صفحه نخست > کارتون > باراک اوباما و سید علی خامنه ای

باراک اوباما و سید علی خامنه ای

یک کارتون
عتیق شاهد
پنج شنبه 8 نوامبر 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • در تاریخ ملا نصرالدین روایت است که اقای سید علی خامنه یی واحمدی نزاد یاران امام زمان مهدی که در کودکی از ترس خلفای عباسی در غار موش غیب شده بود پس فردا ظهور میکند و در شانه های سید علی خامنه ای سوار و شمشیر بر دست بر ضد بمب های اتم وتانک و طیاره های جنگی قیام میکند و تنها با یک شمشیر با تمام بم و تانگ های دنیا جنگ میکند چرا انوقت که در غار موش رفته بود کودک بود واکنون بعد از ۱۴۰۰ سال یک دیو عظیم الجثه گردیده که زور هیچ تاک و بمب اتم به وی نمیرسد. چون انوقت کم زوربود امام مهدی ولی حالا ۱۴۰۰ صد سال از عمرش گذشته خیلی زور اور شده و دفعتا از غار موش به شانه سیدعلی خامنه ای سوار میشود .و اگر احیانا زور امام مهدی به این همه بودایی و یهود و نصارا کافر وبم های اتمش نرسید خامنه ای کون خود را بالا کرده به کوز خود بم ها وطیاره های انها را نابود میکند .با احترام تاریخ نگار مذهب امام مهدی نا ظهور کرده ومهدی های ظهور کرده هریک احمد قادیانی و سید احمد باب بهایی

  • کامران جان براستی که کارتون بالا چهره واقعی خامنه ای قاتل و فاسد را نشان میدهد. این خامنه ای گک انقدر دارایی ، طلا و جایداد دارد که حسابش را غیر از امام زمان کسی دیگری نمیداند. مرگ این خامنه ای که گاهی هم شعر میگوید مساوی است با سقوط نظام فاشیستی تشیع دوازده امامی و رهایی ملت ایران از ستم تیوکراسی اخندی که فجیع ترین شکلی از استبداد ی ترین رژیم کره زمین در حال حاضر است. خرافات تشیع روی اعتقادات هندویزم را از نگاه خرافه پرستی سفید کرده است. امام الزمان هه هه هه هه . صرف یک دیوانه خل میتواند به این امام تولد ناشده قهرمان باور داشته باشد.

  • سلام
   من وب سايت كابل پرس را يك سايت رسانه اي آزاد و روشن فكر ميدانم
   ولي از نظراتي كه بعضي آقايان به اصطلاح روشن فكر ميگذارند بسيار ناراحت ميشوم
   من با شخص آقاي خامنه اي كاري ندارم ولي توهين به امام زمان شيعيان كاري بس نادرست ميباشد
   يهتر است درست اندر كارات بسيار زحمت كش كابل پرس از انتشار اين گونه نظرات مخاطبين پرهيذ نمايند
   باتشكر فراوان و موفقت شما در تمامي امور.

 • پدرام جان کدام مهدی و امام زمان.چرا که عقل قبول نمیکند شخصی که انقدر بزرگ باشد که غیب شودو لی انقدر ضعیف است که در مقابل خلیفه عباسی ایستادگی نتواند چرا پس این یک افسانه است و مهدی پهدی یی وجود خارجی نداشته و ندارد. اگر دارد لطف کرده دلیل درست ومنطقی اش را بگو نه روایت و افسانه ساخته پرداخته دکانداران دین را.

 • سالها اخند ها و سایر سکه بازان تشیع و منتظران امام زمان در ایران این تبلیغ را میکردند که سیستم ولایت فقیه بهترین سیستم حکومت در جهان است. انشاالله بعد از امدن خود امام عج ( امام دوازدهم) حکومت نوع امام زمانی بر تمام عالم کسترده میگردد و جهان پر از عدل و داد میشودو هزاران گپ های خنده دار دیگر. این ایت الله ها تبلیغ میکردند که یک جامعه باید توسط یک امامی که در واقع نایب امام زمان میباشد رهبری گردد. چون که انسان های دیگر واجب الخطا میباشند. اما این امام بخاطر انکه عالم است (هه هه هه ) و از علم دین و تشیع اگاه است از سهو و خطا مبرا است. باید بقیه ملت به ولایت این فقیه عالم گردن بنهند. این فقیه بالاتر از همه قوانین بوده و حکم او معادل با حکم انبیا میباشند. سرپیچی از احکام این ولی فقیه مسلمین به منزله سرپیچی از اسلام بوده و شخص که از احکام این امام تابعیت نمی کند مسلمان هم نیست. مهمتر از همه اینکه باور داشتند که این امام هرگز مرتکب سهو نخواهد گردید. یعنی اگر هفتاد میلیون نفوس ایران در یک کلام یک چیزی را تائید کنند و این امام کون ناشسته ضد نظر انها باشد، به رای امام عمل میشود. هه ها هه ببینید اینهمه مسخره بازی را. اما حالا بعد از گذشت سی و سه سال از انتقلاب ایران که ارزشهای اولیه ان توسط اخند های ملعون به سرقت رفت، بار ها و بار ها صحبت از اشتباهات امام های ولی فقیه میباشد. خود خمینی ابن کلب در صحبت های خود از اشتباهاتش صحبت میکند. میگوید من در این و یا ان تصمیم اشتباه کردم.اما پیروان کودن و کور و کرش که عقل باخته میباشند هنوز به اشتباه نکردن امام خمینی باور دارند. حالا خامنه ای هم در عین موقف قرار دارد. سراسر زنده گی این شخص مملو از اشتباهات غیر قابل بخشش میباشد. حالا طرفداران سیستم ولایت فقیه حیران هستند که دیگر چه دلیل بیاورند؟ چونکه بر خلاف اعتقاد و تبلیغ شان ، امام ها هم سراسر اشتباه نمودند.
  دوستان گرامی. چیزی که در اینجا میخواهم بگویم اینست که خمینی و یا خامنه ای ایرانی ها هستند و به هیچ صورت با ملت ما و کشور ما ارتباط ندارند. اگر چند ایرانی از این بدبخت ها طرفداری کند مربوط خودشان است. اما اینکه یک عده خود فروخته که هموطن ما میباشند ،از ایده های این امامان ساختگی پیرو نموده و بخاطر مسائیل عقیدوی نوکری رژیم منحوس خامنه ای را قبول میکنند و بر ضد منافع کشور خود قرار گرفته و عکس های این خبایث را در اینجا و انجا اویزان میکنند و یا نام یک مکتب و مسجد را بنام انها میمانند و بر ضد منافع کشور خود برای سردمدارن سفاک ایرانی جاسوسی و خوشخدمتی میکنند قابل تاثر و تالم میباشد.
  یکی از اینها که نوکری ایرانی ها پذیرفته و کاسه داغتر از اش هستند همین اقای حسینی مزاری است که سایت بدنام صدای افغان را با امکانات ایرانی ها اداره میکند. هموطنان گرامی با شناختن این قسم افراد توطئه های شیادانه و انسان ستیزانه شان را خنثی سازید. اجازه ندهید که این قسم افراد بر ضد منافع کشوری ما عمل نمایند.

 • خاک بر سرمان که دوست و دشمنمان را نمیشناسیم امریکا واربابان داخلی ش
  ان چه بر سرمان اوردن

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس