صفحه نخست > کارتون > شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی

شیخ الشیاطین صبغت الله مجددی

عتیق شاهد
دوشنبه 14 سپتامبر 2009

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • خدا! چگونه به این شیخ من نظاره کنم؟؟؟؟
  به ریش وچهره این اهریمن چه پاره کنم؟؟؟
  خرافه گوی زمان وگزافه کار نشان...
  به صبغتک به کدام چشم ها اشاره کنم...
  فریب کارو دغل بازبیش نیست بدان....
  به عاشقان زروپول کی حواله کنم؟؟؟
  تراش گر بنماییم ریش تار شیطانش...
  به بی ریشیی چنین شخص سخت ناله کنم...

 • سلام دوستان واقعا اين اخواني هاي پست فطرت چهره واقعي خود را آهسته آهسته نشان ميدهد كه چقدر ذليل و رذيل هستند و تا حد كه خود را پيغمبر قرار ميدهند و ميگويند كه از طرف خدا به وي اشارات رسيده كه او از كرزي خاين طرف داري كند اخوان الشياطين جمع شيخ الشياطين مساوي به خاينين ملي

  • سلام به قلم به دستان بزر ک که دست شان را از راه دور می بوسم که در مورد این شیطان کثیف نظریات خویش را ابراز داشته برادران و عزیزان برویز کامبخش بخاطر یک خوصمت شخصی به بهانه کفر کویی در چی حالی میکذراند و این شیطان را بیبیند که علننا ادعایی بغمبری میکند کسی نیست که جواب این سک را بدهد کجاست عدالت کجاست شورایی علما وایی بحال کسانیکه از این شیطان دین فروش بیروی دارند مسولیت هر یک از شما بزرکواران است که این شیطان را به تماما جامعه معرفی نمایید کسانیکه در داخل استید که از دین چی استفاده های بود که نکرد و حالا ادعایی بیغمبر دارد من در مورد این شیخ دوروغین دوروغ کو کمی معلومات دارم همین قدر میدانم که نماینده انکلیس است و اکر برادران عزیز و بزرک در مورد اهل و نصب این بی نصب معلومات بدهند بهتر خواهدبود تا باشد چهره این شیطان بیشتر اشنا شود
   برادر ها در مطوبوعات غرب همه این اخبار افغانستان به زبان خود شان نشر میکردد و تازه جوانان غربی علاقه کرفته اند به دین اسلام مشرف شوندو بعضی ایشان تعنه وریشخند میزنند میکویند که در افغانستان یک شیخ با خداوند چتنک میکند این کار این شیطان بخاطر چوکی و دالر ریشه اسلام را میخشکاند

 • جناب شیخ ملا راکتی عظمت الله انداختهی

  اجازه بدهید که اینجانب انجلینا جولی هنرپیشه طناز هالیوود خدمت تان عرض کنم که شب گذشته بعد از شوتنگ به یک کلپ رقص رفته وبعد از نوشیدن وهم اغوشی با چند گردن کلفت به طرف خانه امدم و دفتعا اسم مبارک ذات اقدس شما که خود را کاندیدای ریاست جمهور کرده اید افتیدم. منهم خواستم که مانند پدر خواهر خوانده ام یعنی حضرت صبغت الله مجددی به یاد شما استغاره کنم تا ببینم که ایا مانند حضرت صاحب که برایش وحی الهی امد برای منهم می اید یا خیر؟ قابل یاددهانی است که دختر حضرت صاحب همرایم یکجا در کاباره سترپ ریتز یکجا برهنه میرقصید بعدا من به هالیوود امدم ووی به لاس ویگاس رفت وفعلا رقص برهنه دور میله را انجام میدهد وگاه گاهی همدیگر را میبینیم.

  زمانکه استخاره کردم دیدم که جناب شما ملا راکتی در یک تخت بزرگ نشسته بودید وتاجی بزرگی برسر تان بود. خبرنگاران میخواستند که شما ایستاده شوید اما شما نمیخواستید وبعدا فریاد زدید که ای مردم در....نم مولی را زده اند واین برگ های مولی است که از فرقم بیرون برامده!

  به هرصورت مانند ان اشارات غریبی که برای حضرت مجددی میشد منهم این تخت نیشنی شما را به فال نیک گرفته وشما را امیر المومنین اینده کشور خطاب میکنم.

  هوررررررررررا

 • سلام به تمام خواننده گان کابل پرس? !

  از رسانه خبر شدم که به شیخ شیطان از طرف خداوند وحی نازل شده .

  توف به ریش سفید تو دروغ گو خداوند تو ریش سفید کونی را ده قهر غضب خود گرفتار کند که همرای خداوند(ج) چال انگلیسی میری .

  خداوند متعال تو چوچه انگلیس همرای کرزی کر دزد قاچاق بر در قهر غضب خود گرفتار کند.

  توف به تو ریش سفید دروغ گو !مسعود

  • مسعود جان سلام ! تمام پیامها را از سر تا اخیر مرور نمودم و خواندم ، بهترین و جاندار ترین پیام را از خودت دانستم . الحق که این پیام ازانتهای صداقت و صفای قلب یک هموطن عزیزم نگاشته شده است .

   بلی مسعود جان ! همین شیخها و ملا ها و اخندها بودند و هستند که نام و نشان دین ما را به فرموده حاجی صیب سرپلی به غین خود زدند .

 • صبغت الله که شرم ندارد؛ خدا وقتی که با صبغت الله اشاره بازی می کرد، چرا نشرمید؟

  استفاده ابزاری دین، از گذشته های دور رواج داشته است. اگر به تاریخ بعد از وفات پیامبر گرامی اسلام نظر انداخته شود، اشخاص و افراد، به گونه های مختلف، در واقع هر که مقصدی داشته کاری را به کمک دین به نفعش انجام داده اند و این گونه فریب ها تا هنوز ادامه دارد که نمونه ی جدید آن استخاره صبغت الله مجددی و اشاره بازی خدا بود.

  اگر دقت کنیم استخاره و اشاره بازی صبغت الله یک کار جدید نیست که جای تعجب باشد، زماینکه پا در رکاب گلبدین نهاد واعلام جنگ با دولت ربانی نمود در حقیقت به راکت پراگنی های کابل و کشتار مردم متوسل شد، دقیق از رادیوی گلبدین که همین حالا نام آنرا را فراموش کردم، یا شاید رادیو آزادی نام داشت، گفت: من وقتی که در شورای هماهنگی پیوستم استخاره کردم شبها بیدار نشستم و تصمیم بر این شد که جانب گلبدین باشم. از این جا به این نتیجه می رسیم که برای قتل و کشتار مردم بی گناه و باگناه نیز از استخاره کار گرفته است. ازدید مسایل شرع اسلامی، یا هر دین دیگر ویا دور از دین، قتل و کشتار ویرانی یک کشور خیانت است و جنایت.

  خوب، اگر از این مسایل بگذریم، در خصوص دین و ادعای این پیر شیطان مشرب، اندک تأمل نماییم که آیا چنین چیزی واقعیت دارد و یا دور از واقعیت است؟

  از مسایل اسلامی هیچ نمی دانم اما، در مسجد و از ملا آموخته ام که خداوند بزرگ یک تعداد صفات ثبوتیه دارد و یک تعداد صفات سلبیه.
  صفات سلبيه، آن دسته از صفاتي هستند که نقص و کاستي‌ها را از خداوند نفي مي‌نمايند. صفات سلبيه خداوند را به ۷ قسم تقسيم کرده اند:
  • خداوند (جسم، جوهر، عرض، مرئي، ماهيت، حد) نيست و مکان و زمان ندارد.

  لازم به ذکر می دانم که وقتی از جانب خداوند کسی مبعوث به رسالت می شد توسط جبرییل امین رابطه بر قرار می کرد ازاین رابطه ها در داستان های تمام پیامبران آمده است علاقه موسی به دیدار خدواند یک داستانیست که همه می دانند، موسی توانایی دید یک نوری را در کوه طور نداشت و بی هوش گردید.
  ویا وقتی که رسول اکرم محمد مصطفی به پیامبری مبعوث شد صدایی در گوش حضرت آمد: (اقرأ باسم ربک...) خداوند همرایش اشاره بازی نکرد بلکه از طریق جبرییل با رسولش رابطه بر قرار کرد.

  حالا چی شده که خدواند با صبغت الله مجددی ( پیر دین فروش شیطان مشرب) رابطه بر قرار کرده و اشاره بازی می کند زماینکه خدواند در حال اشاره بازی با صبغت الله مجددی بود سرنوشت این همه مخلوقش را به کی سپرده بود؟
  رابطه های پیر ومرید در تاریخ زیاد گذشته است، مانند رابطه مولانا و شمس این را رابطه همیشه درمیان انسان ها بوده شاید در اینجا خدا زیاد تقصیر نداشته است.
  وقتی که این گونه ادعای اشاره بازی صورت می گیرد، باید یک جسمی وجود داشته باشد تا که اشاره هایش را انسان حس کند. اگر چنین شده باشد در تناقض با صفات سلبیه خدواند قرار می گیرد. یعنی خدواند جسم نیست زمان و مکان ندارد. اگر این صفات سلبیه را قبول کنیم، در اسلام این چنین ادعا را شرک می نامند.

  اگر یک چنین ادعایی از جانب یک فرد طور مثال دانشجو مطرح شود به طور یقین می توان گفت که علمای دینی فریاد هایی به راه خواهند انداخت. اما در مقابل مشرک جدید که زیر چپن روحانیت پنهان است، سکوت اختیار کرده اند.
  این فتنه جویان در تمام عمر می کوشند، کاری کنند، تا که قدرت داشته باشند. به اطمینان می توان گفت که اگر پاپ هم منصبی برایشان پیشنهاد کند بدون استخاره به آن لبیک خواهد گفت. تاوقتی که این مردم فریبکار در روی شانه های این ملت مظلوم سوار باشند دین را یک چهره یی بسازند که همه در هراس زندگی کنند.

 • In khainin tanha in bar nast ki ba maker wa sui estefada az din ,bazar khud ra garm maysazand, balki dar tool tarikh , junbush hay mily wa mardumi ra ki kishwar ra may tawanist ba nardban taraqy wa etela birasanad ba in estefada sarkub namuda and.

  In khainin ra dar tool tarikh guzashtay afghanistan mutaliya kunid, hamisha watan firush, muamila gar wa zid taraqy wa taali buda and

  Nafrin bar in don himatan firumaya

  Hakim

 • اوه مردم همین حضرت صبغت ا... مجددی ادم بد نیست او حق رای را مانند هر شهر وند ازاد افغان دارد حالا اگر در ارتباط تصمیم خود به ادامه کار کرزی یک کمی از دین و خدا یاد کرده روحانی بودن و احترام خود را به اقای کرزی اعتراف داشته و یا به ثبوت رسانده است و مسولیت راست و دروغ دیدگاه اش متوجه خود وی است.

  بیاید در بعضی موارد تا اندازه جوانمردانه عمل کنیم.

 • برای حضرت صبغت الله مجددی وحی امد که از حامد کرزی طرفداری کند وایشان هم دیروز اعلان پیامبری کردند وفرمودند که خداوند منان ایشان را فرمودند که ای مجددی ای پیر کونی! برخیز ومانند ابا واجداد مانند نورالمشایخ وشمس المشایخ که زنبارگی وبیناموسی های حکام قبلی را صبغه مذهبی میدادند توهم برخیز ودراین اواخر عمر ننگینت (که لعنت خدا برتو وخاندانت باد) از کرزی حمایه کن تا در این اواخر عمرت بازهم ذلیل تر گردی هی بنده لعنتی من.

  قابل یاد اوری است که مجددی دیروز اعلان کرد که از طرف خدا برایش فرمان امد که از کرزی طرفداری کند ووی هم کرزی را بهترین گزینه برای انتخابات اینده اعلان کرد

  • من افسوس می کنم که به خاطر این کار صیغت الله مجددی امروز به بزرگان این فامیل خصوصا به نورالمشایخ ویاهم ضیاء المشائخ رحمت الله تعالی علیهما توهین میشودآنها پدران معنوی مان بودند افسوس که صبغت الله ماده پرست امروز سبب توهین به اجداد خود می شود نه باید به خاطر یک روحانی دروغین به اشخاص بزرگوار توهین شود
   احمد صدیق 1388 4 18

 • بادرود به هم میهنان ارجمند!

  بسیار به این رمال خندیدم و این بیت به یادم آمد که :

  خر عیسی گرش به مکه برند

  چو بیاید هنوز خرباشد

  ولی دلم قرار نگرفت که تا خودم هم یک بیت برای این جادوگر نگویم :

  گفت مجددی ز استخارة بر کرزی اش

  من بگویم استخاره بزند در گردنت

 • زندگی انسانهاخصوصامردم افغانستان لبريزازخاطرات تلخ وگاهی باورناکردنيست قرارشدکه بعدازفرارنجيب الله قدرت به مجاهدين انتقال کندورهبران جهادی هريک نماينده خودرابرهبری جناب مجددی رئيس دولت افغانستان درجلابکابل فرستادندتاقدرت را ازعظيمی تحويل گيردقراربودکه بنابرپروتوکولات تنظيم هاحضرت صاحب فقط دوماه سرپرستی دولت تاهنوزتشکيل ناشده ی مجاهدين رابدوش داشته باشدولی اوزمانيکه واردکابل شدقبل ازاينکه درفکرايجادنظام وحل مشکلات ملی شودمصروف خريدفرماندهان وتحکيم قدرت خودشدوهرکی رالقب ودرجه وپول ومقام بخشيدکه همه خبردارند وقتی دوماه اوپوره شدنبرأمدوقتی ديگران ازاوخواهش کردندکه قدرت رابربانی بدهداوگفت شمانشان دهيدکه درکدام مرحله تاريخ اسلام قدرت راکسی بديگری تسليم کرده که من بکنم من خليفه واميرمسلمين هستم وهرکسی دربرابرم بغاوت کندمباح الدم است وگفت من خواب ديدم که رسوالله دست مبارکش رابرشانه من گذاشت وگفت توخليفه وجانشين من درين زمان فتنه هستی وکرامت من بودکه وقتی واردکابل شدم نرخ هابزمين زدواسلام برکفرپيروزشدبالاخره مسعودکه ديداوازدين استفاده ابزاری نموده وعوام راتحريک ميکندبرایش التوماتوم دادکه زودارگ راترک کندحضرت ديدکه ديگرتبليغت وپف وپتاف فائده ندارددرفکرغنيمت شدو12هزارميليون افغانی را ازبانک مرکزی کشيدکه بعدميان اووديگراعضاء حزبش درين باره نزاع درگرفت وهرقدرفرش وظرف وأثاری درارگ وسلام خانه وقصرنمبريک بودکشيدومن خودم شاهدبودم که قالين های حرمسرای را افرادشورای نظارازدادسن پسرش که ميخواست ازارگ خارج کندگرفتندوچندقالين ارگ راکسی بنام قاسم مجددی درکويت فروخت که ازپول اوامروزيک شرکت خيلی بزرگ عسل فروشی داردوروزی من وزارت شهرسازی که امرزوبنام وزارت انکشاف شهری يادميشوم رفته بودم که حضرت يک فرمان فرستاده که يک اپارتمان پنچ اتاقه نوبرای نام کسی راگرفته بودکه عضوفاميل من ميشودبدهيدومرامطمئن سازيدوموترهای سياه مخصوص داکترنجيب وصدراعظمان بودکه حضرت سرقت نموده ودرپشاورفروخت وشايدهمه خيانت اوأنقدردردناک نباشدبخاطريکه تنها اوچنين نکردبلکه هرکسی توانست بردوحتی ميزوچوکی مکتب هاراولی چيزيکه هنوزمراسخت ميأزاردوقتی ربانی عوض حضرت واردارگ شدمن چون هرکسی ميتوانست باروابط وشناختی که دردوران جهادمجاهدين باهم داشتندواردارگ شودوحتی شبهاوروزهادرمحوطه واتاق های سلام خانه ، ارگ ، حرمسرا، وقصرهابخوابندوبرنجی راکه پخته ميکردندمانندجوبودولی فريمان وهرکسی شکم خودراسيرميکردازانظباط ونظم وقواعدعسکری خبری نبودحکومت مجاهدين راستی حکومت مانندکرزی قبيله سالارنه بلکه قوماندانسالاربودوهرقوماندانی کوشش ميکردخودش رامردمی ترنشان دهدمن نيزبا استفاده ازين انارشيزم چون درکابل اتاق وشناختی نداشتم درارگ رخت اقامت بستم که شب روی ميزوفرنيچرميخوابدم وروزدربازارچکرميزدم که امروزأن روزهای بهدررفته افسوس ميخورم درطبقه اول ارگ رياست جمهوری ميزهای افتاده بودکه گفتند درزمان شاهی وداودخان وحزب دمکرتيک خلق ميزهای کارودفترحکام بوده ودروسط اين ميزهانگين های خيلی زيبای ازلاجورد، ياقوت ، زمردو--- همه رامحافظين حضرت بابرچه کشيده که دل انسان سخت خون ميشودودرخانه ميزهمين طبقه اول نيزاسنادی راديدم که حضرت نوشته برای (-----) (-----) جريب زمين در(-----) بدهيدوبدين ترتيب خبرشدم که هزارهاجريب زمين رابرای خوانين ومتنفذين هرولايت بخشيده است وقتی ازاوپرسيده بودندکه پراحضرت صاحب شمارتبه های نظامی وملکی واملاک واموال دولتی راچنين حاتم بخشی ميکنيدکفته بودنادرخان وديگرحکام افغانستان باين شکل صلح وامنيت رادرکشورأوردندوقتی هم که ازارگ اخراج شدبه استخبارات پاکستان متوصل شدتاحريف های اوراسرنگون کنندوازطرف اين استخبارات شورای همأهنگی تشکيل شدوحضرت برهبريش برگزيده شدوبامروفتوای اوهزارهاراکت برکابل شليک شدوبعدهم کرزی - خليلزاداورارئيس لويه جرگه ساختندونظام رياستی رابزورسرمردم تصويب کردودستبرد درقانون اساسی شدوبالاخره کرزی وفهيم اورارئيس سناتعين کردندورئيس کمسيون مصالحه که مليونهادالروهزارهاجريب زمين راباساس روابط وبافرادچاپلوس بخشيدکه همه راگربنوسيم هزارمثنوی ميشودحالابازهم مردم افغانستان ميخواهندتوسط چنين رهبرانی به ساحل نجات برسندوبردشمن پيروزشوندحضرت وقتی ميگويد: من استخاره کردم اوخوب ميداندکه کرزی نه تنهاشرابی وفاسق است بلکه بدين واسلام هيچ باوری نداردولی دالرش معبودحضرت وگيلانی وشينواری است اينهانه برای کرزی بلکه برای دالراستخاره ميکنندتاتجاردين درافغانستان باشندهمين أش است وهمين کاسه مگرشينواری رانديديم که برای کرزی فتوادادوبايک فتواششصدميليون افغانی راربودوکارگيلانی نيزمسکه کشيدن ازکرزی است وبس اسلام ازيک طرف دروزيرستان واسلام أبادوسيله تخديرعوام قرارگرفته وازطرف ديگردرتهران وکابل راستی مرگ برطالبان چه کابل چه تهران همين حضرتهابدستورانگليس عليه امان الله فتواندادندوبازهمين حضرتهابدستورانگليس نادرخان رابقدرت نرساندندهمان وقت نيزاستخاره ميکردندجالب اينکه اوميگويدمن حق خودراکه رياست موقت بعدازاول جوزابودبه کرزی بخشيدم ؟ کجاکرزی برخاست که توامتناع ورزيدی کرزی بامهارت خاص حضرت راباپول هنگفت به ترکيه فرستادتا ازيک طرف دراول جوزاديگراونباشدکه مخالفين کرزی اسرارورزندتاقدرت رامنتقل سازدوازجانبی دوستم رابرای کرزی بخردکرزی ازحضرت ، گيلانی وشينواری وامثال اين دکانداران دين استفاده ابزاری ميکندوخيلی موفق هم است

 • پنج سال پیش سید علی جاویدوزیر ترانسپورت وقت در سخنرانی خود در مسجد فاطمیه قلعه فتح الله خطاب به مردم گفته بود که جد خود حضرت محمد ص را بخواب دیده وانحضرت ص حامد کرزی را نماینده خود خوانده واز جاوید خواسته تا مردم را خبردار کرده تا رای خودشانرا بر کرزی دهند

  • اینه دیدین که مه راست می گفتم. خوب شد که حضرت صاحب مستقیم با خدای رحمن ارتباط گرفتند و گپای مره تصدیق کدن اگه نه کم کم مردم ما از سادگی به مه شک می کدن.

   الی که رضای خدا ره حضرت صاحب مستقیما از زبان ایشان تصدیق کدن به امید خدای رحمن می ریم به سمت امن و امان مگم به شرطی که رای تانه بی جای نسازین.

   خدای په امان

   کرزی

  • ازخوب موضوعی یاداوری کردید. سید جاوید درباره این خواب خود همه جا به نفع کرزی تبلغ میکرد.تا روزیکه کابینه معرفی شد وقتی جاوید اسمش را در این لیست ندید.شروع کرد به تبلیغات بر عکس.

 • Mujadidi must go to hell with his lie and if any one believe him then he or she must be the most stupid person in this planet this kind of mullahs are all the follower of shytan we are sick and tired of this games they play with poor people of this country Mujadid must go back to his country he is not afghan and he does not have the right to talk about afghans shame on him with his lies

  Ikhklas Wardak

  • sharmo haya nadari tars az khoda nadari astikhare mikoni

  • خود شیخ صاحپ از اول هم نام بد بود با این استخاره نمودن میخواهد دین اسلام را نزد جهان غیر اسلام کم رنگ بسازد شما بیبیند رئس جمهور که برادرنش قا چاقبر مواد مخدر خودش هم بخاطر قدرت فهیم دوستم محقیق را که خون این ملت مظلوم را مکیدن همه را دور خود جمع کردده همراه با این جنگ سالارن که تا دیروز خودش به آنها جنگ سالار خطاب میکرد امروز با آنها حکومت تنظیم میکند. خون هزران تن توسط نیرو های خارجی ریختانده میشود حکومت که از یک ولایت سه چهار وزیر متعصب به خصوص (کریم خرم فاروق وردک)حتیَ پیاده اش هم از قوم خود تعین کرده هزران بد بختی دیگر. آ یا این یک تمسخر به دین اسلام نیست که خودت استخاره کردی و خداوندج به تو وحی داد که رایت را به کرزی بدهید آ یا خداوندج آنقدر نا عا دل ظالیم است آیا شرم نمیشی با این استخاره

 • شخصی ادعای پیامبری نموده و به مردم پیامش را ابلاغ میکرد. او رابازداشت کردند و به دادگاه بردند و او در پاسخ به سوال قاضی که اگر واقعاً پیامبر هستی کتابت کجاست گفت: "من کتاب ندارم، جزوه به مردم میدهم." حضرت صبغت الله مجددی، پیامبر قرن بیست و یکم و رئیس سنای افغانستان کتاب ندارد، جزوه هم نمی دهد، اما به او نعوذاََ با الله چون "وحی منزل" الهام میشود که چه تصمیمی بگیرد و در این مورد، از کدام نامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت نماید.

  حضرت صبغت الله مجددی برای حمایت از کاندید خاص به خداوند متوصل شده و به قول حدیث شریف استخاره نموده است و به او الهام شده است
  http://www.urozgan.org/fa/inde...

 • padrake e benamosha lanat. en shikh fasid az padr padr awamfrib wa watan frosh boda and. aql en pir mulhid ba andaze gunjisk am nist. juz fisad, tabahi wa watan froshi de kar nadard. oh pir fasid boro khbare dukhtar ha was ghira aqarib nazdik at ra az denmark begi. gufta mishawad ki azai famil e pir watanfrosh (dukhtarn) dar awz ahi abbazi ba mardan yakja bihast ra tajruba mekunand. padr lanat ba khatir anha am astikhara kun ki taba shuda and. marg ba tamami mullah hai watan frosh wa lanat ba en kasif ha wa din frosh ha.

 • پیش ازاینکه نظرخودرا ابراز نمایم ؛مناسب است تا بیتی را شرایط دشوار ودلهره وداغ کشور را بیان ودرمتنش آشکار میکند ؛نوشته نمایم که: درآن کوچه خری مردار شد +صدسگی خفته بدان بیدار شد.تاریخ کشور سالها است که
  دگرگون شده ؛ازمسیر تحول ودگرگونی مثبت باز داشته شده وهمه افتخارات ومباهت وارزش های فرهنگی وتاریخی
  به گونه عمدی ؛ازسوی بیگانه ها یا نابود گردید ویا دزدیده شدند.سالها است که سگان خفته دروبرپیکرکشوروکشوریکه
  فاقدهویت واصالت وارزش های تاریخی گردیده است؛تاخت وتاز کرده وخواهند کرد.این اخوند "پاردم خروخوک" وانسان های ازریشه وبیشه ؛بیگانه استند ؛جزخرابی وخیانت ووطن فروشی دیگرکاری ندارند.
  بنابراین دربرابروبرعلیه این اخوندها وعجم وعرب پرستها مقاومت ومبارزه بایدکرد.

 • خدا کند که دلیل این حماقت صبغت الله جهالت خودش باشد نه حماقت مردمی که مخاطب قرار داده است که در این حال وای بحال آن مردمی که هنوز به چیز ها باور کنند. باور کنید دلالان و فاحشه ها بر این عجوز کثافت مآب شرافت دارد. آیا انسان شریفی را میتوانید دریابید که بخاطر مقام تا این حد دست به رذالت بزند. خدایا این اخوانی گوساله فطرت چیزی را بنام شرم و حیا میشناسد یا خیر؟

  دوم اینکه استخاره یعنی خرافه. نمیدانم این آدم چرا از عقل که خداوند برایش داده است استفاده نکند که استخاره کند. شما این منطق دین را ببیندی که خنده آور است. به امید روزی که کابوس دین دیگر رویاهای انسانی مردم مارا پریشان کرده نتواند!!!

  • سلام به همه خوانندگان محترم
   اولا این شخص که همواره به خاطر منافع شخصی اش فتوا صادر می کند، به اخوانی ها هیچ ربطی ندارد و کاش به سگ کوچه آنان می رسید ولی انسانی که در پی هوا وشهوات خود حرکت کند باور کنید که از حیوان هم پست تر است.
   این شخص به نام جهاد و مجاهد و شهید همواره استفاده شخصی میکند.و نسبت دادن این شخص هوا پرست به اخوانی ها ظلم است وی با مبانی و اصول فکری اخوانیها فرسنگها فاصله دارد.
   انگلیس مردمی را به نام حضرت و پیر و صوفی در جوامع اسلامی فرستاده تا مردم را به گونهای مختلف تخدیر کنند. ولی این حضرتک باید بداند که امروز مردم بیدار شده است و مانند گذشته نیستند که بابه و پدرت آنان را با خوابهای دروغین خود فریب دادند امان الله را به خارج فرار دادند وحبیب الله کلکانی را هم به سر چوبه دار بردند و خود در سایه حکومت نادر به زنده گی شان ادامه دادند. این هم فرزند کسانی است که به همان نظام ظلم و خودکامه نادر و ظاهر مشروعیت دادند. دامن اخوانی ها را با نسبت دادن این افراد کثیف آلوده نسازید.

 • با درود به هم میهنان ارجمند:

  ( به اقتباس از غز ل حافظ صاحب)

  استخاره

  به عشق کرزی خود، گفتم استخاره کنم

  سری به برف فرو ،هر طرف نظاره کنم

  چو در قدیم او بود، سالها کاتب من

  کنون که مسند اوست ، لافم آشکاره کنم

  دگر صلاح نبود سی چهل تا رئیس جمهور

  یکی بگویم و گپ، همچو سنگ خاره کنم

  منم که گشته فراری، ز دست عزرائیل

  شود به اردوی ملی، فکرو چاره کنم

  اگرچه زور و توان نیست، برای کار مرا

  زآب و گل هوس ، ماهی شاه پاره کنم

  رقیبی نیست به من، حاتم طائی یی هم

  چو چرچرک به نوا، صورتم قواره کنم

  هر آنکه ساخت وضویش ، به نیم آفتابه

  ببین به من که استنجا، به چند فواره کنم

  به وقتی بوجی دالر، شود زخر پائین

  به مثل برقی حق خویش، و قوم کناره کنم

  (مگو که پیر شدی عاشقی نمی زیبد )

  به عشق مجلس سنا، خود شش پاره کنم

 • سلا هموطنان عزیز و شرینم . هر وقتی که به چهره های منفور جهادیان خون آشام در سایت شما مشاهده میکنم تمام بد بختی های وطن عزیزم پیش چشمانم مجسم میشود که بقوت اشک هایم را متوقف میسازم .ولی نمیخواهم بیشتر از این بنویسم .فقط من نفرت دارم از دین و مذهب و آهین ایشان .ولی این ابلیس که از روز تولد تا دم مرگ بکشتار و وطنفروشی مشهور است .قضاوت را میگذارم بتاریخ وفقط در روی کثیف این لغنتی یک تف را هم لازم نمی بینم چون لیاقت لعنت بیشتر از تف کردن را دارد.امید وارم که جامعه بین المللی صادقانه مردم افغانستان را ازین شاخ و برگ تروریزم جهادی و مافیای مواد مخدر نجات دهند .این یک آرزو است و امید

 • دوستان عزیز ، کابل پرسیان ارجمند ! حضرت پروفیسور آقای مجددی این استخاره کردن و سنجش های عجیب و غریب را ازجد بزرگوارشان به ارث برده اند . ایشان نمونۀ و تمثال بیمثال یک تابلوی عجیب و غریبی اند که صرف میتوان آنرا در گوشه و بیشه اوغانستان و در جمع اوغانهای غیرتی جستجو نمود . امروز که خدا به فرمانش است و استخاره هایش را جواب ارایه میدارد ، روزی برسد که مانند یعقوب پیغمبر با خدا هم کشتی خواهد گرفت . وای برحال ما که چنین ارشاد فرمایان دینی داریم !! ننگ و شرم باد بر شما دین فروشان !

  • او شیخ شیطان تو خو خودت خر هستی مردم را هم خر فکر کردی ؟ تا کی شما کثافتا دست از سر این مردم رنجدیده افغانستان بر نمیدارید؟ به لحاظ خدا دیگر بس است شرم کنید هم تو وهم خر زی ات ایا شما از خدا ترس ندارید ؟ اگر دارید فردا جواب خداوند(ج) را چی میگوئید ؟ او پست فطرتان بس است دیگه...........

 • شما واقعا در باره شیخ الشیاطین خوب دلیل به جا وبه مورد کردید .
  تشکراز شما که این چهره را به یک نام جدید به مردم معرفی کردید.

  • مجدديها در طول تاريخ جواسيس باكستان بوده اند و اين يكي از ويزيكهاي اين خاندان محسوب ميكردد. آقاي صبغت الله خان كه هميشه بي خريطه فير ميكند و هيج نوع معيار و قاعد ئي را در كفتار خود مراعات نميكند، به اندازة حر ص بول و مقام وي را سر كيج و حيران نموده كه مردن و روز قنامت را هم فراموش نموده است، طبيعي است كه با جنين اشخاص نه خدا و ملائكه بلكه شيطان يار و ياور است و در استخرة خود نيز از شيطان بيام كرفته است.

   ارمان از كابل

 • استخاره یک عمل مسنونه است و استخاره صبغت الله ارتباط دارد به خود وی و نظر شخصی وی است . لذا نباید به تمام فامیل وی توهین نمود.

 • با عرض سلام به گرداننگان سایت و خواننهء گرامی

  من ماهیت اصلی صبغت مجدیدی را در دو دو بیتی ذیل خلاصه كرده ام

  فتوای صبغت به چشم مردم خار است

  كُنه روشش چو روبهء مكار است

  ریش سبیلش یكه یكه بر چینید

  در هر تارش، هزار ابلیس بار است

  .......................................

  صبغت به خدا مایهء شور شر است

  بنده به هوا وهوس و زور و زر است

  اخوان بود و سیا و شیطان الًرجیم،

  جاهل بود و دشمن علم و هنر است

  • درست چند روز پس از استخاره کردن حضرت صبغت الله مجددی ، برای حامد کرزی جهت نشستن دوباره وی به کرسی ریاست جمهوری ، کرزی به پاس این خدمت ارزنده و شایان حضرت صاحب ، بلافاصله ذبیع الله مجددی فرزند دردانه حضرت صاحب را به کرسی ولایت کابل منصوب کرد. این را میگویند استخاره ولایت آور ! حضرت صاحب با یک استخاره و خواب دیدن هم در دوره بعدی چاوکی ریاست مجلس سنا را که به ایشان به ارث رسیده حفظ کردند ، و از طرف دیگر غم پارچه جگرش ذبیع الله جان را هم خورد ، و وی را نیز به کرسی ولایت کابل نشاند. اما این موضوع را نباید فراموش کرد ، که هرکه با استخاره حضرت صاحبان به قدرت برسد جان سالم نخواهد برد. مانند حبیب الله کلکانی ، که با استخاره پدر حضرت صاحب مجددی به قدرت رسیده بود و با توطئه وی از جهان رفت .
   حضرت صاحب که همیشه برای اجرای امور روز مره استخاره میکنند . و درین کار مهارت خاصی دارند ، اینبار با استخاره به نفع کرزی ، ریکارد بی سابقه را در کتاب استخاره نمودن ثبت کرد ؛ زیرا بنابر سنن اسلامی استخاره برای امور چون خرید و فروش ، اجرای کار های عادی وروزمره وغیره میشود . ولی حضرت صاحب برای اولین بار برای دادن رأی و انتخاب رئیس جمهور یک مملکت استخاره کردند . که این کار وی در ذات خود بی نظیر بوده و در هیچ مملکت اسلامی دیگر تا حال چنین یک استخاره نشده است. و جالب از همه این که بعد از استخاره حضرت صاحب در خواب رئیس صاحب جمهور بر حال کشور یعنی آقای کرزی را دیدند ، چون حضرت صاحب زمانیکه استخاره میکنند و یا به شکل طبیعی خواب میکنند ، نام خدا فکرشان کاملا بجا کارمیکند ، و هیچ وقت خوابی نمیبینند که به ضرر شان باشد. یا به اصطلاح " حضرت صاحب به پهلوی خواب نمیکنند که بغل شان اوگار(افگار) شود " چه اگر حضرت صاحب در خواب کسی دیگری را غیر از کرزی می دیدند ، قطعأ بدون تاخیر از کرسی مجلس ثنا معزول میشدند ، و ذبیع الله جان هم به هیچ وجه روی کرسی ولایت کابل را نمیدید.
   این شیوه استخاره کردن برای حضرت صاحب از پدر مرحوم شان حضرت صاحب بزرگ به ارث رسیده است. چون پدر مرحوم شان هم از یک دربار به دربار دیگر با استفاده از استخاره راه میافت . چنانکه بعد از استقلال افغانستان نورالمشایخ پدر حضرت صاحب ، به اشاره انگلیس ها برای دهقان بچه ساده لو و ساده دل اما یک عیار کامل ، حبیب الله کلکانی استخاره نمود ، و غازی مرد را که فرزند واقعی این مرزوبوم ویک مجاهد راستین بود ، توسط حبیب الله کلکانی که مرد پاک دل ولی بی خبر از همه چیز و همه جا بود . از اریکه قدرت به زیر آورده و افغانستان را دچار خانه جنگی ها کرد ، و همین پدر حضرت صاحب بود که با نادرغدار بر ضد حبیب الله کلکانی (بچه سقا) طرح دسیسه ریختند . و با فریب و نیرنگ حبیب الله را وادار به تسلیم کرد ، که بعد از آن حبیب الله کلکانی بشکل نامردانه از طرف نادر بقتل رسید. پس این حضرت صاحبان برای هرکه استخاره کنند ، او را به کام مرگ میفرستند ، بنا پیشنهاد من به آنانکه به استخاره های حضرت صاحب دل میبندند اینست ، که باید از استخاره های حضرت صاحب دوری جویند . چون در طول تاریخ ، حضرت صاحبان برای هرکه استخاره کرده اند . وی از بین رفته است که مثال زنده آن حبیب الله کلکانی میباشد ؛ زیرا حضرت صاحبان وغیره صاحبان ، با تغیر کردن نظام سیاسی فورا به سمت پله که وزنش زیاد باشد تغیر موقعیت داده و زمام دار قبلی را تکفیر میکنند . که اینکار آنها برای شخص که از قبل برایش استخاره کرده اند مرگ آور ثابت شده میتواند .

 • سلام به دوستان و عزیزان که از کابل پرس? دیدن میکنند ، عزیزان ای شیخ بیحیا چقدر خوده پست ساخته که ده قرن بیست ویک آمده مردم ماره توهین میکنه که مه ده کرزی استخاره کدم ، او لوده اگه کرزی بی وجدان برای تو احمق بی عقل پول نمیداد و بچگگ لوده توره والی کابل نمیکد تو کی استخاره میکدی از خدا بترس پایت ده لب گور رسیده شرم کو حیا کو اگرچه میدانم برتو شرم و حیا هم نیست تو امو آدم هستی که ده یک روز دوستم ره کافر و ده روز دیگر خالد بن ولید لقب داده بودی خدا بزنه تو دیوانه خرافاتی ره ، عزیزان مه از ای لوده ها گله نداروم گله از کرزی بی غیرت است که تا ای اندازه پست میشه با دوشمنا مردم افغانستان بخاطر بدست آوردن قدرت تا ای حد پست میشه و به هرکه باج میته دوستم آدم کش تجاوز گر فهیم قاچاق بر و ............... دیگر خائنین

 • من فکر می کنم که آقای صبغت الله ((مجددی ))نیست بلکه خودش ((مجدد)) است به خاطریکه این روحانی دروغین ازاسلام وشریعت به یک طریقه بسیار جدید وکاغذ پیچ استفاده میکند که تاحال هیچ کس هم استفاده نکرده است لهذا ماتحتش باید به خودجناب عالی خودرانسبت داده ومجددی تخلص کنند نه اینکه به امام مجدد الف ثانی .پس من توصیه میکنم که بعد ازاین صبغت الله( مجدد) نوشته شود نه( مجددی)
  اگرچه من ازایشان گله ندارم بخاطریک جناب شان به حرام کلان شده است وحالا هم شکم شان ازحق یتیم، بیوه، وبیچاره پر است.
  صدیق (کاکړ).

 • سلام به هموطنان عزیز !
  دررابطه به صبغت الله مجددی واستخاره ولایت آور آن باید عرض کرد که صبغتک بیچاره ملامت نیست چون او امروز درمحبت پول آنقدر غرق شده که لقب فانی فی الدالرراباید به آن داد ،اوباید پول، دولت، ودب دبه داشته باشد ولوکه ازهر راه نامشروع بدست بیاورد .
  من که بیشتر دراروپا زندگی می کنم بیاد دارم که یک خانمی ازفامیل صبغت الله مجددی دراروپا دریکی ازکلپ های سکس عضویت فعال دارد من دقیق خبردارم که صبغت الله وآن خانم اروپائی برای بدست آوردن جایداد درافغانستان ازسکس نیز استفاده کردند که به هدف خود نرسیدند وبلآخره برای پوشاندن بی حیائی خود آنرا بالای یک شخصی چپه کرد که من باوردارم کاملا بی گناه بود چون من آن شخص را خوب می شناسم که ازفساد سخت نفرت دارد وانسان بسیارپاک وصادق است و این چنین کار به او هیچ نفعی هم نداشت ،البته یک شخص بیچاره وبی دفاع بود. پس کسیکه به خاطر دنیا ازعذت خود بگزرد ،توهین شریعت هم برایش آنقدر مشکل نخواهد بود اما نباید بخاطر چند نفرفاسد به تمام فامیل شان توهین شود.(گ. م)

 • دوستان عزیز من نمیدانم که شما آگاهی دارید یاخیر ولی امروز مشرانو جرگه افغانستان بریاست حضرت مجددی به کرزی اخطار داده است که پرویز کامبخش باید محاکمه شود یا منتظر عواقب سخت آن باشند. سناتوران آزادی و عفو او را به امر کرزی نادرست و خلاف احکام اسلامی و حتی گفته شده در حین جلسه چندی آنرا توهین به مسلمانان دانسته اند.

  در آستانه اعلان نتائیج نهایی انتخابات فکر میکنم کاسه ای زیر نیم کاسه پنهان است.

 • سلام.هموطنان عزیز با هزاران نفرت و به این رئیس شیخهای جهادی شیطان سفت یک پیام دارم .واین پیام یک طفل افغان است که همین حالا تولد شده و اولین رفع حاجت خودرا بر مقبره های پدر و پدر کلانهای این شیخهای جهادی که بپیغمبران مرگ و نابودی ملقب گردیده اند نثار میکنند و بریش این شیخهای جهادی این طفل های که تازه تولد میشوند بریش این شیخهای جهاد و علی الخصوص پروفیسور مکر و حیله میشاشند.و بر مذهب ایشان و اسلام ایشان استفراق خودرا تقدیم میدارند .و من با جمع روشنفکران ایکه در صدد تعدیل افغانستان این آخرین مدل حکومت اسلام را بقلم ترسیم نموده تا چنین مدل در تاریخ دیگر تکرار نشود .فکر میکنم چند سال بعد دیگر اسلام که از صفر شروع شده بود به صفر ختم خواهد شد .بامید فردا ایکه خوشبخترین مردم دنیا هموطنان عزیز من خواهد بود.
  بااحترام

 • نظر من در رابطه به تمامی پیام هایی است که از سوی دوستان عزیزمان در بالا نگاشته شده است:
  من نه از کس پشتیبانی می کنم و نه هم مسئولیت آن را دارم؛ فقط به دوستانی که در پیام های شان از الفاظ رکیک و به دور از اخلاق و شرافت استفاده می نمایند؛ عرض می کنم، تلاش کنید، شخصیت یک تن (هرکسی که باشد) را نقد کنید و یا هم از آن با دلایل عقلی و ارائۀ انتقاد های منطقی انتقاد نمائید؛ در غیر آن دشنام فرستادن به مردم کاری نیست که عاقلان آن را تائید نمایند و یا هم منتقدان از آن تحسین به عمل آورند؛ چرا که این کار خود بر ریش خود خندیدن است و نمایشی از شخصیت خود بر روی صفحات گذاشتن؛ حکماء می گویند که کار خوب و عمل پسندیده آن است که شخص بتواند بدون تردید و تشویش از آن در نزد دیگران ذکر به عمل آورد؛ خواهش من بازهم از دوستان این خواهد بود که اگر عمل نیکی را انجام داده اند؛ نام های واقعی شان را با هویت شان در زیر پیام های شان بنویسند؛ در غیر آن باید تأمل نمایند که کار اینچنینی جز دشنام دادن به خود به دیگران چیزی نخواهد رسید. (نثاری)

 • لعنت خداباد به تمام یاوه گویان بی سواد و کم علم بلکه بی سوادان بی خبران ،مطلب من دفاع از مجددی نیست هرکی فهمد اعمالشان ولی به بی سوادی وبی علمی این تعجب است که هنوز هم به مفهوم استخاره نمی فهمند لعنت خدا باد به شما بی سوادان.

 • به اقتباس از مقالۀ محترم رزاق مأمون تحت عنوان (دهان دوزخ برای بلعیدن«اشرار»همیشه چاک است)
  مسعود حداد
  بشــنو از رزاق «مامـون» داستان نار را
  آنکه بلعـد بیش ازهـرکس فاسد واشرار را
  گـویدا تاریخ ما درسینه دارد سوز وسـاز
  ازجفای جنگ مذهب، قصه های جان گداز
  مردم ما در ره دین جـنگ کرد وجـان داد
  جان خود را هدیه کرد بر رهـبر نادان داد
  این طرف خون میگریست، مادرافغان ستان
  آنطرف مزدمیگرفت نوکرمنش آن رهبران
  این طرف قـرآن را با صدق دل تعـبیر کرد
  آن طرف هرآیه را بر سود خود تفـسیر کرد
  لشکـر بی آب ونان ،حـمله بر دشمن نمــود
  حــاصلش را رهـبران دزد وسارق در ربود
  مردمان ساده دل ازجان خود مایه گــذاشت
  مفـتی های دون صفـت، دانۀ فــتوا بکاشت
  گفت «سیاف» از جــهاد مردم افغـان ستان
  پیــش بین بوددرکـتابش خالق کون و مکـان
  آن چـنان شـر و فساد در جامعه ترویج شــد
  مرسل قـرآن وهم روح رسولش گـــیج شــد
  زین سبب مأمون خود تصنیف کرد کرداررا
  پنج عمل یافـت تا نماید معـرفی اشـرار را
  اول اینکه عدل وانصاف فراموش کرده است
  میزید در تاریکی ،شمع خاموش کرده است
  دومی اش خو گرفته در تجاوز چون نهنگ
  می خـورد آن ماهی های بحرمـارا بیدرنگ
  سومی درکشتارخود،چون شـیردرنده خوست
  هرچه که در بیشه است، پندارباشد مال اوست
  چهارمی بد خواه و بدکردار باشد در عمل
  نه شرمی از بنده دارد ،نه هراسی از اجل
  پنجمی اش منحرف ورهزنی است کاراو
  نصیحـت، کـارگر نافــتد، در کـلۀ بیمار او
  این چنین واضح نمود ینج خصلت اشرار را
  بر داوران بی طــرف، آسان نموده کاررا
  بعدازین هرداور صادق بداند شر چیشت؟
  مومن وعادل کیها اند،فاسدو اشرار کیســت؟
  جا دارد «حـداد» را شاکر «مأمون» بودن
  ازبه شعـرش نثراو، سوژه ومضمون شدن

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس