در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > دانا روهرا باکر کرزی را بانوی اول فساد خواند!

دانا روهرا باکر کرزی را بانوی اول فساد خواند!

جمعه 27 آپریل 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پيام‌ها

 • بادرود به فرهیختگان!

  البته من نمیدانم که شما کی هستید که به گفته های نادان باکر استناد می کنید . آیا او عضو خانواده شماست . یا میخواهد در آینده به خویشی تان در آید . چراکه من اینقدر می دانم که در زیر هر حرف شما تفرقه بین اقوام افغانستان است .من نمیدانم شما درکدام سطح درک از مسائل سیاسی افغانستان قرار دارید . که برای دشمنی با قوم شریف پشتون افغانستان حتا حاضر هستید به شخصی که مورد انزجار دولت افغانستان است به طرفداری برخیزید.

  من منحیث یک افغان وطن پرست اینقدر میدانم که این وعظ و پروپاگند های شما ضربه محکمی به وحدت اقوام درافغانستان می زند.
  و بیگانگان همانطور که تا حالا تفرقه انداخته و سود برده اند را دوام میدهد .

  جناب کرزی این را می داند . که کدام خارجی برای توطئه به افغانستان می آید و مرام شوم دارد .
  ولی شما در جهل مفرط با آن عینک سیاه نفاق و تفرقه و جهالت اذهان اقوام افغانستان را دربرابر دولتی که متشکل از اقوام افغانستان است .مغشوش می سازید .

  مگر همین محقق توطئه گر خود را کاندید ریاست جمهوری نکرده بود .اکر از پوست مذهب بیرون می آمد و کمی وسیع فکر می کرد شاید همه به او رای می دادند . بگزریم که او حتا حقوق زنان را نقض می کند و در آن واحد با سه زن میخوابد .و اگر بپرسی مانند محمد شاید آیه بیاورد که الله این زنان را برای من حلال گردانیده است.

  وقتی الله خودش برای محمد در قرآن زنها را حلال می کند و 43 زن از اقوام مختلف حتا یهود و نصارا می گیرد . دگر ازین ملاچه های که جز فکر شکم و زیر شکم را ندارند چه توقع باشد .

  من از تمام روشنفکران دگراندیشان و فعالان سیاسی افغانستان خواهش می کنم که دگر در مقابل یاوه سرایی نوکران استحمار بیگانگان سکوت نکنند و با قلم فرسایی خردمندانه خویش حقیقت را از تبعیض و نژاد پرستی و دین پرستی ناشیانه جدا سازند.

  البته کرزی تا قیامت به قدرت نیست قسمیکه خودش گفت: نهادی قدرتمندی درافغانستان باید به میان بیاید . که هوشیار ترین شخص هزاره و یا پکتیا و یا بدخشان و یا قندهار و یا دایکندی بتواند با سعی و تلاش و با بیرون شدن از پوست قبیله و گروده و نژاد و مذهب رئیس جمهور افغانستان شود.

  و امروز کار پیشرفت افغانستان صرف کار سینه زدن و مانند مگس در کله کله زدن نیست . امروز با قوانین مدرن بین المللی اعم مردم افغانستان از الف تا ی همه مسئول اند مثبت بیآندیشند تا در پرتو آن زمینه برای ظهور استعداد های خارق العاده افغانی به میان بیاید .
  و ما بتوانیم سرنوشت خود را خودما بدون موجودیت کشوری دردست بگیرم و در جهان سر افراز از خرد و دانش و هوشیاری باشیم .

  نه 24 ساعت گریه و فغان و التماس به بیگانگانو گدایی و نوکری و غلامی .

  و از نامهای مانند غلام محمد غلام علی غلام حسین غلام حسن نفرت داشته باشیم تا در نخست از غلامی اعراب بیرون بیائیم بعد آزاد باشیم و سرنوشت خود را در دست بگیریم .

  یکتعداد از برادران ملیت هزاره تلاش به پناهندگی هزاره ها به آسترالیا میکنند.که این هم جز آب به آسیاب دشمن چیزی نیست .

  البته برای آنهاست که درک این را داشته باشند و تا کی به فکر آن که جان خود را نجات دهند.و خیرات خور آسترایا باشند.میتوانند که افغانستان را به آسترالیا تبدیل کنند. ممکن 1000 سال بعد ولی باید شروع شود که شده .

  پرسش چرا کافران می توانند کشور برای شان بسازند و ما نمیتوانیم ؟؟؟ فکر کنید . عامل آن چیست ؟؟

  و خردمندان افغانستان تلاش بر این دارند .
  افغانستان به پیش می رود با تمام کمی و کاستی . کسانی که مخالف پیشرفت افغانستان اند .نظر به این مثل هندی :

  وقتی فیل ها از جنگل می گزرد . سگها بدنبال آن ها عو عو کرده میدوند ولی فیل ها به این عو عو کردن ها هیچ توجه نمی کند و راهش را ادامه می دهد.

  زنده با اقوامی که خردمندانه واقعیت های زمان را درک می کنند.
  و ننگ بر آنانیکه عمر شان را در یاوه سرایی می گزرانند.
  کودن به دنیا می آیند کودن بزرگ می شوند و در کودنی ممیمیرند .
  و نه نانی و نه نشانی از آن ها در تاریخ به جا می ماتد.

  • برو احمق نام قزاباش را با این چتیات گفتنت بد نکن

  • با درود به فرهیختگان !
   من نمیدانم که کدام صفت اسلامی است که فحش بده و فرار کن .این نشان می دهد که تو آدم بی هویت هستی .یا از ذکر نامت می شرمی .و اگر ریگ در کفش نداری ونوکر نیستی معنای صحبت های من راچند درصد درک میکردی . و توهستی مشکل افغانستان که آفغانستان را به روز سیاه نشانده اید با باداران تان .

   کاسه چینی که صدا می کند

   خود صفت خویش ادا می کند.

   من دوست دارم که کمی بیشتر صحبت کنی که من بدانم تو کی هستی و چرا مانند میکروب زندگی می کنی و از روشنی مثل کرم خاکی چشمهایت را می بندی .

   بیش از هرچه کمی آدم باش .و برای هر آن چه من گفته ام دلیل بیاور .

   وگر نه فحش تو و بع بع یک گوسپند در نزد من فرقی ندارد.

   آدمیت به حسن و اخلاق است

   حیف این شیوه در جهان تاق است

   کافر نیک خو وپاک سرشت

   بهتر از مومن بد اخلاق است.

  • به جواب كنيشكاه يهود زاده البته از رؤس تحرير وبلند كردن باد وبخار زير وبالايت معلوم است كه سخت بى تربيه وملحد هم هستى ونام قزلباش را بد ميسازى از همان أولاده يهود هستى كه درافغانستان وياكستان بنام يشتون نامكذاري نموده شده اند كه اصل نثراد خودت برميكردد به شمون كه بر وزن يشتون است ودر روند زمان ازعصر زندكى يهود وبرادرش لامع شمون به يشتون تغير خورده است وهمان يشنونها ى به اين نسل ارتباط دارد كه dnaشان با يهود تطابقت دارد ودرين اواخر يك موسسه تحقيقى اسرائيل به ثبوت رساند كه يشتونهاىيكى از همان ١٢برادراست كه در اثر طوفان ها ازهم جدا ودردامنه هاى كوه سليمان كه همين مناطق لر وبر است كه شامل ساحات ياكستان وأفغانستان حاضر ميكرددميباشد ولى افغانان غلجائى با طوائف خود به اين نسل نميرسند كه هويت أصلى شان كه منبحيث ازلغات غل يعنى به دزدى كه ولد زنا ويا حرامى معروف اندميباشد وفكر كنم كنيشكاه جان خودت نيز ازهمين غلجائى حرام زاده هستى كه تعصب زياد را با دين مبين اسلام عزيز داريد كه به ايت وييامبر بزركوار ان به بى احترامى تهمت كرفتن ٤٣زن را نموديد وازين بيانت هم ثابت است كه مسلمان هم نيستيد وديكر تو فرزند شمون يهود جى حق دارى كه داورى كنيد وازنام ياك موحدين ومومينين قزلباش سو استفاده كرده وبر ضد اين مردم دسيسه كنيد وازنامهاى غلام حضرت وغلام على نفرت داريد وما از نام يهود وسلسله ان كه يشتون است نيز نفرت داريم كه برادر بزرك تان حيثيت خونتاى عرب را بازى ميكنند وشما در خراسان ما ترور وشرارتى تروريستى وقتل وغارت را أمروا كار امدن احمد درانى شما تا كنون جنائت افريده ايد وازنام مردار شما قوم نفرين شده نفرت داريم .وطومار شيادى تانرا درهم مى ييجيم وموقع تنفس را درين ديار مرد خيز بتو وكر زى ها مزدورت نخواهيم داد رهبر ائنده ما داكتر عبدالله قهرمان است ويا هم احمد ضياه مسعود يادكار رهبر مقاومت كشور .غلام على

  • o qizilbash tu mai da hazara yad midi system roza ? ya mazhab mara rishkan mekuni, tu mai ma ra yad mdi? harkas ki rishish diraz bud fil ast are? waqean ki az shoma filha bajuz imki pakistani ha ra da pushtan sawar shawad diga ba dard namukhrin

  • بادرود به افغانهای که در پرتو خرد و منطق مینگارند و لعنت بر کسانی که ناخوانده سرمنبر بالا می شوند .هنوز املا و انشائ خود را درست نکرده به یاوه گویی و سفسطه اسلامی می پردازد.مگر من میتوانم با گوساله در طویله بمانم.
   خوب است که پشتون ها DNA دارند و تو آدمک بی هویت حتا DNA هم نداری.از نامت هم معلوم می شود تو غلامک هستی دیگر وقتی حلقه غلامی در گوش داری باتو بحث چه فائده دارد.
   تا جائی که من میدانم در تمام قوم یهودی حتا یک نفر به اندازه تو کودن پیدا نمیشود .چرا که 80% از اختراعات جهان هم منسوب به یهودان است و همین اتم که امروز سید علی خامنه ئی برایش سرش را می شکند. توسط همان انیشتاین یهودی اختراع شده .
   و مخترعین شما زیارت و نوله آفتابه را اختراع کرده که روز 5 بار باید ازش استفاده کنند. ننگ بر آن اعراب غلام آمریکا که تو بی هویت باز بیائی و غلام آن عرب کاروان زن سر گردنه شوی.
   اینست مشکل افغانستان که خردباختگان جاهل و بی هویتی مانند شما 14 قرن است که افغانستان را بازیچه ساخته اید .

   و دیگر از خواب بیدار شوید و تیشه خرافات جهل را به ریشه افغانستان نزنید.
   در غیر آن به زباله دان نفرین مردم افغانستان مانند خلق و پرچم و مجاهدین یا اشرار مبتلا میشوید .

  • کاش کمی درک و منطق می بود تا بلکی افغانها از این فلاکت و بدبختی نجات میافتند،،، واقعا کنیه توزی تا به کی؟؟؟ متن شما را بسیار پسندیدم، ولی تنها تقاضایی که دارم این است که کمی از پرخاش به رهبران احذاب امتنا کنید که خود آن باعث ایجاد کینه های بیشتر می شود، بر همگان واضح و آشکار است که هیچکدام از رهبران فعلی و قبلی نه به قوم خود و نه به کشور افغانستان خدمت کرده اند، و فکر نمی کنم که توهین به آنها کدام مشکلی را حل کند.

   به امید داشتن یک افغانستان واحد برای تمام افغانها به دور از تعصبات قومی

  • احمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق!!! تو از شکم بوبویت میگی که قوم شریف پشتون؟ از کدام شرافت گپ میزنی او لوده از شرافت که مردم هزاره را قتل عام کردند یا از شرافت که ناموس شمالی را بی ناموسی کردن یا از شرافت که درختان را حتی ریشه هایشه به شوی خواهر خود یعنی پاکستان فروخند یا از شرافت که بت های بامیان را نابود کردند ویا هم از شرافت که پایه های برق را اره کرده و به پاکستان فروختند ویا از شرافت که 200 طیاره جیت افغانستان را به شوی خواهر خود یعنی پاکستان دادن از کدام شرافت گپ میزنی او بی منطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق احمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق!!

  • بادرود به فرهیختکان لعنت بر بی ادبان

   امید است پیش ازینکه دوچشم بسته و تبلیغات قوم ستیزی را پیشه کنید درنخست لازم است که ادب را رعایت کنید .و سوره های قرآن را برای من نخوانید. غلام جهل و بیانگردان کاروانزن.

   خشت اول گرنهد معمارکج

   تا ثریا می رود دیوار کج

   آب از سربند آلوده است .

   از علی که هرشب یک زن را صیغه می کرد و محمدی که 43 زن گرفته علنی و از پشت پرده اش کسی نمیداند تو چه یاد بگیری.
   دین تازی آنقدر شما را در کوری و کری نگهداشته که بیماری زور کم قهر بسیار شما را گرفته.
   درافغانستان جائی برای امثال تو وجود ندارد . واگر در آنجا با همین ادبیات باشی . مردم در دهنت تبله میزنند.

 • کرزی توانسته است امریکاه را فریب بدهد و خوب فریب داده است.
  همین نیرنک بازی کرزی بود که تمام دنیا را در بهران کرفتار نمود
  همین زلمی خلیل زاد بود که کرزی را تضمین کرده و به امریکا معرفی کرد در حالیکه کرزی سابقه اخوانیکری داشته همیشه با تروریستها همدست و هم کاسه بود در صدد بد نامی امریکا و ناتو بوده و است ورنه طالب کجاه و این قدرت ناتو گجاه چند خانه کوچی دزد کجاه مجهز ترین و مدرن ترین قدرت دنیا کجاه.
  حال هم دیر نشده وردار کرزی را با دار و دسته ان یک شخص سالم را انتخاب و افغانستان ارام و اسوده خواهند شد

  زنده باد دانا روهراباکر که توانسته است درک کند که دزد و خانه دزد در کجاه است مسئول تمام بدبختی های مردم افغانستان زلمی خلیل زاد بوده و است او باید به پیشکاه مردم امریکا محاکمه شود که چرا اینقدر جوان امریکا را به کشتن داده است و میدهد وبه نزد مردم سوال خلق کرده است که امریکا نتوانسته است چند خانه دزد کوچی بیسواد را مطیع خود سازد این یک بزرکترین سوال است.

 • چی یک حرف آبرو ریزی است میگه بعضی اقوام ننگ دارد کجاست ننگ وغیرت شما ایابه دوزی کدن آدم ننگ پیدامیکند.

 • کنشکا قزلباش خدا لعنتت کند

 • لعنت خدا برتو کنشکا بی دین و مذهب. تو کی و چی هستی که به پیامبر گرامی ما این چنین احمقانه و رزیالنه میزنی. ویا به خلیفه مسلمین این حضرت علی کرم الله وجه چنین گستاخی میکنی. لعنت بر تو و بادار احق ات...

جستجو در کابل پرس