صفحه نخست > کارتون > گوسفند نباشیم!

گوسفند نباشیم!

یک کارتون
عتیق شاهد
شنبه 29 سپتامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • عتیق جان دست ات گفته ایرانی ها درد نکند. همه میدانیم از ملا نر خر اخند گرفته تا ملا تره سیاف ملا ربانی شهیده را نام و پول و ملا کچلو کچالو پولیار و مقامییار و ملا ریشخنده ریش دراز از اسلام و دین مقدس اسلام استفاده سیاسی و تبلیغاتی به نفع جیب خود میکند .وای بحال مردم مظلوم و اکثرا بیسواد که دنباله رو این پول پرستان شدند.و واقعا گوسفند وار قربانی در پای اهداف پول پرستانه این ها شدند.

 • شیطانی به نام محمد که میگن پیغمبر بود در جهنم می سوزد. تمام بدبختی ما از این بی شرف است.

 • این عتیق شاهد واقعآ بلا میکند. چه عنوانی که انتخاب نموده است. " گوسفند نباشیم " یعنی اگر گوسفند باشیم یعنی چه؟ های فهمیدم. گوسفند بیچاره بسیار مقلد است . یعنی اگر یک گوسفند خود را به چقوری یا جر پرتاب بکند، گوسفندان دیگر به تقلید از وی خودشانرا بدون محاسبه خیر و شر شان به جر پرتاب میکنند. متاسفانه بعضی انسان های امروزی هم خاصیت گوسفند را دارند. در رمه روان هستند. اگر رمه چپ رفت ، چپ میروند و اگر راست ر فت بطرف راست روان هستند. و اگر یک گوسفند ترسید و شروع به دویدن کرد، بقیه بدون آنکه بدانند چه خبر است به تعقیب وی به دویدن شروع میکنند. این مظاهره چیان نیز در عمل از گوسفند فرق کمی دارند. بجای استفاده از عقل خود به دنبال حرکت و یا عکس العمل شخص دیگری هستند. اکثر این مظاهره چیان نادان فلم " بیگناهی مسلمانان" را ندیده اند. مگر شنیده اند که یک فلم ضد محمد ساخته شده است. و انرا کفار ساخته اند و باید مظاهره کرد . و باید تر و خشک را سوختاند. اینها واقعآ گوسفند چه که خر هم هستند. البته اگر خر ناراحت نشده و نسبت دادن این افراد را به خود توهین نداند. راستی یک فکاهی یادم آمد. میگویند که یک نوجوان لغمانی نزد هم صنفی هایش قصه میکرد که " آیس کریم بسیار شرییییین است. و ایس کریم بسسسسسیار شششششیرین است. یک هم صنفی اش پرسید که تو گاهی ایس کریم خورده ای؟ نو جوان پاسخ داد که نه مگر لالایم خورده بود. حالا وضع اینها از نوجوان لغمانی بد تر است.
  کلان های این مردم میگویند که موج اسلام ستیزی جهان را فرا گرفته است. مگر اینرا نمیدانند که بزرگ ترین دشمن اسلام خود اسلام است. اسلام غیر از پیروان خود ، متباقی را بد میگوید و دشنام میدهند و انها را ناپاک و کثیف و مستحق آتش دوزخ میداند. هر مسلمان در هر نماز روزانه بار بار به غیر مسلمان توهین میکند. حال اگر یک غیر مسلمان یک حرفی گفت ، همه یکبار فریاد بر میاورند که آهای مردم ، بیائید اینها دشمنان اند و اینها اسلام ستیز اند. در حالیکه قران پر از دیگر ستیزی و انسان ستیزی میباشد. قران کتاب غلط و ساخته محمد دیوانه بوده و در اینده محکوم به فناست. هر انسان فهمیده و متفکر از غلطی های قران در عصر حاضر اگاه است. قران به درد یک جامعه عقب افتاده و بدبخت که از کاروان تمدن عقب افتاده باشد هم نمیخورد. دیگر وقت قران و تورات و انجیل و کتاب های مبتذل دیگر گذشته است. من انسان قرن بیست و یکم هستم و نمیخواهم مطابق گفتار و کردار یک عرب وحشی و نا متمدن 14 قرن قبل زندگی نمایم.من به حیث یک انسان ، خیر و شر خودم را میدانم. مرا نیازی به رهنمایی افراد جنایتکاری مثل محمد و غیره نمیباشد. اگر همین محمد را باز زنده کنی و در عصر حاضر بیاوری ، از نادانی و حماقت و وحشت دوباره خواهد مرد. آینده به انسان مدرن و متفکر تعلق دارد. مرتجعین دیگر حق تطبیق خواسته های غیر انسانی قرنها قبل را بر انسان های امروزی ندارند. سلام من به دوست عزیز محترم افغانیار برسد. عکس های پیامبر اکرم را که ارسال کرده بودی دیدم.خنده دار بود.

 • بلاخره باید انسان ها اعتقادی هرچند یهودیت، مسیحیت را داشته باشند بهتر است تا نداشتن ان و این چه بهتر که ان اعتقاد اسلام باشد که همیشه به محض اشتباه پیامبر ان بوسیله خالق اش هدایت میشده بود تا مگر انسان های بعدی خوبی ها و بدی های واقعی برایشان فهمانده شود. خوشم از داشتن یک همچون هدایتی ولی بنا بر گفته لاهوری، ناراض از انهای که انرا غیر از انچه که هست تعریف مینمایند.

 • فطرت خان!
  ازینکه به داشتن اعتقاد اسلامی مباهات کرده ای ونیز اشاره داشته ای که " ناراض ها غیر ازآنچه هست تعریف مینمایند" اعتقادت محترم ولی به این یکی دو مورد که از بطن قرآن گرفته شده آیا اعتقادت به آن چگونه بر خورد می نماید؟ آیه 24 سوره نسا: "نکاح زنان شوهردار برای شما حرام شد مگر زنان شوهرداری که در جنگ با کفار متصرف و مالک شده اید." آیا با کدام موازین اخلاقی دختران وزنان را در جنگ می توان به کنیزی گرفت و بدون عقد ازدواج با آنها نزدیکی کرد و یا به فروش رسانید؟ واز همه بدتر با یک زن شوهردار که به غنیمت گرفته شده نزدیکی کنی و اگر هم خواستی با او ازدواج کنی و شوهر وی را اگر زنده دستگیر کردی به عنوان برده به فروش برسانی یا همچون خر ازو کار بگیری؟ واو مظلوم بیچاره با چشم هایش همبسترشدن زنش را با مرد فاتح مسلمان نظاره کند وبه جز از آه کشیدن و خون دل خوردن نتواند کاری دیگری کند، بالفرض اگر نسبت به خودت چنین چیزی رخ دهد عکس العمل جناب عالی چگونه خواهد بود؟
  با کدام موازین اخلاقی زمین ها واموالی که انسانهااز ترس کشته شدن توسط مسلمانان باقی گذاشته شده فرار می کنند به نام " انفال" خوانده ومتعلق به پیامبر بدانند ( مانند زمین های فدک ) ویا اموال که از نزد مردم در فتوحات اسلامی بدست می آید حلال و خمس آن به پیامبر است؟
  در تاریخ های معتبر اسلامی آمده که تعداد زنان وکنیزان پیغمبر حدود 30 نفر بوده اند اما اینکه خداوند جهانیان حتا در مورد مسایل و مشکلات زنا شوئی پیامبر آیات متعدد نازل می نماید جای تامل وتردید نیست ( حد اقل برای درک این مورد سوره احزاب را مطالعه نمائید). آیا اینکه انسان بتواند بازن پسر خوانده خود هم ازدواج کند چه مشکل انسانرا رفع می کند و چه اثری در تکامل معنوی انسان دارد؟ امید با افق فکر باز مطالعه کنی.

 • دستت درد نکند! جناب عتیق جان شاهد!
  شما با ترسیم نمودن این کارتون کاملاً واقعیت ها را بیان نمودید! زیرا افراد جاهل و بی خبر از دین با آنکه از اسلام بوی نمیبرند اما بصورت خرانه به اشاره دگران مقعد شان را پاره میکنند!

 • محترم شفیق الله خان انجا در کتاب خواندنی، کلمۀ نگفته که بروید بدون نکاح و خواست ایشان به انها تجاوز نمایید. در مورد حقوق اسیران و کنیزان/غلامان رجوع شود به کتاب بردگی از دیدگاه اسلام، مولف مصطفی حسینی طبا طبایی. (اگر نداشتید میتوانید از سایت عقیده دانلود/دریافت بدارید) بعد از خواندن ان کتاب مطمینا شما جواب خود را که در قسمت ختم پراگراف اول اورده اید را خواهید یافت.
  از قضیه فدک که گفتید، علی ابتدا نمی دانست که پیامبر اسلام فرموده که انچه پیغمبر باقی می ماند صدقه است. زیرا وقتی قدرت یافت برای مالکیت به طرف ان نرفت.
  در مورد تعداد زن های پیامبر اگر شما ان شخص بودید و حکم میشد که هر انچه برای تو میارند بپذیر، چی میکردید؟ فعلا هم شاید فقط در زبان افکار سلمان رشدی را رد میکنید.
  در مورد زن پسر خوانده مسله باید کاملا حقوقی باشد زیرا بعد از طلاق زن مربوط پسر خوانده نمیباشد.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس