صفحه نخست > عکس > عکس هایی از مسابقه ستاره افغانستان

عکس هایی از مسابقه ستاره افغانستان

به روایت عکس و تصویر
جمعه 1 فبروری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

عکس از رویترز

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • قربان تو ترکمن دختر همشهری. به امید موفقیت هر چه بیشتر تو... کیس یو

 • زنده باد شیر زنان افغان که در همه عرصه های زنده گی علم فرهنگ هنر دفاع و سازنده گی دوشادوش برادران شان مردانه ایستاده اند به ارزوی موفقیت هر چه بیشتر شان

  آنلاین : http://bbbbgfggggggg

 • لطیفه جان خواهر قندم اگر پیام مرا میخوانی منحیث خواهرت برایت مشوره میدهم که بگذر از این شهرت که ایقدر با عث توهین و تحقیرت میشود اصلا صدای شما به اواز خوانی ساخته نشده فقط به زمزمه سری جاروب کردن خوب است گذشته از این حیف عزت عفت و نامت . اگر میخواهی مشهور شوی علم بیاموز و درجه تحصیل خود را بالا ببر . نمازت را بخوان و به خدا نزدیک شو از این گناه عظیم تیر شو که در دنیا و اخرت سود ندارد.

 • بعد از سالها یک زن پیام گذاشت. انهم اخوانی برآمد.
  نیدا جان اکبر توصیه " علم بیاموز و درجه تحصیل خود را بالا ببر" بسیار عالی. اما بقیه توصیه هایت ارزش آشغالدانی را دارند.
  آزرده نباشی!

 • برادری عزیز بسیار ببخشید منحیث یک افغان و مسلمان شما توصیه کنید به لطیفه جان از وجدان اسلامی و غیرت افغانی تان . تشکر

 • دوستان سلام
  یاید فهمید که این برنامه یک برنامه ایست که یهود و نصارا توسط یک تعداد کسانی این برنامه را براه انداخته که جز بربادی و فجایع بین اعضای خانواده مسلمان دیگر چیزی نمیباشد .
  فامیل هایکه عزت و شرف خود و اعضای خانواده خود ره در نظر دارند و نمیخواهند که دختران و پسران شان به بی راهه برود هرگز تن به چنین کاری نمیدهند .
  ای مردم آگاه باشید که این مرض بعد از پنج الی ده سال بعد برای تان معلوم میشود و آنگاه قابل علاج نخواهد بود .
  احترام
  طوفان وطنیار

  • همچنان د ر جمله هیأت داوری موزیک برای جوانان که از جانب رسانه طلوع به راه انداخته شده است ا شخاص ناکس
   بی وجدان تورک ستیز، متعصب بد بین تورک ها ، بی سوا د جاهل لوچچک ا نتخا ب شده ا ست ازاوطایفه چه بیش
   ا ز ا ین توقع د اشت ؟؟؟

 • سلام و احترامات به لطيفه جان ،،، لطيفه جان دوستت دارم ، دوستت دارم ، دوستت دارم ، موفق باشي .

  آنلاین : http://http://kabulpress.org

 • طوفان یا خاکباد!!
  از دهنت بوی طالبانیزم میآید یا شاید در... آنها آویزان باشی. دوست عزیز بجای یاوه گویی بهتر نیست جوانان ما را تشویق نمایم؟ آیا هنر و هنر مند بودن جرم است؟! پس تو نبین و دیگران را تلقین هم نساز گرچه شعری است که میگوید: پسته بی مغز اگر دهن باز کند رسوا شود. از خداوند میخواهم که هدایتت کند!

 • چرا همه ی شبکه های تلویزیونی افغانستان بر روی یک ماهوارهماهواره ی اکسپرس ای ام22پخش نمی شوند.تلویزیون دولتی و آریانا بر روی ماهواره ی هاتبرد پخش می شوند.تلویزیون راه فردا بر روی ماهواره ی ترکست.تلویزیون سبا بر روی...
  ای کاش از همه ی رسانه های دیداری و شنیداری افغان بخواهیم که بر روی ماهواره ی پربیننده ی اکسپرس ای ام 22 پخش شوندو سانسور و شطرنجی کردن از برنامه ها کم شود و گویندگان بانو روسری بر سر نکنند و در برنامه ها واژگان پاک پارسی دری به کار برده شود

 • سلام و سلامتی به همه برادران و خواهران مسلمان افغانستان و جهان.
  هر آنچیزیکه مطابق با قران و حدیث باشد قابل قدر و مرالاجراء است و هر آن چیزیکه با قرآن و حدیث در تضاد است مردود و حلال پنداشتنش کفر مطلق.
  و به عملکرد،گفتار و اخلاق اشخاصی همچو تهمینه و لطیفه ما نه در اسلام جا داریم و نه در یک کشور اسلامی تا اینکه هدایت خداوند عاید حالشان نشود و یک مسلمان واقعی نشوند. خداوند این ها را هدایت کند که منحیث یک انسان و مسلمان واقعی آبرومندانه زندگی خود را بسر برند تا مایع سرافگنی هیچ مسلمان و هیچ انسان نشوند.

 • سلام دوستان!
  ما سال هاست که بازیچه دست اجنبی ها قرار گرفته ایم اینبار مسعولین تلویزیون طلوع با راه اندازی این برنامه خواسته درآمد بسیار انگفت را از مردم غریب بیچاره دریافت کند.
  1- اس ام اس از یک سیمکارت هر قد که بخواهی
  2- اس ام اس تا کدام زمان اصلاً معلوم نیست
  3- به نام خوش چانس چقدر اس ام اس دریافت کرد
  4- کسانیکه سود و منفعت از این پروسه میبرند 1- کمپنی مخابراتی روشن مالک اصلی آن انگلیس است 2- کمپنی مخابراتی ام تی ان مالک اصلی آن یهودی های اسراییل است 3- کمپنی مخابراتی اتصلات مالک اصلی آن ایالت متحده عربستان است یکی از کشور های غنی شمرده میشدو 4- کمپنی مخابراتی افغان تلیکام مالک این کمپنیدولت افغانستان است که متاسفانه استفاده کننده کم دارد.
  تشکراز شرکت مخابراتی افغان بیسیم که در این پروسه سهم نگرفتی خوشا بحالت که نخواستی از این طریق پول مشتری هایت را به مصرف برسانی.

 • مطلب نوشته شده شما را خواندم ما افغان ها نظر به وضعیت فعلی اقتصاد افغانستان فکر کرده عمل کنیم امروز خارجی ها به انواع و اقسام ستراتیژی میخواهند همیشه مارا محتاج خود بسازند ما با بسیار رنج پول حلال بدست آورده به جیب خارجی ها به آسانی ارسال میکنیم یک اس ام اس 2.5 افغانی است اگر این را ضرب ملیار ها اس ام اس کنیم میدایمک که چقدر پول ما به راه حرام مصرف شده حال زمانی است که ما باید خود را بسازیم نه مالک کمپنی های که از طریق این برنامه پول ما افغان ها را با فریب برنامه تفریحی ستاره افغان میگیرند در هندوستان رای صرف با مسکال حساب میشود ولی از ما هر رای با 2.5 افغانی خریده میشود و در نتیجه به اوزیک ها اهانت میکنند میگونید که اگر زبان اوزبیکی را میفهمیدم برایت یک نمره اضافه میدادم ما این را میدانیم که جناب فتح علی 5 سال در جوزجان بود و اوزبکی را مثل زبان خود میداند و آقای رامشگر 6 سال ره به اوزبیکستان سپری کرده قضاوت کنید این هم برنامه ستاره افغان و این هم اهانت به اوزبیک ها.

 • بجواب ابراهیم نام!
  دوست عزیز در حقیقت همین افراد ناقص الخلقه مانند خود ات باعث بد نامی بزرگ دین گردیده و هر آنچه ذهن مریض تان کار کرد از قرآن و حدیث تعبیر میکنید؟! موسیقی در کجا دین حرام گفته شده؟! من اطیمنان دارم که با این یاوه سرایی ات حتی قناعت خودت حاصل نشده چی رسد بدیگران.

 • با قبول سخن های آذر جان و میسره جان فاریابی
  میخواهم مطلبی را به عرض شما هر دو جوان با احساس اظهار کنم:
  تلویزیون طلوع با راه اندازی برنامه ستاره افغان میخواهد تفرقه بین ما افغان ها بیاندازد این هم یکی از سیاست های انگلیس و آمریکا است که سال ها کوشش کردند که بین ما نفاق را انداخته حاکمیت را بدست بگیرند اما مجاهدین غیور افغان ها اجازه آن را نداده و سرکوب کرده از وطن کشیدند و این بار با ستراتیژی جدید داخل افغانستان شده از طریق یک برنامه تفریحی میخواهند نفاق را بیاندازن امروز اگر یک هزاره ، اوزبیک یا تاجیک آهنگ بخواند تار موی همه ملیت های تاجیک ، اوزیک و هزاره سیخ سیخ میشود این حقیقت ها را با چشم بینای خود میبینیم این را بدانید که این تلویزیون و همین کمپنی مخابراتی روشن از خود انگلیس ها است و این هم چالش جدید برای از بین بردن ما افغان ها.
  آذر جان و میسره جان فاریابی التماس دعا برای آخرین شکست آمریکا و انگلیس افغانستان

 • آقای طوفان که تخلص خودرا وطنيار وانمود کرده ای : تو ازجمله همان وطنفروشانی هستی که از ابتدای استقلال افغانستان همفکران خودت تحت رهنمايی وپيروی ازملای لنگ گرفته وتا اکنون تا ملای کور رسيده ايد ولی آهسته ، آهسته گلم شما مخالفين نهضت وترقی جمع خواهد شد . وانسانها منحيت انسان آزد وخوشبخت زندگر خواهند کرد .

 • کسانی مثل لطیفه خودشان را که خراب و برباد کرده اند، بی عفتی و بی حیایی را هم در جامعه رواج می دهند. خدا هدایتشان کند

 • لطیفه جانم هستی از دل وجان میبو سم

  آنلاین : http://www,jaw,com

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس