانه ها افشا نماید
   به آقای لودین اطمنان میدهیم که مردم افغانستان را باخود دارد

  • تورن محمد اسمعیل خا ن .
   عزیز لود ین هم به پوست پا ک نیست ، یکی ا زخاین های گروپ حامد کرزی است ، به همه معلوم ا ست که د ر
   انتخابات ریاست جمهوری چه چال بازی هایی کرد رویش سیاه گشت ملت افغانستان شاهد بودند صد د ر صد به
   طرفدا ری کرزی اجراآت میکرد خود ش هم به فساد اداری غرق است . ازاوچه اجراآت درست توقع دارید ؟؟ .

 • برادران عزیز!
  اگر در تاریخ نظر بیاندازیم در می یابیم که هرکسیکه در افغانستان به قدرت رسیده صرف بخاطر منافع شخصی خود و باداران شان که سبب به قدرت رسیدن وی شده اند فعالیت نموده و خون مردم مظلوم افغانستان را به دالر معاوضه نموده در جیب های شخصی خود و بیگانه ها قفل نموده اند. همین تفرقه های قومی، نژادی، لسانی وغیره... نیز یکی از پدیده های شوم آنهاست بخواست باداران شان بواسطه همین خاینان بالای ملت مظلوم افغانستان تحمیل شده است.
  اگر هریکی از ما به کدام کشور خارجی سفر کنیم در آنجا وقتی کدام افغان را می بینیم احساس خوشی میکنیم و در آنجا این مهم نیست که آن افغان متعلق به کدام قوم است و به کدام لسان صحبت میکند بلکه مهم افغان بودن است. روی این ملحوظ تمام اتباع افغانستان (پشتون، تاجک، هزاره، ازبک، ترکمن، و سایر اقوام ....) افغان نامیده میشوند و باید تمام کینه، عقده، دشمنی وغیره را که از سوی کشور های همسایه بالای ما تحمیل شده اند، پشت سر گذاشته و در افغانستان زیبا با صلح و صفا زنده گی نمائیم و نگذاریم که وطن عزیز مان شکار و طعمه همچو مسایل منفعتی بیگانگان قرار گیرد.
  (داشتم، داشتم را پشت سر بگذارید از دارم، دارم سخن بگوئید)
  به امید روزیکه همه اقوام افغانستان مثل برادر متحدانه در مقابل کشور های تجاوز گر فرهنگی و سیاسی بخصوص ایران و پاکستان صف آرایی نمایند و صد راه پیشرفت های آنان شوند. (برای شما سوال خلق خواهد شد که چرا صرف پاکستان و ایران، باید در مقابل امریکا نیز قیام نمود مگر متأسفانه که به امریکا زور ما نمی رسد) اول دست این دو مملکت را از وطن باید قطع نمود امریکا خود بخود ........................................ رها میکند.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس