صفحه نخست > کارتون > طالبان، دولت و شکريه بارکزی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • درودبر همه ! به نظر من شخصيتهاي كه پوشالي هستند وهركز مستقل نبوده ونميباشند، چهره وهويتشان در زير پرده ننگين دنباله روي به مردم از حركت وزبان خودشان بر ملا ميگردد. واين خانم شكريه باركزي را من از خيزهاي ميان خالي ودويدنهاي دستوريش از قبل ميشناختم كه اين آدم به اين كشور نيامده است كه درد ي را دوا كند، بلكه آمده است كه بدرد اين جامعه واين مردم بدستور بيگانگان بيفزايد. به يقين كه اين آدمكان كوكي هميشه وظيفه داشته اندكه بخراشند دل انسانرا.اين خانم بدون اينكه متوجه گپ يكروز گذشته اش گرديده باشد، كه روز اول دولت ويا حكومت كرزي را برگزيده از سوي ملت دانست وتوصيه كرد كه حكومت منتخب ملت نبايد كه از فرهنگ تبادله پيروي كند وروز ديگر زمانيكه جوان نا مراد بدست نا پاك ووحشي طالبان خون آشام سر بريده شد، همين دولت منتخب ملي را متهم به اين كرد كه اين دولت توان دفاع مردم را ندارد وبي كفايت است. اينست بعدهاي شخصيت خانم شكريه باركزي ! هرانسانيكه با انديشه واراده اي آزاد نباشد، ناگزيرچنين خواهد انديشيد كه خانم باركزي انديشيده است.وهرحكومت ، چنان است كه دستور پذيربيگانه باشد، حكومت اقاي كرزي كه نه اراده دارد ونه به وظايف يك حكومت پابندي ونه از كارآيي ملي برخوردار. اين بود نظر من دراين خصوص كه خدمت شما به عرض رسانيده شد.
  نيك انديش

 • از زنان متسافانه نمی توان توقع داشت اگر غلط میگویم دوران بی نظیر بتو را در دوران حکومت اش در پا کستان بیاد بیاورید که چه ارمغانی برای دولت های اسیای میانه از خود بجا گذاشت با وجودی که بی نظیر با شکریه بارکزی از هر لحاظ تفاوتهای چشم گیری دارند شکریه بارکزی هنوز در تمرینات سخن گفتن است اما بی نظیر چند دوره صدر اعظمی را پشت سر گذاشته بود اگر بی نظیر بی تواند طالب بیزاید شکریه بار کزی به لحاظ رفا بت میتواند بدتر از طالب هم بیزاید .
  دوروی وچهره پلید ایشان کاملا برای مردم افغانستان اشکار شد اگرچه که شاید ایشان فکر میکند که شاید از طروقی با هدف پوشیده دردل مردم خودرا جا کند و بعدا هدف شوم اش را بر مردم عوام هاها اره عوام ما مثل بقیه هابیقبولاند اما کور خوانده حالا بنظرم که میگوید در شهری کورها یگ چمه پادشاست حالا مردم دیگر سایب هردو چشم هستن اما در بعضی نقاط اگر مانده هم باشد من به شما توصیه میکنم که انجا را انتخاب کن جای شما دیگر بین ما نیست.

  • سد سکه جان خیلی بی انصافی کردی. تو شکریه بازکزی را که بوی از سیاست نمیبرد و یک ادم بدون اصل و نسب است را به بوتو همردیف خواندی. بهر صورت من درین شکی ندارم که بازکزی در طالب زاییدن بدتر از بوتو است اما بوتو با زاییدن طالب منافع ملی کشورش را به اصطلاح حمایت کرده و این گودی گگ با طرفداری از طالبان به منافع ملی خیانت میکند.
   ببین تفاوت زه از کجاست تا بکجا.........

 • شکریه بارکزی همانند سیاف و ربانی و قانونی و سپنتا و دیگران از جمله گدی گک های سی آی ای در افغانستان است که از وجودش استفاده میکنند تا طوری نشان دهند که گویا در افغانستان حقوق زنان تامین شده.

  زنی که جز آرایش غلیظ و کلمات انگلیسی پرندان هنری ندارد، مورد نوازش بادار قرار گرفته برایش جوایز مختلف داده میشود.

  امریکا کوشیده که در مقابل ملالی جویا این نوکرک مونث خود را به رخ مردم بکشد و طوری وانمود سازد که جویا نماینده اصیل زنان افغانستان نه بلکه شکریه است!! حتی وقتی جویا در بین 250 رهبر جوان دنیا به حق از جانب World Economic Forum انتخاب شد، زورکی شکریه را هم در این لیست شامل ساختند که از جویا پس نماند!!

 • برای همه نوکران و فاشیست های غلام صفت
  برای جوانان چون من خانم بارکزی نماد از عفت ، وطندوستی و فداکاری است .
  بر ضد جنگ سالاری - بر ضد دشمن وطن و منافع بیگانه در سر زمینش .
  ای کور دل جویا بعد از لویه جرگه قانون اساسی صاحب نام و نشان شد ولی بارکزی قبل از ان اینه دار افغانستان
  چرا تا حال سر خبرنگاران بریده میشود ؟
  چرا ربانی و دیگر غلام ان پاکستان ناجی نقشبندی نشدنند
  شما قلم فروشان دلال پرور تفاوت رنج مادر داغدیده مثل خانم بارکزی و وطن فروشان را تا حال ندانسته اید و تو ای جمیعتی کثیف بنام هنر کاریکاتور به واقیعت ارزش هنر پی ببری تا بهتان به خانم بارکزی زیرا قاتل اصلی ارباب تو است نه کسی دیگر که سالانه مرد و زن شامل در قدرت بدخشان قاچاقبر معدن و مواد وخدر هستند

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس