صفحه نخست > دیدگاه > باز هم یک دست آورد بزرگ آی اس آی پاکستان به وسیله جاسوس شان در افغانستان

باز هم یک دست آورد بزرگ آی اس آی پاکستان به وسیله جاسوس شان در افغانستان

امضا محفوظ است
پنج شنبه 10 می 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

بالاخره آی اس آی پاکستان توانست که عبدالکریم خرم را به صفت رئیس دفتر مقام عالی ریاست جمهوری مقرر و توسط وی به اهداف شوم خود که علیه حکومت و ملت غیور افغانستان دارد برسد.

عبدالکریم خرم بعد از تقرر اش همواره سعی و تلاش کرد که افراد خود را در پوست های کلیدی ریاست دفتر و مرکز رسانه های حکومت مقرر نماید تا اجندای که از سوی آی اس آی به وی داده شده عملی نماید، که موصوف بعد از مقرریش در اولین اقدامش آقای وحید عمر جوانان فعال و وطن دوست را از راه خود برداشت چون وحید عمر یگانه رقیب وی بود. سپس معاونیت را به نام معاونیت تشریفات ریاست جمهوری توسط حکم جلالتمآب و همچنان تقرر ظاهر غوث ایجاد نمود، و شروع به تخریب رئیس جمهور و افراد فعال چه در ریاست جمهوری و چه در مرکز رسانه های حکومت بودن نمود. و آغاز به اختلاس های مالی و اداری کرد.

وحید عمر جوان فعال که در کم ترین مدت توانست به پوست های بزرگ دولتی کار و در کار های خود همیشه موفق به طور مثال وحید عمر در کمترین مدت توانست که مرکز رسانه های حکومت را به اندازه جهانی مشهور سازد که خوشبختانه توانست.

مرکز رسانه های حکومت جای بود که ما در طول تاریخ خود نداشتیم، به طور مثال کنفرانس بین المللی کابل یکی از بزرگترین دست آورد های این مرکز بود که باعث شهرت این مرکز گردید و آی اس آی پاکستان متوجه شد و از هر توان که در دست داشتند استفاده کردن تا این مرکز را از بین ببرند که بدبختانه به وسیله عبدالکریم خرم رئیس دفتر مقام عالی ریاست جمهوری و جاسوس آی اس آی پاکستان به هدف خود رسیدن امروز یکی از دوستانم که در آن مرکز مشغول کار میباشد برایم گفت که مرکز رسانه های حکومت در مدت یک ماه همه وسایل اش لیلام میکند و از بین میرورد!

که این خبر برایم خیلی تکان دهنده بود چون بنده نیز در آن مرکز بش از 2 سال کار نموده بودم البته از روزی که آقای وحید عمر بحیث رئیس آن مرکز گماشته شد من، آقای وحید عمر و همکاران خوبم روز های را که ما در آن مرکز سپری نمودیم همه به یادم آمد دورست 4 ماه نه من معاش داشتم و نه همکارانم آقای وحید عمر برای ما میگفت خیر این حالت میگزرد که چونین شد، و روزی رسید که مرکز رسانه جای شد که دشمنان افغانستان به خصوص آی اس آی پاکستان و جاسوسان شان (آقای خرم) موفق به لغو چونین مرکز که دست آرورد های مثبت برای حکومت افغانستان داشت گردیدند.
ای وای به حال این ملت بیچاره!

معرفی مرکز رسانه های حکومت:

وحید عمر سخنگوی و رئیس مطبوعات مقام عالی ریاست جمهوری، عبدالحکیم عاشر رئیس مرکز رسانه های حکومت (که مرکز رسانه های حکومت زیر چتر دفتر سخنگوی کار و فعالیت داشت) صدیق صدیقی معاون برنامه های مرکز رسانه ها (در آن زمان، توسط خرم از کار برکنار) داوود رحیمی معاون اداری و مالی مرکز رسانه ها (در آن زمان، توسط خرم از کار برکنار) که مایان همه در یک فضائی دوستانه و صادقانه به وطن خدمت میکردیم توسط یک رهبری سالم مانند آقای وحید عمر جوان فغال و وطن دوست که شب و روز به وطن خدمت میکرد، اما متسفانه که خودش و تیم فعال که داشت قربانی حزب اسلامی و آی اس آی پاکستان گردید.

دیپارتمنت آگاهی عامه: الیاس حسنی، منجر توسط خرم مجبور به استعفاه
دیپارتمنت ارتقای ظرفیت: محمد بهروزیان، منجر توسط خرم مجبور به استعفاه
دیپارتمنت خبر: ولی آرین، منجر توسط خرم مجبور به استعفاه
دیپارتمنت روابط با مطبوعات: صدیق امرخیل، منجر
دیپارتمنت میدیا مانیتورینگ: استاد محمود، منجر توسط خرم مجبور به استعفاه
دیپارتمت مالی: مسکا مهمند، منجر
دیپارتمنت آی تی: حسین علی مرتظی، منجر
دیپارتمنت اداری: حکمت سادات، منجر
آغاز بربادی مرکز رسانه های حکومت:

با تقرر عبدالکریم خرم و شروع به فعالیت های تخریب کارانه وی علیه حکومت و ملت غیور افغانستان که از سوی آی اس آی برایش اجندای خاص داده شده شروع به تخریب کرد در اولین اقدامش مرکز رسانه های حکومت را که در اصل مربوط دفتر سخنگوی مقام عالی بود. زیر اثر دفتر خود آورده و صفت الله صحاف صافی ( یکی از اعضای کلیدی حزب اسلامی) را توسط حکم جلالتمآب رئیس جمهور به صفت معاون اداری و مالی مرکز رسانه ها مقرر نمود و با مقرری موصوف معاونیت برنامه های، مرکز رسانه ها را که یکی فعالترین و پر کارترین معاونیت بود لغو نمود. و سپس شروع به برکناری منجران فعال مرکز رسانه ها نمود، درست به یاد دارم که صفت الله صحاف صافی روز که آغاز به کار نمود حتی درست حرف زدن را یاد نداشت به طور مثال وقتی که با منجر یک بخش صحبت میکرد برایش میگفت (ای ادم اگر دیگه دفه به وخت خود به دفتر نامدی منفکیت میکنم) استفاده بلک بیری را یاد نداشت لباس پوشیدن و غیره...!

اما روز به روز تغیر در لباس مهمانی ها در هوتل های مانند سرینا، تیلیفون های آی فون 4 به پول مرکز رسانه ها و غیره ...

وقتی که جیب های صافی خان از پول لب ریز شد، خرم خان او را مسول دیگر بخش ساخت و حمیدالله زاهد را به حیث مسول اداری و مالی مرکز رسانه ها گماشت. فیلاٌ موصوف مشاور مالی ریاست دفتر و هم مسول اداری و مالی مرکز رسانه است وی هم از مرکز رسانه ها معاش میگرد و هم از ریاست دفتر که این خود خلاف قانون است.
چون مرکز رسانه های از سوی سفارت امریکا و سفارت انگستان فند میشود پول بی نهایت زیاد بود در آن مرکز و همه پول را خرم خان و اعضای تیم اش ایف و میل کردن حتی گفته میتوانم که تلویزیون کابل نیوز که مربوط خرم خان میباشد از پول مرکز رسانه های به اینجا رسیده است !

قابل یاداوریست: که یک تن از همکاران بسیار خوب ما و نیزدک به آقای وحید عمر، دستیار وحید عمر از سال 2005 الی ختم دوره کاری وحید عمر و سپس مسوول شعبه روابطه با مطبوعات مقام عالی ریاست جمهوری از مدت 3 ماه بدین سو لادرک است. این موضوع برایم خیلی جالب بود چون فیروز مهمند دستیار وحید عمر و بعدش مسول شعبه روابط با مطبوعات مقام عالی ریاست جمهور دوست بسیار نزدیک و همکار خوب من بود بچه فعال وطن دوست و پرکار، که موصوف همیشه برایم میگفت با تیم خرم کار کردن مشکل است. بالاخره خبر شدم که برای وی توطعه و تهدید های امنیتی را به راه انداخته بودن تا موصوف را مجبور به ترک وظیفه و وطن خود کرد.

"امضا محفوظ است" برای کسانی ایجاد شده که نمی خواهند هویت و نام آنان در کابل پرس? افشا شود. "امضا محفوظ است" مربوط به یک نویسنده نمی باشد و ممکن است نویسندگان زیادی از این امضا استفاده کنند. تشخیص اینکه چه کسانی می توانند از "امضا محفوظ است" استفاده کنند، پس از درخواست نویسنده، بر عهده کابل پرس است.

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • وحید عمر کیست؟ یک جوان چاپلوس که با چاپلوسی به بالاترین موقعیت رسید ولی یک چاپلوستر از وی پیدا شد.

 • بیادرک گلم ! خفه نشی< تنا گپ دل است

  خودکت با همی سواد 2 سال ده ای مرکز کار میکدی . اگه واقیت باشه که مام یک دفه ای دروازه ره تک تک کنم. تا امروز پشت ای گپا نگشتم که کم سواداستم. مگم تره دیده و خانده مام جرات یافتم. خیر بیبینی . خدا تره و امضایته ده حفظ و امان خود داشته باشه.

  بیادرت
  کم سواد زیاد فام

 • کرزی کیست؟؟؟؟
  آیا آی اس آی بدون یاری کرزی مزدوران شاخدار ش را میتواند بمقامت عالی کشور نسب نماید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • لعنت به وطن فروشان. مثل گاو چاق و گردن کلفت شدند. خدا جزایشان را بدهد.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس