صفحه نخست > کارتون > جلالت مآب کریم خرم

جلالت مآب کریم خرم

یک کارتون
عتیق شاهد
يكشنبه 2 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

واژه های کلیدی

انتخابات در افغانستان
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • عتیق جان شاهد خداوندشما را سرفراز داشته باشد من نمیدانم مربوط کدام ملیت هستی مگر انقدر میدانم وطندوست و وطنپرست هستی .واین خر ها وخوک های وطنفروش را خوب میشناسی که از مال وخون ملت تغذیه نموده ومزدوری بیگانه وپاکستانی را میکند.به گفته هموطن پشتون دودی زما خوری توع توع په سلام خان که وی.این خرها نان واب افغانستان را میخورد و غو غو و مزدوری پکستان را میکند

  • اوغان مهم است تا بدانی ملیت فلان نفر کدام است !!!!
   جهان کجا و ما کجا !!

 • این وطن فروخت شد چی حاجت است درباری این همه گفتوکوکن یک طفل کامل آشنایی دارد

 • این همان احمقی است که به صفت وزیر اطلاعات و فرهنگ در جمعی میگفت که جامعه مثل دیگ بخار (از نوع پاکستانی که خودش داشت) است که هر وقت فشارش زیاد شد میتوانی چوبکش را بکشی و فشارش را کم نمایی.
  این هم یک وزیر کشور بود و فعلا هم کاری دارد. ملت باید فراموش ننمایند که جامعه یا در دست خودشان است یا در دست دشمنان شان شک نکنید دست سومی وجود ندارد. پس این زمان این کشور به دست ملت که نیست پس معلوم است که در دست کی است.
  روش مرگ تدریجی بر مردم را حاکم نموده اند ملت باید به صحنه حاضر شده و این سیستم را از بیخ برکند تا باشد که کشور در دستان خود ملت برای خود ملت باشد نه برای بیگانه گان.

 • کرزی از اختلاف اعضا سابق شورای نظار استفاده نموده تنها فهیم را در گروپ خود منحیث مهره استفاده و پست های حساس کمیسیون انتخابات و امنیت ملی وداخله را قبضه نموده و خود یا برادر خود را دو باره حاکم ساخته وطا لبان را از قید وبند بندی خانه های افغانی وامریکایی رها و تقویه نموده ودر مرحله بعدی افغانستان را با دار ندارش تسلیم طالب وپاکستان میکند .با مداری گری و چال وفریب که بلد است ممکن دوستم ویا محقق را دو باره فریب داده وبه دام بندازد وجبهه ملی را از درون متلاشی و از یکی از رهبران مثل انتخابات گذشته استفاده مقطعی کند. تنها راه حل متحد شدن ایتلاف ملی و جبهه ملی و اشتراک فعال ومتحدانه این دو گروپ تحت رهبری احمد ضیا مسعود ومعاونت اول یکی از برادران با نفوذ پشتون ومعاونت دوم محقق میباشد.دراینصورت اینها حتما وقطعی پیروز انتخابات شده وبعدا با تدویر لویه جرگه نظام را صدارتی ساخته و ریس جمهور یکی از برادران پشتون و صدر اعظم احمد ضیا مسعود ومعاون وی وزیر خارجه دکتر عبدالله و معاون ریس جمهور محقق ووزیر دفاع مربوط یکی از جنرالان برادر پشتون ووزیر داخله برادر تاجک وامنیت ملی ازبرادر هزاره باشد.متباقی پست ها بر اساس لیاقت و معیار نفوس در نظر گرفته شود وزارت مالیه وتجارت ولوی درستیز وزارت دفاع وریس پارلمان از برادران زبک باشد.چهار والی وریس شورای ولایتی مربوط گروپ طالبان وچند سفارتخانه نیز مربوط گروپ طالبان باشد هم چنان دو وزارت خانه مربوط طالبان که از افراطی گری وجنگ دست بکشد باشد .درغیربه انتخابات ازاد در جنوب والی وسایر مسوولین انتخاب صورت گرفته واگر مردم به طالبان رای داد بگذار طالبان حکومت کند در جنوب.وباید درررجیم نو والی ها و شاروال ها و والسوال ها همه انتخابی باشد از طرف مردم با رای ازاد سری مستقیم .به کوچی ها زمین های زراعتی ابی وللمی عمدتا در جنوب لوگر وهلمند زمین های ابی وللمی دولتی درجه اول داده و همه این ها مسکن گزین وکوچی گری ملغی وفرزندان این قوم شامل مکتب پوهنتون وبه بورس های خارج غرض تحصیلات عالی در قدم اول گسیل شوند تا این برادران از اواره گی بیسوادی وبی داکتری ودوایی ورنج زحمت رهایی یا فته داخل زنده گی جامعه مدنی شود واز طرفی دشمنی وکشمکش خونین سر چراهگاه مناطق مرکزی بین برادران کوچی وسایر مردم پایان یابد. سیاسیون و رهبران افغانستان باید درد های اساسی وطن را تشخیص وچاره نماید این مرض لا علاج نیست مگرر هبران از خرد وتدبیر بجای سر زوری وماشه تفنگ استفاده نماید.افغانستان را به میدان کشمکش مسلحانه نه بلکه به میدان تدبیر خرد اندیشه و را ه حل سیاسی تبدیل نمایید.والسلام

 • برادران عزیزناحق ونا روا هرکس سخن های بیهوده را دراین جا میزند...درحالیکه هیچ یکی از شما نه کریم خرم را دیده اید ونه هم میشناسید آنچه که شما میدانید قصه های سرچوک است که لافوک های مخالف دهن به دهن وتوسط رسانه های سانسور وتحت اثر شده ای یهود پروپاگندها وسروصداهای ناحق را براه می اندازد.
  کریم خرم درحقیقت یک شخص بسیار ممتاز وخدمت گذار واقعی دلسوز به مردم افغانستان وسیاست دان توانا است که نذیر کم دارد........غوغای سگان کم نکند رزق گدارا...
  عبدالواسیع یقین

 • زنده باد محترم خرم صاحب

 • عبدالکاسع!
  ما از شکم خود حرف نمیزنیم! مثل تو کرو کور نستیم که از یک حیوان آدم نما دفاع کنیم! آنچه دوستان در باره خرم گفته و نوشته اند حقیقت بیش نیست!

  • ناقد!
   پی بیهوده ها وخیال پردازی های دروغ نگردید.
   این وطن از زمان احمدشاه ابدالی وپیشتر ازان به فروش رسیده بود واز همان زمان این ملت را بیگانه ها انگلک می کند وهر کس که خدمت گار بود به یک نوع بدنامش میسازد.
   شاید باور نداشته باشی تیم که درافغانستان برای خارجی ها کارمی کنند کریم خرم نیست بلکه کسانی اند که درپی بدنامی ان میگردد.

 • کریم خر (ام) این خوک کثیف وجنایتکار که از ترجمانی سفارت به وزارت ها رسید. امثال همچو اشخاص از پایه های مافیایی کرزی نالائق وبی غیرت میباشد. مطمئنا که انتصاب کریم خرم به حیث ریاست کمسیون مستقل انتخابات واسدالله خالد به عنوان رئیس امنیت ملی فقط وفقط در راستای مهندسی انتخابات آینده به نفع تیم فاشیستی وقبیلوی خرزی میباشد.
  خداوند خودش ریشه این نوع آدم های خائن وجانی را بکند.
  آمین

 • مقصودی نام!
  از حرفهایت معلوم میشه که تو نیز در نهایت مشکل داری! من اطمینان دارم که تو تاحال بمفهوم انسان و انسانیت پی نبرده ای شاید کدام کوچه گشت یا دیوانه باشی یا اینکه از زیر..... برخواستی تازه به دگمه کمپیوتر آشنا شدی. در آینده اگر خواستی چیز بنویسی کوشش کن بین نقد و دشنام فرق کرده بتوانی. ما بالای کارکرد یک انسان باید اعتراض داشته باشیم نه بالای شخصیت او.!

 • مقصودی!
  صرف نظر از این که از کی به دنیا آمدی و مادر ات با چند نفر رابطه نا مشروع داشت؟
  این را بدان که آدم های لوده و بی ارزش مانند تو هر روز منتظر جفیدن است که چی وقت موقع جفیدن را دریابند بی دریغ می جفند.
  یک بار خوب فکر کن و به یادت بیاور در بالاخانه حاجی صفدر یادت رفت که من و حسین علی با تو چی کردیم که تنبان ات در میخ دیوال آویزان بود و هر یکی ما به نوبه خود ...
  فقط یک بار آن شب را به یادت بیاور.

  آنلاین : http://www.yahoo.com

 • کارتونهای پوچ وبی معنا از نگاه رسامی هم ضعیف مثل رسمک های بچه ای صنف چار مکتب . ا قای شمس الحق حقانی طنز نویس گرچه باکمپیوتر ترسیم میکند اما بسیار جالب است اما به خودت جناب عتیق شاهد بهتر است که بس کنی و قت خود را ضایع و صفحات وزین کابل پرس? را چتل نساز

 • وقتیکه کریم خرم ( خر) ام رئیس دفتر ارگ بود به به تمام پرسونل گفته بود که دیگر مکتوب ها واسناد را به لسان دری نه بلکه به لسان کثیف پشتو نشته کنید این انسان بی غیرت وخوگ مانند و متعصب یک حیوان وحشی ودد صفت که بخاطر تعصب کثیف خود تمام لوحه های ادارات را از دری وپشتو تنها به لسان پشتو مبدل کرد . من نمی فهم که در افغانستان قحط رجال است یا خیر که دیگر کسی نیست که به ادارات گماشته میشود یا تنها همین چند تن از مافیای خر فروش که یا رئیس است یا والی وبعدا وزیر میشود .

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس