صفحه نخست > کارتون > کرزی: مه ایلا دادنی نیستم

کرزی: مه ایلا دادنی نیستم

یک کارتون
عتیق شاهد
جمعه 20 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • كرزى جان مانند زنهاى حامله دار كميل يوش شدى اكر فعل دادن را دارى لطفا به غلام سخى ٦١نيز خودرا دور بدهيد كه كباب كبابت است اكر يوتوب را ديده باشئد ؟

  • با گذاشتن چنین کامنت هرزه ، کامنت گذار به سایت ، قلم ، کابل پرس? و خوانندگان ان توهین میکند.
   وقتی از وطن و مردم و وفاق ملی حرف بزنی میر هزار جان انرا حذف مینماید.ولی به چنین هرزه گویی افتخار نموده و انرا به نمایش میگذارند.

 • چرا خاموش هستی کامران!؟؟

 • كرزى خان ببينيد كه با اين شكم يور اكر إيلا كنى مردم كابل را لائقه شكمت خواهد كشت وبوى ان همسايه هارا نيز مريض خواهد سأخت واكر إيلا كردنى شد ى بهتر درياكستان إيلا كنى كه ان كشور نيز جتلستان است ومرم ان ببوى بد عادت دارند ومردمش مردار خور اند ومردم افغانستان كه در دره هاى مصفا وخوشكوار عادت دارند متضرر ميشوند وتحمل قوى بد شكم فاسد ترا ندارند 

  • دوستان عزیز سلام!
   این اکلیل افسر سابقه یا خورد ضابط باند جنایتکار امین، همان پاچه گیر بایانی است که مانند سگ دیوانه هر طرف دهن می اندازد و چیزی به گیرش نمی اید. گاهی از ناموس میگوید و گاهی هم از محکمه.. گاهی بنام اکلیل مینویسد و گاهی هم بنام شمشمه !!
   مردم افغانستان شما را به هر رنگی که بخرامید از یخن چرک و بوی بد تان میشناسند. این خلقی جنایتکار امده در مورد پاکترین فرزندان این وطن چون نظر سرمند و بابک بیانیه میدهد.
   شرمت باد، پاچه گیر بایان
   یا شاید اینهمه بی عقلی و لوده کسی را از رهبرمرحوم ساخته شده ستاره شرق و خلیفه مارکس و انگلس و مولف کتاب د چرس ( بنگ) مسافری به ارث برده یی ؟

  • حقبين عزيز راستى كه نوشته اين شخص فاشيست ماب به همان خلقى ها كه عقب افراد همينطور رزيلانه جيزهاى ضد و نقيض ميبافيدند و بهترين انسانهاى كشور ما را نيست و نا بود كردند.من حقير كه دريكى از ولايات افغانستان در حاليكه متعلم مكتب هم بودم بندى شدم در نزديكى زندان هم يك تعمير بود كه دران اطاقهاى زياد بود.ان شب كه مرا انجا اور دند از هر اطاق صداى وحشتناك از شخص زير شكنجه ميبرامد.ساعت 9 شب بود.هركرا مياوردند فورى ولجك و زولانه ميكردند بعد شكنجه ميكردند.در جريان شكنجه يك خوستى مزخرف و بيناموس درحاليكه با جوب ميزد و ميكفت كه اين قوماى بجه سقو است.انجا من به خود نفرت فرستادم ازينكه من هميشه مخالف ان بودم كه كسى بشتو وفارسى و هزاره و اوزبيك بكويد.همانجا قسم خوردم كه اكر ازينجا من رها شوم باقى عمر خود را ضد فاشيزم بشتونى و خوستى ها و بكتيا والهاى بينا موس و زن فروش ميكنم.من از ان روز ازين قوم وحشى و مزخرف بدم ميايد. و تا جان در بدن دارم فاشيزم قبيله بشتون وحشى را رسوا ميكنم.امروز در كابل برس قريب همين طرز و روش خلقى راستى كه اسمان و ريسمان با هم وصل ميكند خواندم.همان خلقى هاى بشتون و قوم برست بيناموس به يادم اوفتاد من فورى جواب نوشتم و اينكه حقبين عزيز او را شناخته راستى كه يكبار به هيجان امدم.من يقين دارم كه مليونها غير بشتون از كشور ما ازين قوم وحشى زخم در استخوان دارند. لعنت خدا بر سر اين وحشى ها زن فروش.من راستى كه به جدايي ازين كتله بينام و نشان و مزخرف خوش هستم.

 • بادرود به فرهیختگان
  البته چندین سال است که من درین سایت سوژه های کارتون های شما را که نخست به شما درود می گویم . می بینم.که شما پیرامون مسایل مختلف کارتون نقاشی می کنید. ولی من منحیث یک بیننده گاهی سوژه های شما را بسیار ساده می انگارم که پیامی درقبال ندارد و بیننده را تشویق به بدبینی می کند.

  اگر شما شاهد شاهد سخنرانی های کرزی باشید . همیشه او تلاش کرده که با درایت آن روشی را که در این مقطح زمان بسود کشور مااست اتخاذ نموده نمایند.

  افغانستانی که 10 سال قبل خاکدان جهان و مردمش بی نام و نشان و کشور ما توسط تروریستان اشغال شده بود را به یک کشوری مبدل کرده که حتا دزدان و قاتلین مردم آرام آرام چهره به افراد مثبت بدل نموده . افغانستان بطرف وفاق ملی به پیش می رود .
  و همه به هر نژاد و زبان و قومی که هستند مسئولیت خدمت به میهن را دارد. مخصوصا جوانان .

  و جناب کرزی گفته که بودن من مهم نیست باید نهاد های پولیس اردوی ملی و قوه های سه گانه دولت نهادینه شود.

  تا افراد نتواند در آینده خود محوری به وجود بیاورند و باز سال های جنگ های داخلی از نو شروع کنند.قسمیکه در یک کابل صد ها دولت باند دزدان وجود داشت .در سر هر چهارراه.

  ما باید تا همین جا که رسیده ام از او خیلی ممنون باشیم .و خود ما امروز به ایت توانائی فکری برسیم که کرزی یک نفر است .ولی من خودم فکر می کنم که شخص دیگری به این کفایت پیدا نمیتوانی .که تحمل مشکلات داخلی با وجود جنگسالاران اخلال گر با وجود سطح بیسوادی با وجود نبودن دشمنی ها جهادی ها بین همدیگر . با وجود جیب خالی و دست خالی و با وجود دشمنان خارجی که بدون مطلب سنگ را نمیدهند که به سر بزنیم . باوجود که حتا نزدیک ترین افراد خانواده اش را ازدست داد و با وجود که از هر افغان با دانش و بی دانش و تلویزیونها و سایت ها مورد استهزا و بدگویی قرار گرفته و با وجود اینکه شما تغیرات را را در ساحه ملی و بین المللی می بینید .

  اماشخصی بوده مودب حلیم منطقی وافغانستان در منطقه بهترین قوانین را درین مقطع دارد .و برای سرنوشت افغانستان و مردم ما هر نوع تلاش را انجام داده .

  و مایک مشکل داریم که هر کسی درافغانستان خدمت می کند . 100 بعد متوجه میشویم . که دیگر دیر میشود.

  اما حاصل آن که تیشه به ریشه خود زده میرویم.

  سوژه شما بخشی از حمله هائیست که 9 کار مثبت را یک طرف میگزاریم و به همان یک در صد خراب میچسپیم .
  یعنی که ساعتیری خود را بهتر از عرق ریزی جناب کرزی می بینیم.
  امید روزی برسد که هم میهنان ما از کیش تبعیض و دین مذهب و نژاد بیرون شده در پناهخردمندی و قدر شناسی به هنری دست یابند که بیرون از عداوت و دشمنی باشد .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس