صفحه نخست > عکس > عکس روز > خودکشی شکیلا دروغی بیش نیست؛ متهم اصلی قتل سید واحد بهشتی باید بازداشت شود!

خودکشی شکیلا دروغی بیش نیست؛ متهم اصلی قتل سید واحد بهشتی باید بازداشت شود!

کابل پرس خبری
سه شنبه 9 اكتبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

امروز برای چندمین بار فعالان جامعه مدنی در اعتراض به عدم رسیدگی درست به دوسیه ی قتل شکیلا، در کابل دست به اعتراض زدند. آنان خواهان بازداشت و محاکمه متهم اصلی این قتل سید واحد بهشتی و برادرزاده ی وی می باشند. سید واحد بهشتی و برادر زاده ی وی علاوه بر متهم شدن به قتل شکیلا، متهم به دست کاری در دوسیه و وارونه کردن حقیقت در همکاری با مقامات سارنوالی/ دادستانی ولایت بامیان می باشند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • آیا ممکن است کسی تمام جریان واقعه را بدون دستکاری و یا تحریف واقعیت و جانبداری شرح بدهد؟ قضیه قتل این خانم از چه قرار است؟ انگیزه قتل چیست؟

 • دانستن قضیه فقط باعث میگردد تا اگاهی از ان به میان اید. مشکل جای دیگریست یعنی وقتی مذهب میاید و خواهران و مادران مانرا برای مدت 20 دقیقه در خدمت یک شخص عشوت ران به اسم متعه/سیغه قرار میدهد تا از و کامروایی جنسی حاصل نماید دیگر باید منتظر بی شخصیت شدن، قربانی شدن و به دیده بد نگریستن ها باشیم وبس. مذهب نا مذهب ما باید منهدم شود.

  • جناب محترم لطفاً درمواريد ومسائل كي اطلا ع نداريد نظر ندهيد نظر كي جي عرض كنم
   عرعر نكنيد مخصوصاًً درموريدي مزهب ودين نميدانم كي شما دركجا تجربه كرديد وياديده ايد
   كي در 20 دقيقه ويا 1ساعت اين عمل صورت بيكيرد ممكين است كي اين عمل رادرخانه وياخانداني
   خود تجربه وياديده باشيد كمي سردركريبان كرده فيكر كنيد وبعد بينويسد

 • قضیه فقط مربوط سید های میشود که قرنها هزاره را منحیث مزدور و نوکر و غلام و بوت پاک و کاسه شوی و کنیز استفاده میکند و تجاوز وقتل شکیلا هم که در خانه سید صورت گرفته این سید بهشتی که شکیلا هزاره بوده تجاوز وبعدا توسط فیر تفنگ ما شیندار به قتل میرساند ومطمین بوده این سید بهشتی که در شورا سید های بنام سید جاوید سید انوری مدافع اش وجود دارد و هزاره ها و خصوصا اقربا شکیلا که در خانه سید بهشتی خدمتگار بوده مرد باز خواست خون شکیلا شده نمیتواند و میبینیم که تا اکنون چندین ماه میشود و قضیه از مراحل خیلی ابتداییی قانونی اش پیش نرفته بجز ازچند تظاهرات بی فایده.

 • دختر سید به هزاره بدون چون چرا نظر به اییه های مبارکه قران و مقاله دانشمند ومورخ گرامی حاج کاظم بهسودی که در سایت جمهوری سکوت انتشار یافته حلال است که بزنی گرفته شود .سید یعنی مساوی اقا به فارسی وشاغلی به پشتو سید فقط کلمه عربی بوده و کدام قدسیت ندارد.سید نام های که بین هزاره زنده گی میکند مساوی به استفاده جو و بیکاره خمس خور مفت خور خایین به سر نوشت هزاره ها.باید هزاره ها این خاینین را بدون معطلی به سزای اعمالش برساند. تا دیگراز شرظلم تجاوز و خیانت این رزیلان و شیاطین رهایی یابنداین ها کثیف ترین و مفت خور ترین انسان هاست که از خون هزاره ها به حیله نیرنگ تحت پوشش دین تغذیه مینمایند

 • Hazara ha zaroorat daarand ta deedgah mazhaby khysh ra nisbat BA awaamer mazhab Shia mowrid sawaal qaraar bedehand. In chooneen hadesa dar bain hazara hay sooni mazhad itefaq name oftad zera sayeed baraay aishaan chooneen badar nest.

 • اقای مهاجیر (مهاجر)
  با انکه متن تحریری شما مشکل املایی دارد و از ان میشود فهم شما را دانست. ولی با ان هم برای روشن شدن قضیه مطرح شده میتوانید به الله یاری به ادرس تلویزیون شیعی اهل بیت و یا هر امام که در نزدیکی شما باشد سوال نمایید انگاه مسله به شما کاملا حل خواهد شد.

 • تلویزیون شیعی اهلبیت را یک جوان سر زور بیسواد که نه حرف هایش منطقی است نه تاریخی و نه کدام ثبوت مقنع دارند اداره میکند و هیچ کسی را هم وقت جر بحث نمیدهد این کله خشک بی منطق گویا از پیش مهدی تولد نا شده و تقلبی و ساختگی امده باشد. این بی منطق دگرمذاهب اسلامی خصوصا تسنن را مسلمان نمیشمارد ولی خود اش مهدی نا دیده ونا تولد شده را از مقام خدایی کرده هم بالا میبرد گویا کسی بنام مهدی است که قدرت اش از خدا کرده بالا تر است و در غیبت بسر میبرد و روزی ظهور میکندو عالم را بهشت میسازد .خوب اول این مهدی که وجوددارد چرا ترسیده از کی ترسیده که پنهان شده درصورتیکه پیروان اش هر روز در پاکستان وغیره جاها سر بریده میشود و به ناموس تجاوز صورت میگیرید همین افشار کابل چی کی نشد در حق پیروانش کجا بود این مهدی ترسو که بی ناموسی و چور چپاول پیروانش را شاهد بود و از ترس هیچ کاری از دست اش نیامد .بعد از گو رفتن چهار زانونشستن. بعدازین بی ناموسی وچور چپاول پیروانش مهدی ظهور میکند خنده اور است و احمقانه .بروید فریب سید ها و خمس خور ها وحق مهدی خور ها را نخورید یک راه درست را که قرین به حقیقت باشد پیدا وتعقیب کنید و دنیا و دین خود را نیک سازید. بدنبال توهمات وخیالبافی ها نروید .بدنبال مهدی ساختگی و ساخته پرداخته ذهن الله یاری ها وسید بهشتی های متجاوز وقاتل نروید.اگر مهدی راست میبود پیامبر حضرت محمد حتما وصیت و خ نوشته از خود بجا میگذاشت وبعدا بعد از حسن عسکری پیروانش به چندین فرقه تقسیم نمیشد و اینها مهدی ومهدی دروغ است خیال است وجنون.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس