صفحه نخست > فرهنگ، ادبیات و هنر > طالب، اولاد ناجایز

طالب، اولاد ناجایز

یک کارتون
عتیق شاهد
سه شنبه 10 جولای 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • یک طالب به موتر بالا شد و پهلوی دریور نشسته گپ سری گپ پرسید که همی شما موتروان ها که همیشه از خانه بیرون هستین از کجا میفهمین که اولاد های شما از خودتان است . ؟ . دریور : بعد از توقف کوتاهی , صبر میکنیم که کمی چهره شناخته شود . . اگر مثل ما واری بود که به خانه میمانیمش ورنه روانش میکنیم به مدرسه که ازش طالب جور کنن .

 • بادرود به هم میهنان
  نخست برادر گرامی عتیق جان شاهد از شما بسیار سپاسگزاری می کنم و بعد باید بگویم که وقتی من این مادر گرامی که به فیر تفنگ ان طالبچه گک کشته شد .اشک در چشمانم سرازیر شد و دیدم که حیوانات طالبی که خود از یک مادر بی مغز و کودن زائیده با باور اصیل اسلامی همه بدبخت ترین هستند کسانی که اما اصل گپ دراینجاست که بخاطر کاکا است که انگور در تاک ه
  چه باعث شد که این طالبچه هابه میان آمدند .و ریشه اینها از چه سرچشمه گرفته است ؟.
  قرآن ( تازینامه ) دو بخش دارد آیه های مکی و آه های مدنی.
  آیه های مکی درزمان اقامت محمد در مکه ساخته شد توسط سلمان . محمد هر روز به غار کوه حرا می رفت و قبل از رفت سلمان پارسی ( ما یا ، ناجا ، ابن بخشودان ، ابن خوشنودا ...) این حرامزاده فراری از اصفهان که در آن زمان مثل پدر بزرگ محمد بود.و محمد خودش کارگر خدیجه که از دو شوهر قبلی اش پول زیاد به ارث برده بود و نیاز به یک جوان 25 ساله سکسی داست که در عمرش زن ندیده باشد .و سلمان اصفهانی هم با کاروان محمد سرخورد و محمد فهمید که میتواند از دانش سلمان استفاده کند .
  و شما خصلت اصفهانی و قزوینی ها و و طالبان قندهاری و لو گری ها را هم میدانید که نیاز به تشریح ندارد سلمان اصفهانی بود
  چرا طالبان قانون را نمی خواهند ؟
  .
  البته این تاریخ است من از دلم نمی گویم هزاران انسان دراین راه قتل عام شده اند تا حقایق را برملا نسازند.
  ولی امروز باید ما حقایق را درک کنیم در غیر آن سرنوشت زنان افغان و مردهای افغان هیچ وقت تغیر نخواهد یافت . نخست این را بدانیم که چوب چوب را نمی برد . آهن چوب را می برد.
  باور طالبان و همه اقوام افغانستان کمی فرق دارد فقط در کشتن و نکشتن.
  ظلم کردن سر زن در تمام اقوام است .حق ندادن به دختران و بچه ها بهتر از دختر . طویانه گیری و دختر فروشی در همه وجود دارد .
  افکار طالبان از بخش آیه های مدنی کشتن و دست بریدن و سرب مذاب ریختن و در آتش سوختن مشتق شده که همه در قرآن است و وقتی محمد اولین بار مدینه را فتح کرد 100 نفر یهودی را گردن زد یاد تان نرود که غزوات محمد حلو بخش نمی کرد . حین طالبان حمله و بی گناهان را به قتل می رساندند.
  ولی افکار اشرار و مجاهدین نیمه مکی و نیمه مدنی ، وقتی زور باشد مکی میشود مثل وجود مجاهدین در جنگ های تنظیمی قتل عام مردم کابل ووجود اشار اشرار در دولت فعلی و هر روز تو طئه .
  ولی افکار مردم همه مکی است که میخواهند الله مهربان باشد از آسمان برای شان نان و آب بیندازد .متاسفانه این غلط است .
  در تمام افغانستان یکنفر روشن فکر به تمام معنی وجود ندارد که درک کند و با درکش زندگی کند و تسلیم افکار غیر واقعی نشود .
  همه ماش گاهی اینسو و گاهی آنسو می لولند .در وقت دزدی دزدی دروقت شراب شراب دروقت تجاوز تجاوز و در قت نما در سر صف از شیخ آصفش گرفته تا نورمحمد ترکی اش .
  چرا طالبان روز به روز قدرت بیشتر پیدا می کنند ؟
  در سراسر جهان هر مسلمانی که پول به مسجد ها می دهند . آن پول توسط نماینده های پاکستانی و عربی وجمع می شود و به پاکستان روان میشود . نیمش را آی اس آی میگیرد و نیمش را برای طالبان سلاح و خرچ می دهند.
  هم میهنان که به ملا های که در اروپا و آمریکا هستند کمک می کنند خودشان قبر هم میهنان را در افغانستان بدست خود می کنند.
  و باید گفت که از ماست که بر ماست و دلیل آن ندانستن حقایق است .مثلا عمر خطاب از پول آمریکا میخورد و برنامه هایش همه دفاع از طالبان است .
  و از طرفی هم عربستان سعودی سالانه یک ملیون جلد قرآن که از کاغد چینائی با ماشین های جاپانی و پول های که حاجی گک های سراسر جهان و بی عقل های افغان به عربستان می برند . تهیه می شود تا اطفال های بیگناه را مغز شویی کرده و طالب بسازند .
  وما خود را بدست خود میکشیم .
  ولی دولت افغانستان و کسانی که در رئس است همه مشکلات را می داند و ما به ۀآنها وقت بدهیم و گردن خود را در ساتور این تروریستان که مرکزش در عربستان است قرار ندهیم .
  و برضد آنها بجنگیم تا مردم ما نجات پیدا کنند.
  خرافات در اذهان ماست در باور ماست در دیگاه ماست .اگر ما فرهنگ خود را بالا تر از دین که هیچ چیز نیست و خالی است بدانیم. نجات پیدا می کنیم .ما روزی امپراتور جهان بودیم ولی اعراب سوسمار خور از ما فقرای تاریخ ساخت .و در سرکها مانند مگس در کله کله خود می زنیم .وقتی یزید حسین جنده باز را کشت الله اش در خواب بود وگر نه نجاتش میداد.
  19 کشور صنعتی در جهان آقای جهان هستند و چون پولهای شما در عربستان میرود و و نفت هم می فروشند و کشورم نمبر 20 عربستان سعودی است که خودش با جهان گام می زند و شما را با پول خودتان میکشند . G20
  و متاسفانه عدة جوانان همه در قوم و مذهب و جنگ با پشتونها مشغول اند . اگر ما طالب می گویم . طالب کلمه عربی است که در پاکستان بنام طلبه های مدرسه دینی هستند . از جاپان و جرمنی نیامده اند .
  و سرمایه مفت شما در جیب اعراب همین هوشیاری را به آنها می دهند .که خودتان را با کتاب خود و به پول خودتان بکشد و شما باز هم یکی در کله دیگر بزنید .
  اقوام افغانستان برادر هستند و تفرقه نوکری و غلامی از بیرون آمده هروقتی ما این اصل را متوجه شدیم و تفرقه را ازبین بردیم . مشکل ما راه حل پیدا می کند.
  طالبچه های فریب خورده و مغز شوئی شده کار حضرت علی و محمد را انجام می دهند .مگر سلطان محمود و احمد شاه بابای احمق یکی هفت بار و یکی هشت بار به هندوستان حمله نکردند.آنوقت خوب بود و ملیون ها هندی را به جرم کفر کشتند و و این پادشاهان احمق باعث این شدند که پاکستانی به میان آید و بلای جان خودما شود و راه ما را به بحر هم ببندد و هر چه بدبختی ما می کشیم از اسلام است و از افکار خرافاتی خود.
  اسلام وقتی نفت تمام شود خود مانند دود از جهان گم می شود و این را خود اعراب می دانند و خودشان را با بهار عربی به کشور های عربی و دموکراسی می چسپانند ولی این نکته را خرافات پرستان و نیمچه نویسنده های در خواب خرگوشی هنوز هم نمی دانند وفکر می کنند مشکل طالب است .
  به گفته جناب دکتر کرزی طالبک ها برادران ما هستند.
  ولی من می گویم که به مرض کشتار شریعت اسلامی مبتلا شده اند و وقایه این مریضی کشتن ویروس آن است که همانا آیات مدنی است و قاتلو و قاتوهم می گوید .
  من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
  تو خود زآن پند گیرو یاکه ملال

 • این كارتون اصلیت طالبان را منعكس میكند.
  من تردیدی به چیره دستی خلاق آن ندارم، ولی به نظر بنده اگر تمسالی از حامیان، پدران، مادران و اجداد این اولادهای ناجایز ترسیم میشد بد نبود.

 • این بچه گک طالب که در این کارتون نشان داده شده گمانم بچه کرزی خان سر قمندان طالبان است

 • مرگ بر طالب و طالب پرستان........

 • آیا از نظر شما شخصی که متن دوم را نوشته است مسلمان است . من نتوانستم که نام کثیفش را پیدا کنم فکر میکنم که به نام کنیشکا قزلباش خدای الله گک یک بلستی سوسمارخور
  شما متوجه شده باشین او توحین به خدا و محمد(ص) کرده است

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس