در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > هشدار به سادات افغانستان: نگذارید رژيم ایران از جامعه سادات برای منافع خرابکارانه خود (...)

هشدار به سادات افغانستان: نگذارید رژيم ایران از جامعه سادات برای منافع خرابکارانه خود استفاده کند!

چهار شنبه 11 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

در این دو ویدئو اعترافات سید کمال موسوی و سید سردار فرزند سید میرزا حسن را می شنوید که نحوه آموزش نظامی خود در ایران و اعزام به افغانستان جهت فعالیت های خرابکارانه را توضیح می دهند.

واژه های کلیدی

پيام‌ها

 • Marg bar vatan froshan.inha bayad bee jazayee khodd beresandddd.

  آنلاين بنگريد : http://mohammadi.yassin@yahoo.com

  • البته اکثریت سید ها مثل بقیه هموطنان، غرق در مشکلات شخصی و روزمره هستند اما یک تعداد از سادات به مزدوری برای ایران علنا افتخار می کنند و بر عکس کسانی را که ادعای ملی گرایی افغانی داشته باشند ، بی دین و گمراه و کمونیست و ... می گویند.

   مثلا شما سری بزنید به نشریه ای انترنتی بیام افتاب که در ان به تمام شخصیت های افغانی توهین کرده، تنها مزدوران ایران را تقدیر می کنند.

 • Dear brother first of all Hazara dosen,t have sayed 2nd sayed dosen,t have Shoya and these people call there name sayed they are friday night sayed those ignor and stupeid peopl send there first night of there wife to the big Monafiq call his name Sayed Kayan Ismahilya if he is realy Sayed he never betry to his country i mean his mother and that is they are realy buster i mean Aram zada that they did the same to our lover Imam Hassan and Imam Hossain Shahid and they untill now they every year they beid them self on month of Moharam but Allah never forgive them

 • مهره اصلی ایران شیخ اصف کن غاری بوده د ریزدنت ایران است شیخ اصف گنده خاری سال هاست که به نفع ایرا فعالیت داشته و دارد .

  • اینها را باید اعدام کنند. همین. هر کس که به وطن خیانت می کند باید اعدام شود. هر طالب مزدور ای اس ای و یا هم بسیجی های مزدور ایران باید در انظار عامه اعدام شوند تا عبرت دیگران بشوند.

 • همین سید ریشکی گو می خورد با این همه دروغ هایش این ویدیوه ره خر هم که سیل کند میفهمد که یکی دیگه 
  از ان طرف ده کاغز نوشته مو نه میدهد این میگوید من هم از ایران طرف داری نمیکنم ولی اینقدر هم مردم 
  افغانستان هم گاو یا خر نیست دیگه «»این فقط یک عده هستن که می خواهن تجار ها را بد نام کند خوصوصاً
  تجار های مهترم که سرکار باجنس های ایرانی دارد لعنت بر منافقین شایتان شیطان که از مردم ساده لوه ما 
  سو استفاده میکند خدا یا این شیطان ها را ریشه شان از بیخ بکن

  • سادات اصيل ا له دست بيكا نه نخواهد شد در صورتيكه خودرا بشناسد وأما در حال حا ظر تعداد سادات بالا تر از مليونها تن است واكر يكى أز انها استخدام أخند هاى ايران شده وبكشور دست به اعمال تخريبى زده اند نبا يد عقده مندانه از جانب هزاره هاى نسل جنكيز حرف بد ورد به ادرس سادات كفته أقدام شمرانه نمايند در حاليكه مسوليت اعمال خود را شخص دارند وابلهانه نبايد بنام سادات توهين شود ودادكاه نيز از خود اصول وموازين داردكه بر طبق ان در برابر محكوم اقا مه دعوا شده به كيفر خواهند رسيد ولى اتهام به أقاى محسنى نيز از علائم عقده مندى جا معه هزاره ها است اكر منظور از عمال ايران است در قدم اول دستكاه كرزى حقوق بكير ازايران است كه خرج ومصارف اورا ايران ميدهد وبايد أصولا بالاى مداخله ايران وياكستانى ها تعمق صورت كيرد

  • به نظر من كه سادات افغانستان هميشه دنبال مفتخوري بوده وهست حالا كه داخل خود افغانستان جنگ ومعامله بازي كمتر شده اند حالا ميرود مزدوري ايران را ميكنند وتاريخ نشان ميدهند كه اينها هميشه خاين ومعامله گر بوده اند نمونه بارز اينها سيد انوري محسني سيد هادي وسيد جاويد مي باشد

  • بچیم خودت سادات نیستی که هزاره راه نسل چنگیز میگی . تو از همان منافقین هستی که در زمان معاویه هم بود . انگشت شمار در بین هر قوم ادمهای این چنانی دارد یا نو کری پاکستان و یا هم از ایران را بکند .

 • ما حساب محسنی را و تناب ایشان را بالای گردن خودش می اندازیم و جامعه سادات در هزارستان هیج ربط به چند نفر سید که در کنار شیخ محسنی است ندارد . کار یک فرد و دو سه تا حتا تعلق به قومش هم ندارد.
  امید وارم که منافقین را موافقین بشناسد تا نتواند مثل بادران سابق شان اب را گل الود نموده چلپاسه مطلوبش را بگیرد .

 • مه تمام این حرفارا شنیدم . دست شما با خون هیج کس الوده نیست و نفر دوم که بیخی بیگناه است . بیا از برارد پشتون خود احوال بگیر که دست و پای نا پاک این قوم وحشی به خون ملیونها هموطن ما اغشته باز کرزی خر با کمال بیشرمی ازد شان میکند . شما هیج ری نزنید افغانستانرا قوم وحشی خراب کرده امروز هرکس و ناکس بالای مردم افغانستان پلان کاری میکند .

  • از تمام هزاره ها و سید های عزیز می خواهم که فریب ایران را نخورند. در ضمن، حالا که دولت با سر می دود که با تروریستان و مزدوران ای اس ای صلح کند، نشان دادن این قسم ویدیوهای ساختگی یک نوع تف کردن بر ریش خود است.

 • مه فکر می کنم اینا شعله ای به شه باید محکمه شه وه چون شعله ای گو خوده ده هر نام می زنه

 • تاپیک شما خودش افراد های نا اگاه را به سوی قومیت می کشاند، من تعجب می کنم در بین کابل پریس یک نفر نوسینده نیست ؟ چرا از نام و جرم فرد گپ نمی زنید و مسیله قوم را مطرح می سازید . یا دوست دارید ، بواسطه دو نفر بی اراده ، دو نشان را هدف بگرید یکی اینکه آمار سایت خودرا بالا ببرید و لو به اختلاف قوم دامن زده شود!! دیگری وا نمود بسازید که شما الف وب را می فهمید ولی نویسندگان ضریب تسلط شمارا بر خبر نگاری بر آورد دارند!آیا این درست است؟ به نظر یک دموکراسی خواه هرکه بوطنش بوسیله اختلاف، تبهکاری، بی نظمی ، و...دامن بزند مخالف مردم است ویا نمی فهمد . خواهش می کنم آبروی سایت تان را در نظر بگرید. کسی دیگر پیدا می شود بما هزاره ها یک چیز می نویسد. در هر قوم افراد بی عقل است ولی امکان ندارد که همه را بی عقل بدانیم! اگر چشم ها بینا باشد در کشور ما انسان های بسیار شریف هم وجود دارند.

جستجو در کابل پرس