صفحه نخست > حقوق بشر > آزادی بيان > سید محسن حجت مهره ارتجاع ولایت فقیه، یک نویسنده را به مرگ تهدید کرد!

سید محسن حجت مهره ارتجاع ولایت فقیه، یک نویسنده را به مرگ تهدید کرد!

کابل پرس خبری
دوشنبه 7 جنوری 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: رسانه های خبری امروز گزارش دادند که سید محسن حجت که یکی از مهره های مهم رژيم ایران در افغانستان می باشد، یک نویسنده ی افغانستانی را ضمن تهدید به مرگ مرتد خوانده است. مرتد یکی از سنگین ترین جرم ها در شریعت اسلامی می باشد که طبق نظر بسیاری از ملایان جزایش اعدام می باشد. اظهارات تهدید آمیز سید محسن حجت در واکنش به انتشار کتاب رمانی از محمد جان تقی بختیاری با عنوان گم نامی صورت گرفته است. طبق خبر منتشر شده در رسانه ها، از چند روز پیش تهدید جانی و فیزیکی نویسنده ی کتاب آغاز شده و جلد هایی از کتاب نویسنده توسط عده ای از اوباشان وابسته به سید محسن حجت سوزانده شده است.

سید محسن حجت
عکس از وبلاگ جوان افغان

نوع برخورد سید محسن حجت و اوباشان وی تاکنون واکنش های تند کاربران شبکه های اجتماعی را بر انگیخته و آنان انزجار خود را نسبت به چنین رفتاری علیه نویسنده ی کتاب ابراز داشته اند.

کتاب گم نامی که توسط اوباشان سید محسن حجت به آتش کشیده شده است
عکس از رادیو دویچه وله

طبق گفته های آقای بختیاری نویسنده ی کتاب ، او پیام های تهدید آمیز دریافت کرده و افرادی به تعقیب او می پردازند. او می گوید کتاب او به هیچ عنوان محتوای ضد دینی ندارد.

اکنون این نویسنده، از سوی اوباشان سید محسن حجت و افراد مرتجع دیگر وابسته به دستگاه ولایت فقیه ایران در معرض خطر جدی قرار دارد.

تقی بختیاری
نویسنده

یکی از نکات مهمی که در این نوع برخوردهای مرتجعانه وجود دارد این است که اینگونه خود متولی خواندگان دین، در مقابل جنایات سیستماتیک طالبان و کشتار بیرحمانه مردم توسط آنان نه تنها سکوت مرگبار اختیار کرده بلکه با اینگونه رفتار جریان ارتجاعی و ضد انسانی طالبان را تقویت می کنند.

گالری عکس

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • البته کمی زود است راجع به این کتاب اظهار نظر کرد باید کتاب را خواند و نظر منتقدین را دید و بعد از ان راجع به ان به تحلیل نشست. اما اینکه از سوی ملایان این سودا گران دین و مذهب و تحمیقگران تفکر انسانی تحدید شده جای تامل دارد زیرا میشود حدس زد که حتما به قبای ملا بر خورده و به منافع ان ضربه وارد کرده که چنین موضع را گرفته است به هر صورت نه از لحاظ ازادی بیان و نه هم از نظر قوانین نشر افکار لزوما به مرتد بودن نمی انجامد چنانچه به حیثیت و قدرت تخدیر کننده ملایان صدمه ای زده باید نقد کنند و جواب منطقی بدهند گرچه افغانستان امروز فقط یک راه پاسخگویی را بلد است و انهم صدای گلوله است و باید مردم در مقابل چنین صدای دهشت افکن و تروریستی ایستاده شوند. ملا محسن حجت و یا هر ملای دیگر اگر توان مقابله منطقی را در خود نمی بینند بهتر است که به همان دخمه های تخدیر افکار پناه برده و در زیر زمینها (جان ، جان ) برای فریب خورده های تحمیق مذهبی (بچه مقبولک ها)بپردازند.

 • همای گو مفگن سایه شرف هرگز
  در آن دیار که طوطی کم از زغن باشد
  همان مردم و همان دولت و همان دجال های دین فروش دین نا فهم. تنها چیزی را که مردم افغانستان یاد گرفته اند این است که تمام گناه را به دوش خارجی ها و ...بیاندازند. مثل اینکه خودشان در این دنیا نقش ملی سرخک را دارند. طالبان دزدی می کنند، ادم می کشند، انتحار می کنند، نوکری پاکستان و.... را می کنند و عاقبت نیز از زندان ازاد می شوند و جایزه و هدیه هم می گیرند اما یک نویسنده را به خاطر نوشته هایش تهدید می کنند. بعد چند حرامزاده کله خام هم مجری کثافت خوری های این ملا های بی شرف می شوند.

  آنلاین : http://kawagharji.wordpress.com

 • می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب
  چون نیک بنگری همه تزویر می کنند

 • یک قصه جالب کنم از سید حجت آقا
  سالهای فکر کنم 1374 بود در شهر قم یک دختر بنام شکیلا دختر سید حسین جوهری عاشق بشیر بختیاری شده بود.دیوانه شده بود برایش غزل درست میکرد داستان شده بود این دختر قصه این عشقه خیلی ها که درقم بودند خبره.سید محسن حجت همان روزا همرای یک چند تای دیگر مثل سید مصطفوی سید هادی پدر سیدهادی لنگ سید اکبری مسول حرکت در کرمان سید وحیدی که حالی ایت الله وحیدی معروف از کجاو است چند دفعه جلسه کردده فتوا داده بود که این هردو را بکشند.بختیاری برای شان گفته بود که هیچ علاقه به این دختر ندارد ولی اینها ننگ سیدی کرده بودند.پسانا که شکیلا ازهمین وصلت نا امید شده بود خودرا با خوردن چند پاکت گولی از دنیا راحت کرد و سیدها ارام گرفت.بعد که بختیاری در قم یک مجله چاپ میکرد و علیه سیدها کارتون میکشید اینها به دولت ایران برده و هزار حرف دیگه را هم برایش توطیه کرد تا بختیاری را اطلاعات گرفت همه میگفتند که اورا میکشد ولی اورا از ایران اخراج کرد .یک بار سال 2004 درکابل که دیدم خیلی خوش شدم که هنوز است . از شکیلا پرسیدم او میگفت آدم کمه که خودرا هرای بی بی آلوده کنه آدم.هاهاهاها
  سید حجت خیلی آدم متعصب است درضمنی که کل زندگی شان روی هزاره های مریدش میچرخد ولی این حرامزاده ولد زنا خیلی متعصب است.ضمن که یکی از سیدهای مکاره است که همه از مکر هایش در سر منبر و روضه خوانی هایش خبر داره که خوده ضعف میانداخت و بچه ها را میگفت که بروید پول جمع کنید . زن سید محسن حجت همیشه همرای یک مریدش بنام حسین اغا از حصه دو رابطه نزدیک داشت البته سیدها در کل خیر نداره زنهای شان از نری هزاره ها استفاده میکنه مرد های شان از کیسه و دارایی هزاره ها

  • خدا لعنت کند تو و امثال تو را اولادچنگیزمغول

  • البته نه تمام مردم هزاره،منظورکسانی که توهین می کنند.اگر یک شخص سید بد کرد،بی شرف چرا به همه سادات اهانت می کنی؟مثلا اکر یک هزاره بد کرد آیا تمام هزاره ها بد می شوند؟

  • درضمن آرادی بیان به این معنا نیست که هرچه برسرزبان آمد،نثار دیگران کرد.
   وقابل توجه تمام وطنداران اینکه،سایت شاید مزدور بیگانگان کابل پرس? باگذاشتن تریبون آزاد،جدای از روشن ساختن بعضی حقایق قصد شعله ور کردن اختلافات گذشته را داشته باشد.
   اکنون که کمی بارقه های امید برای صلح در افغانستان عزیزبه چشم می خورد،بیایید با پرهیز از خاطرات تلخ گذشته ودست رد زدن بر سینه منافق وسایتهای منافق نهال صلح را آبیاری کنیم.
   در کامنت های قبلی من به استثنای اهانت کنندگان به سادات به دیگر دوستان اگرخدای نکرده جسارتی از طرف بنده شده است،عاجزانه طلب عفو دارم.
   کابل پرس خدا هدایتت کند...!!

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  چرا شما آقایان همیشه و در هر کاری نزاع سید و هزاره را پیش می کشید ، اگر شما مسلمان هستید اول سؤال کنید علت اینکه گفته شده این آقای بختیاری یعنی نویسنده کتاب گمنامی مرتد است چیست .
  آقای بختیاری فکر کنم در فصل دهم کتاب خودش می نویسد که طبیعت و جهان نتیجه خود ارضائی خداوند بود و خدا یک استمناء کرد ( یعنی جلق زد ) جهان بوجود آمد .
  حالا شما بگوئید کسی که خدا را اولا مثل انسانهای گنه کار شهوت پرست و اهل استمناء معرفی میکند و ثانیا خلقت جهان را نتیجه خود ارضائی خداوند معرفی میکند و ثالثا عما شنیع استمناء و جلق زددن به خداوند نسبت میدهد ، مسلمان است ؟
  اقای توکلی و کوه بیرونی شما که یک کسی متهم میکنید به تعصب و نمیدانم زنا و زنا زاده و هرچیز دیگر میتوانید مدرک تان را رو کنید ؟
  آیا شما مسلمان هستید ؟
  آیت الله سید محسن حجت گفته و مدرک هم داشته ولی در کجا گفته که من فلانی را تهدید کردم و میزنم و میکشم ؟
  بعد هرکه از خدا و دین و پیامبر و اهلبیت دفاع کرد از نظر شما جاسوس ایران است چرا ؟

  • جناب موسوی!
   خوب فرض کنیم که نویسنده کتاب آن حرف هارابنابرگفته شما به آدرس خدا گفته باشد ویادقیقترش سازیم که نوشته باشد به شما ویاآقای حجت چه ربطی دارد؛شما مگر خاله زاده های خدایید ویاهم پسران کاکایش,حالا این همه خوب وبد نیک وزشت اگر هم است که بین یک مخلوق خدا وخودخداست چه مشروعیت ومنطقی شمارا وکیل خدا درروی زمین ساخته است که چنین بااطمینان واعتمادبه نفس وچهره حق به جانب به دفاع ازخدا قرارگرفته اید؟
   البته بگذریم ازاینکه این خدا چگونه خدایست که هم دوست دارد وهم دشمن ,هم متعرض دارد وهم مدافع ,این شما هااید که خدارابه یک آدم معمولی مبدل ساخته اید که قابل ترحم ودلسوزی ودفاع است و......
   درقرن بیست ویکم حالا موقع اش نرسیده است که تجارت دین وخدارابس کنید وبگذارید که ادم ها ادم وارفکرکنند وزندگی نمایند؟

 • بخشی از کتاب گمنامی که در آن نویسنده به مفعول و ملوط بودن خود اعتراف کرده است: " ...طاق باز به پشب غلتیده بودم. دست های نرم از صورت بر سینه ام می رفت و آهسته بازوانم را می چسبید. پلیین تر می لغزید و نرمی های سمت چپ باسنم را مشت می کرد. زن بودم یا مرد نمی دانم... "

 • " ...طاق باز به پشب غلتیده بودم. دست های نرم از صورت بر سینه ام می رفت و آهسته بازوانم را می چسبید. پلیین تر می لغزید و نرمی های سمت چپ باسنم را مشت می کرد. زن بودم یا مرد نمی دانم... "

 • گرد همایی جواسیس ایرانی
  ببینید این مزدوران ایرانی چطور سنگ ولایت فقید را به سینهمی زنند.
  http://www.avapress.com/vdchmk...

  آنلاین : http://www.avapress.com/vdchmk...

  • کبیر جان خودت صد در صد راست میگویی. این عیسی مزاری از جمله سگان خود فروخته جمهوری جنایتکار ایرانی فاشیست و انسان دشمن میباشد. این شخص باید به جرم خیانت به وطن دستگیر و محاکمه گردد. افسوس که وطن بی صاحب است. کرزی سرش در غرب و کونش در ایران و پاکستان بند است. اگر کرزی دالر بگیر ایرانی های بدبخت و سفاک نمیبود باید این قسم حجت الاسلام ها از حلق اویزان میشدند. این حسینی مزاری انقدر خود فروخته است که خود فروختگانی مثل شاه شجاع و کارمل پیش این بد کرده اند.
   مرگ بر جمهوری اسلامی فاشیستی ایران. و هزاران مرگ بر خامنه ای ، این دیکتاتور سفاک و قاتل هزاران شهروند مظلوم ایرانی و مهاجر افغان. من بر بیرق اخندی ایران ادرار خودم را میکنم.

 • چه مضحک!این مفت خوران انگل رافضی در دفاع از آیین خر پرور و فاشیستی اسلام کاسه داغ‌تر از آش شده و با چه بی شرمی دستور ارتداد کسان را صادر می‌کنند. کسی نیست از گمراهان معتقد به امام ته چاه ساکن فاضلاب جمکران بپرسد که بدبختان گمراه شما که اصل اسلام را رها کرده و با جعل و تزویر و جعل حدیث و علم کردن رخداد کربلا و امام زنان فرقه دروغ اندر دروغ رافضی گری را به وجود آورده‌اید که هیچ ربط به اسلام انسان شیاد و دروغ‌گو بنام محمد ندارد. شماها باید بنشینید سر جایتان!

 • از چهره اين شمه خور متنفرم. مردم افغانستان مرده كه هر سگ هر كي را تهديد مكند.

 • سید حجت لعنت الله علیه و پدرش لعنت الله علیه اول زن و دختر خوده را از فاحشه خانه ها و سرک ها جمع اوری کند باز بیاید در مورد کتابی از سویه تحصیلی اش بالا است اظهار نظر کند.

 • کی گفته ایت الله حجت او را تهدید کرده بنده خودم کتاب را مطالعه کردم و به عنوان یک مسلمان می گویم اقای بختیاری مسلمان نیست شما کسانی که از روی تعصب و بی دینی همه چیز را با تعصبات قومی می بینید خدا شما ها را لعنت کند همه می دانند که فامیل آیت الله حجت قوم پرست نیستند و همیشه مردم را به تقوا دعوت کرده اند با تهمت زدن فقط ابروی خودتان را می برید.

  • اقای محمد علی که خود را به عنوان یک مسلمان معرفی نموده . چه ربطی بشما دارد که اقای بختیاری مسلمان نیست . توسر پیاز بیخ پاز چه کاره . شما باین مسلمانی خود بجز ازایجاد وخشت وبربریت چه دست اورد دارید ؟شما یک کشوریکه حاکمیت شریعت محمدی دران حاکم است به عنوان نمونه نشان بدهید که دران حقوق انسانی ادم ها مراعات شده باشد . بجز از انتحار وادم کشی .

  • لعنت خدا بر تو محمد علی کی از حجت وحجتیان دفاع می کنی حجت وامثال حجت دین فروشان دوکانداران دین هستند

  • محمد علی جان، من هم مسلمان نیستم. البته در گذشته مسلمان بودم. بعد از اینکه دیدم محمد یک دروغگوی شیاد است از اسلام دوری نمودم. برای تو چی غرض که کسی مسلمان است یا هندو یا بی دین؟ تو به خود چه حق میدهی که بر دین و معتقدات دیگران قضاوت کنی؟ بدبخت ملعون و بیسواد خرافاتی. باید سید بازی را در کشور ما از بین ببریم. سید چی و سید سگ کی است؟
   صد هزار ایت الله و حجت الاسلام به یک تار پشم بختیاری نمی ارزد.

 • منصور جان بیرادر م شما خیلی احمق هستید بد تان نیاید چون این جا نه تنها خریت خوده ثابت نساختین که خریت جد مطهر تانه هم به اثبات رساندید چرا که ای نفر(بختیاری) که این کتابه نوشته ای خاطرات خوده نوشته نکرده او خر خدا . این رمان است رمان یعنی یک کتاب که یک نویسنده با خیال های خود یک فیلم تحریری نوشته میکنه.دیگه اینکه تو ازین خبرا اگر نه دیدی و نه شنیدی .شاید تو فقط گوز بی بی را میشنوی و دیگه گوش تو بجای دورترا قد منمیته که نه شنیدی .اگه نه که خبر ازین که سیدحجت حرامزاده که کون خوده صاف نمیتانه اونه فتوا داده .اینجاره خو خودت میشناسی که هر گوساله میتانه فتوا بته نه .
  سوم ای که شما تا نام ایران خراب شده را میشنوید سم را به حلق کون تان میزنید پس شما هم جاسوسای ایران و ولایت مردار فقیه هستین باید قبل از دیگرا شما هارا با سر به مبرز بیاندازه که محاکمه شوید.امروز شما اسرایل اسرایل میکنین بخدای یگانه قسم که سگ اسرایل از خمینی ونوکر های مثل شمایش شرف داره.اگر همی زور اسرایل نبود تا حالی دنیا را اسلام عزیز به کون شانده بود .من میگم خدایا تو اسرایله زور بته توانایی بته که یک عرب ده دنیا نمانه ولی اسرایل عرب نمیکشه اگه میکشت که تا حالی یک چلپاسه خور باقی نمنده بود.
  باز هم میگوم بیایین آدم شوید بخدا در کنار همی مردم زندگی میکنین از خیرات سرو صدقات همی مردم خوب دوره دارید خمس تان مقرره صدقات که هرروز برای تان میرسه خود تانه ازی زیاد رسوا نکنین .کاری نکنید که این مردم دیگه شمارا مثل بلغم زکام دور بیندازه منصور آغا.

 • بنام خدا
  حق و باطل از همین جا معلوم می شود
  طرفدان بختیاری همه بی ادب و فحاش و حتی کافر هستند زیرا در همین اظهار نظر ها می خوانیم که یک نفر از طرفداران او صراحتا به حضرت محمد توهین کرده است
  اما طرف دیگر همه با ادب و منطق جواب داده اند

 • روزی از روز ها تاریخ فرسوده عرب را مطالعه کردم که در ان چنین و چنان تحریر شده بود که هیچ عقل و مطا بقت نکرده و با علم مدرن روز اصلا قابل تطبیق نیست تمام داستان هایکه در تاریخ فرسوده عرب جاهل ذکر شده همه و همه بر علاوه اینکه دروغ و جهل و تقلب بوده از خواندن ان انسان که کمترین سواد عصر خود را داشته باشد متعجب میشود .
  من خوش ندارم که مر تکیب جنایت شده و از دروغبافی های ان کتاب به شما یکایک ذکر کنم فقط چند نکته از ان دروغ های شاخ دار محمد یاد اوری مینمایم.
  اول محمد یک پیر مرد بود که با یک دختر 9 ساله و انهم دختر کسیکه رفیق شخصی محمد شب و روز طعام را با هم میخوردند و با هم در تملام جنایت شریک بودن گرفته و زن نمود شما قضاوت کنید این در کدام قا نون و در کدام کلتور و فرهنگ است جز فرهنگ فاسد اسلام جعلی و باطل .
  دوم محمد ادعا دارد که من در اسمان رفتم مدت 40 سال در نزد خدا مهمان بودم و با خدا ملا قات کردم پیروان ان مرد دروغگو میگویند که محمد به عمر 63 سالگی مردار شده است در حالیکه 40 جمع 63 میشود 103 روی تان بسوزد با این همه دروغ های شما .
  محمد تا اخرین روز های زنا میتوانست 9 زن بر حال داشت این که چقدر مخفی داشت قرار روایت ها مجمو عا محمد 39 زن داشته است . صد فکت ها واضع و مستند که در قران موجود است.
  داستان قربانی کردن یعقوب که یوسف پسر خورد سال خود را حلال میکرد این کتاب مردار باید هر چه زود تر سو زانده شود و نویسنده ان محاکمه شده قبر ان اتش زده شود و سک های عربستان خر از تمام دنیا پو زیش بخواهند از اینکه محمد جنایت بزرگی انسانی را متکیب شده است.

  • عمرزی بچیم نشود که ازنفرت زیاد از اسلام ومسلمین انفجار نکنی ومثل طالبان خودت را مردار نسازی
   بی عقل احمق!
   تو که حوادث تاریخی را افسانه میگویی اگر کسی بیاید از وجود سکندر وچنگیز وهلاکو منکر شود تو چگونه اورا قانع میسازی که روزی چنین اشخاصی به سرزمینهای کنونی آسیا حمله نمودند وکشتند وبستند وتباه کردند.
   درمورد شب معراج ومهمانی پیامبر هم خودت بالاتر ازافسانه گویی ها بی بی مادرکلانت چیزی درکله ات نیست زیاد خودت راریشخند نساز

 • طرفداران آقای بختیاری همه بی ادب هستند و دوستدارند با ابن ادبشان سردمدار ادبیات شوند.

 • حالا الله یاری مسلمان نیست. ایا هر کس که مسلمان نیست باید کشته شود؟ کاکا کرزی در همین شب و روز با اوباما ویسکی می زند پس چرا ایشان را مرتد نمی گویند؟
  تمام کابینه و اردو و پولیس و پارلمان از جیب خارجی ها حقوق می گیرند. در این مورد باید چه کسی را مرتد گفت؟
  این حجت پیر سگ ، عمر خود را در دزدی و مردم فریبی و مفت خوری تیر کرده است. اگر انصاف باشد باید در مندوی مقابل چنداول شلاق زده شود.
  خودش در چنداول نشسته و برق و سرک و حتی اب نوشیدنی اش را خارجی های کافر تهیه می کننند. لعنت به این خرهای پیر که فقط عرعر را بلد هستند.

 • ُسلام
  کسی که می گوید ما همه استمنای خدا می باشیم الحق که کافر است. جالب اینست که آقای بختیاری گفته این ها همه تخیلات نویسنده است، پس اگر روزی آقای بختیاری به ناموس مردم افغانستان هم اهانت کرد ناراحت نشوید چون تخیلاتش فوران کرده است.
  حضرت آیت الله سید محسن حجت شخصی مورد اعتبار در جامعه افغانستان است.
  خدا ایشان را حفظ کند.

 • جناب موسوی!
  خوب فرض کنیم که نویسنده کتاب آن حرف هارابنابرگفته شما به آدرس خدا گفته باشد ویادقیقترش سازیم که نوشته باشد به شما ویاآقای حجت چه ربطی دارد؛شما مگر خاله زاده های خدایید ویاهم پسران کاکایش,حالا این همه خوب وبد نیک وزشت اگر هم است که بین یک مخلوق خدا وخودخداست چه مشروعیت ومنطقی شمارا وکیل خدا درروی زمین ساخته است که چنین بااطمینان واعتمادبه نفس وچهره حق به جانب به دفاع ازخدا قرارگرفته اید؟
  البته بگذریم ازاینکه این خدا چگونه خدایست که هم دوست دارد وهم دشمن ,هم متعرض دارد وهم مدافع ,این شما هااید که خدارابه یک آدم معمولی مبدل ساخته اید که قابل ترحم ودلسوزی ودفاع است و......
  درقرن بیست ویکم حالا موقع اش نرسیده است که تجارت دین وخدارابس کنید وبگذارید که ادم ها ادم وارفکرکنند وزندگی نمایند؟

 • به جواب آقای که گفته است : ((چراشما آقایان درهرکاری نزاع سید وهزاره راپیش میکشید.......))!
  چرا؟
  زیرا!
  این قصه قصه تمام ناپذیریک مردم بیچاره ,خوشدل ,خوشباور,احمق شده ,بازی ,مغبون ,بدبخت ,خودآزارواسیراوهام وفسانه شوم سادات وحسین وحسن وعلی وفاطمه وبه اصطلاح خانواده وبازماندگان پیغمبر وقصهشیادی ,فریب ,نیرنگ ,افسونگری ,وجنایات قرن های بیشماری یک قوم غاصب وظالم وطفیلی است بنام سادات.
  این قصه ازان قصه های نیست که به این زودی وبه این آسانی تمام شود اگرچه که مرگ این روابط شرم اور وغیرانسانی درافق پیداست ولی زمان وزمان ها کاراست تا هزاره ها ازچنگ اختاپوت سادات عظام!!!!!!!!!!!!!!!!!برای همیشه آزادشوند.
  البته که اگرفرزندان هزاره مرد این شد که غرامت تاریخی اش راازفرزندان سادات (اعراب) بازستاند که عالی خواهد شد وگر که سادات این عربهای فراری سرزمین شان که به درازای تاریخ برهزاره های بدبخت همچوسلطان گشتنداززیرباراین همه جنایات غیرانسانی ایکه مرتکب شده اند به درروند نوش شان باد!

 • this mullah should be killed.. I urge our youth to kill any mullah who asks you to kill your brothers and sisters. kill the mullah kill the enemy of knowledge

 • جامعه امروز مابه جز یک جمع آدمی آن، ۲نوع مردم دارد یکی که به بهانه مدرنیته فریب خورده اند و هر آنچه که در مقابل سنت و دین بایستد دیوانه وار حمایتش میکنند و یکی دیگر کسانی که فقط دین دین میکنند وبس،این دو در هر کجا برسند با هم در جنگ اند.

 • این سید های کثیف چوچه حمار ها و اولاد یزید و معاویه درمقعد اش اتش فتاده که یک بچه هزاره که این حمار سید ها انرا به چشم انسان درجه دوم میدید یک کتاب نوشته کرده و از قابلیت نقد کردن در امور زنده گی و ترسیم زنده گی اجتماعی بر خور دار شده .به این خاطر این حمار سید ها در مقعد اش اتش افتاده و بچه هزاره را مرتد مینامند وگر نه خود شان که عمل تجاوز قتل و هر رهزنی را مرتکب میشوند کسی باید نگویید بالای چشم ات ابروست بخاطر که دزد سید نام اش است.

  آنلاین : http://hghytg

  • ﺗﺎ اﻳﻦ ﺩﺷﻨﺎﻡ ﻫﺎﺭا ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﺴﻞ ﻣﻂﻬﺮ ﻋﺼﻤﺖ ﻭﻃﻬﺎﺭﺕ ﺷﻨﻴﺪﻡ. ﻛﻪ ﺗﺮﻭﺭﻳﺴﺘﺎﻥ ﺩﺭ ﻛﻮﻳﺘﻪ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ ﺯﺩﻧﺪ. اﻱ ﻫﺰاﺭﻩ ﻧﺴﻞ ﺷﻐﺎﻝ ﺑﺨﻮﺩ ﺑﻴﺎ ﻛﻪ ﭼﻲ ﻛﻠﻲ ﺭا ﺑﻪ اﺏ ﺩاﺩﻳﺪ. اﺯﻳﻚ ﻃﺮﻑ ﻟﺒﻴﻚ ﻳﺎ ﺣﺴﻴﻦ ﻣﻴﻜﻮﻳﻴﺪ ﻭاﺯ ﺟﺎﻧﺒﻲ ﻫﻢ اﻭﻻﺩﻩ اﺵ ﺭا ﻓﺤﺶ ﻣﻴﻜﻮﻳﻴﺪ. ﻭﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪاﻧﻢ ﭼﺴﺎﻥ ﻧﺴﻞ ﺑﻲ ﺣﻴﺎ ﻭﺩﻳﺪﻩ ﭘﺎﺭﻩ ﺑﻴﺸﺮﻡ ﻫﺴﺘﻴﺪ. ﻭﺑﺎ اﻳﻦ ﺳﻜﻲ ﺗﺎﻥ ﻛﻪ ﻏﻒ ﻣﻴﺰﻧﻴﺪ ﻭﺑﺎ ﺯﻫﻢ ﻧﺴﻞ ﻛﺸﻲ ﺷﻤﺎﺭا ﺗﻘﺒﻴﻊ ﻣﻴﻜﻨﻢ .ﻭﺑﻴﺎﺩ ﺷﻌﺮﻱ ﻣﻲ اﻓﺘﻢ. ﻛﻪ (ﭼﻮ ﺩﺭ ﻗﻮﻣﻲ ﻳﻜﻲ ﺑﻴﺪاﻧﺸﻲ ﻛﺮﺩ ...ﻧﻪ ﻛﻪ ﺭا ﻣﻨﺰﻟﺖ ﻣﺎﻧﺪ ﻧﻪ ﻣﻪ ﺭا ..ﻓﺎﻃﻤﻲ

 • این اقای بسواد کی است که به سر نوشت یک نوسنده البته از وطن خودش هم نیست تعین و تکلیف می کند به نظر من این نوسنده محترم گر جه طبیت را به خدا نسبت داده که خدا جهان را افریده است اما از سیاینس بی خبر است که جهان از اثر فعل و افعال اتش فشان های بیک بنگ بوجود امده است از اثر همان اتس فسان ها که کره زمین بوجود امده است از بس که مردم بسواد تشریف دارند خصوصا در جهان اسلام که مخالف سیانس و تکنالوژی هستند و همه جهان مادی را به خدا و محمد نسبت می دهند و انون اقای محترم حجت فلانی یاید , چون که خودش را نماینده خدا معرفی می کند جان یک انسان از جهان ساقط نمایند. واه

 • Salam wa ehtaeram bary hama kasane ke matn newshta mara mutalea mekunanad.
  azizan lutfan yak lahza feker kuneed ke sahib site kabul peress kest ,az kudam mamlakat nashryat mekunad wa masarefat ash ra kudam mamlakat medehad,.
  alhamulelah hama musalman hasteem ,faqat dushman mekhwahad ashkhas ra ba nam hay (SUNY,SHEEA,wa......... taqseem kunad.
  da akher hama begoyeed LANAT BA MIR HAZAR WA HAMKARAN ASH.
  AMEEN

  آنلاین : http://yahoo.com

 • توهین به مقدسات دین اسلام کار درست نیست اگر منظور تقی بختیاری توهین باشد خدا جزایش را میدهد
  وکسانی که به سادات واقای حجت توهین میکنندو به او وخانواده اش تهمت میزنند هم گناه کار استند
  دین اسلام را خداوند خودش حفظ میکند زیاد تشویش نکنید و همدیگر را تحمل کنید وافکار تانرا در باره پیشرفت وترقی جامعه به کار اندازید و همدیگررا لطفآ توهین نکنید .والله اعلم

 • عزيزان وضيعت در کشور بعد از سال 2014 وخيم تر ميشود و اين اقا(بختیاری) به خاطر پناهنده کي سياسي دست به اين کار زد .

  • ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰﻡ. ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻛﺘﺎﺏ ﻛﻤﻨﺎﻣﻪ ﻣﺜﻟﻪ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺟﻨﻚ ﺑﻴﻦ ﺳﻴﺪ ﻭﻫﺰاﺭﻩ ﺭا ﺑﺎﻻ ﻛﻨﺪ ﻭﻫﺮ ﻫﺰاﺭﻩ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻭﺑﺎﻏﻴﺮﺕ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺣﺮﻓﻬﺎﻱ ﻛﻔﺮ اﻣﻴﺰ ﺑﺨﺘﻴﺎﺭﻱ ﻧﺎﺩاﻥ اﺳﺖ. ﻣﺜﻼ ﻋﻤﻞ اﺳﺘﻤﻨﺎ ﺭا ﺑﺨﺪا ﻧﺴﺒﺖ ﺩاﺩﻥ ﺩﺣﺮﻳﺖ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻴﺴﺖ? ﺩﺷﻨﺎﻡ ﺳﺮﻳﻊ ﺑﻪ اﻫﻞ اﻟﺒﻴﺖ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ اﺳﻼﻡ ﻭﺗﺒﺼﺮﻩ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﺐ ﻣﻌﺮاﺝ اﻧﺣﻀﺮﺕ ﻣﻂﻠﻘﺎ ﻛﻔﺮﻳﺖ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻴﺴﺖ? ﻭﭘﺲ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺩﺷﻨﺎﻡ ﻭﺗﻮﻫﻴﻦ ﺑﻪ ﺳﺎﺩاﺕ ﭘﺎﻱ ﺩاﻧﺸﻤﻨﺪاﻥ ﻣﺠﺎﻫﺪ ﻫﺰاﺭﻩ ﺭا ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭاﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ اﻫﻞ اﻟﺒﺖ اﻓﺘﺨﺎﺭﺕ ﻋﻆﻴﻢ ﺩاﺭﻧﺪ. ﻭﻫﺮﻳﻚ ﺑﻠﺒﻼﻥ ﻧﻐﻤﻪ ﺧﺎﻥ ﻛﻠﻌﺬاﺭ ﺑﺎﻍ ﻣﺮﺛﻴﻪ ﺧﻮاﻧﻲ ﻭﺳﻮﻛﻮاﺭﻱ ﺣﺴﻳﻦ ع ﻭﻳﺎﺭاﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎﻳﺶ اﺳﺖ ﻣﻴﻜﺸﺎﻧﻴﺪ ﻭاﻳﻦ ﺑﺨﺘﻴﺎﺭﻱ ﻭﻃﺮﻓﺪاﺭاﻥ ﺩﺷﻨﺎﻡ ﺯﻥ اﻭ اﺻﻼ ﺑﻪ اﺳﻼﻡ ﻭﺟﺎﻣﻌﻪ ﻋﺰﻳﺰ ﻫﺰاﺭﻩ ﺗﻌﻠﻖ ﻧﺪاﺭﻧﺪ. ﻭﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺟﻮاﻥ اﺣﺴﺎﺳﺎﺗﻲ ﻛﻢ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻣﺪاﻓﻊ ﺑﺨﺘﻴﺎﺭﻱ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ اﻳﻦ ﻛﺎﻣﻨﺖ ﻧﻮﻳﺴﻲ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﻧﻴﻨﺪﻳﺸﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﻛﻪ ﻋﻤﻼ ﺑﺮ ﺿﺪ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ ﻭاﻭﻻﺩﻩ اﺵ ﻗﺮاﺭ ﻣﻴﻜﻳﺮﻳﺪ ﻓﺮﻕ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﺳﻠﻤﺎﻥ ﺭﺷﺪﻱ ﭼﻴﺴﺖ? ﭘﺲ ﺧﺪاﻭﻧﺪ اﻳﺖ اﻟﻠﻪ ﺭﺡ ﺧﻤﻴﻨﻲ ﺭا ﺭﺣﻤﺖ ﻛﻨﺪ ﻛﻪ ﺳﻠﻤﺎﻥ ﺭﺷﺪﻱ ﺭا ﺩﺭ اﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺤﻜﻮﻡ ﺑﻤﺮﻙ ﻛﺮﺩ ﻭاﻗﺎﻱ ﺣﺠﺖ ﺭا ﺗﻮﻓﻴﻖ ﺑﺪﻫﺪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﭼﻮﭼﻪ ﻫﺎﻱ ﺳﻠﻤﺎﻥ ﺭﺷﺪﻱ ﺭا ﺩﺭﻳﻦ ﻋﺼﺮ ﻣﺤﻜﻮﻡ ﻛﻨﺪ ﻭاﻳﻦ ﻋﻤﻞ ﺣﺠﺖ ﻛﺠﺎﻳﺶ ﺗﻌﺼﺐ اﺳﺖ ﭘﺲ ﭼﺸﻢ ﺗﺎﻧﺮا ﺑﺎﺯ ﻭﻣﻂﺎﺑﻖ ﻭﺟﺪاﻥ ﻭاﻳﻤﺎﻥ ﺩﻳﻨﻲ ﺧﻮﺩ ﻋﻤﻞ ﻛﻨﻳﺪ. ﻭاﻛﺮ ﺩﻳﻦ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ? ﻭاﻳﻦ ﻃﺮﻓﺪاﺭاﻥ ﺑﺨﺘﻴﺎﺭﻱ ﺳﻠﻤﺎﻥ ﺭﺷﺪﻱ ﺭا ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥﻧﻤﻴﺪاﻧﻢ. ﺑﺮﻭﻣﻨﺪ

 • دوستان هر کس در مورد دین و دیانت و اکاذیب سر الم کرد و در مقابل مظاهر تجرد و نادانی ایستاد مرتجع نیست. آدم نادان و نا بالغ فردی است که این گونه اکاذیب را تعیید کرده و مورد تایید قرار بده . شما خود بگویید یک عالم دینی و مستقل و فرزند صالح و پاک حضرت آیت الله حجت چگونه ندانسته و نفهمیده و بدون تحقیق می تواند یک همچین جسارتی را ندید بگیرد . شما ها هم از دموکراسی فقط واژه سوار شدن بر آن را بلدین پس بهتر آنست دست بردارید به نفع شما نیست . این خبر و توهین رو هر چه زودتر بردارید .

 • آغای Ahmad چرا میگویی مرگ بر هزاره؟
  همی مردم شمارا با خمس و صدقه های خود پرورش داد
  همی مردم نسل شمارا از انقراض و تباهی نجات داد
  همی مردم برای شما عزت داد
  چرا مرگ به هزاره؟
  چرا به ولی نعمت های تان اهانت میکنید؟
  شما با این کار تان کاری میکنیند که همی مردم مجبور شده به دهان وریش جد مطهر تان بشاشه.
  ما تا دیروز فکر میکردیم مقدسات را اگر قدر ندهیم کور میشویم.ولی حالی فهمیدیم و اعمال شما سیدا مارا فهماند که همه مقدسات جز یک مشت خاکستر چشم کور کننده چیزی بیش نیسته.
  وقتی تو میگویی مرگ بر هزاره و من فکر میکنم که نذر پرورده خودم این طور گستاخ شده من هم ناراحت شده میخواهم بیگویم .فلان من به حلق امام جعفر صادق تان .بیگویم همو فاطمه زهرا را صیغه کنم چرا به من دو میزنی؟
  اما باز هم جلو خودم را میگیرم و میگویم شما خو اولاد همو محمد چلپاسه خوار استید و از شما چرک های بی تذکره چه گلایه کنیم؟
  صبر کنید بزودی روزش میرسد که به کوجکتین نبیره زهرا رحم نکنند مردم و دختران نابالغ تان را از دم تیغ بنام(کیر) بگذرانیم صبر کنید خیلی کم مانده.به مذهب سگ تان لعنت صبر کنید.

  • ﺑﺠﻮاﺏ ﺳﻴﺪ اﻛﺒﺮ ﻋﻠﻮﻱ ﻛﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﻮﺩﺭا ﭼﻨﻴﻦ ﻧﻮﺷﺘﻴﺪ. ﻭﻟﻲ ﺩﺷﻨﺎﻡ ﺭا اﺯ ﺯﺑﺎﻥ ﻫﺰاﺭﻩ ﺑﻨﺎﻡ ﻫﻤﻪ اﻳﻤﻴﻪ اﻃﻬﺎﺭ. ﮔﻔﺘﻴﺪ ﻭاﻥ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺑﻨﺎﻡ اﺣﻤﺪ ﻣﺮﻙ ﺑﺮ ﻫﺰاﺭﻩ ﻛﻔﺘﻴﺪ ﻫﻤﻪ ﻳﻚ اﻧﺴﺎﻥ ﻧﺎ ﺑﻜﺎﺭ ﻭﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﺩﻳﻦ ﻫﺴﺘﻴﺪ. ﺯﻳﺮا ﻫﻴﭻ ﻫﺰاﺭﻩ. ﺑﻪ ﻣﻘﺪﺳﺎﺕ ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﺪ .ﻭﻧﻴﺰﻫﻢ ﻫﻴﺞ ﺳﻴﺪ ﻣﺮﻙ ﺑﺮ ﻫﺰاﺭﻩ. ﻧﻤﻲ ﮔﻮﻳﺪ.ﻭاﻳﻦ ﻫﺰاﺭﻩ ﭘﻴﺮﻭﻱ ﻣﻜﺘﺐ اﻫﻞ ﺁﻟﺒﺮﺕ ع ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺩﻫﻴﻢ ﮔﺮﻭﻩ. ﺑﻪ اﻧﺪاﺯﻩ ﻫﺰاﺭﻩ ﺑﻪ اﺗﻬﺎﻡ. ﺷﻴﻌﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﻭﻫﺰاﺭﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﺗﻠﻔﺎﺕ ﻧﺪاﺩﻩ اﻧﺪ ﻭﻫﻤﻴﻦ اﻛﻨﻮﻥ ﻗﺘﻞ. ﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﻲ ﻫﺰاﺭﻩ ﻫﺎ ﺩﺭ ﻛﻮﻳﺘﻪ. و ﻫﻢ ﺩﺭ ﺑﺎﻣﻴﺎﻥ ﻭﻣﺰاﺭ ﺷﺮﻳﻒ, ﻛﻴﺎﻥ ﻭﻻﻳﺖ ﺑﻋﻼﻭﻩ ﻭﺳﻤﻨﻜﺎﻥ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻟﺸﻜﺮﻳﺎﻥ ﺟﻬﻞ ﺧﻮﺩﺩاﺭﻱ ﻃﺎﻟﺒﺎﻥ ﻏﺪاﺭ اﻳﻦ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺷﻴﻌﻪ ﻭﻫﺰاﺭﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ ﺷﺪﻧﺪ. ﻭاﺯﻳﻦ ﻧﻔﺎﻕ اﻓﻜﻨﻲ ﻭﭼﻐﻮﻟﻲ اﺕ ﻣﻴﺨﻮاﻫﻴﺪ ﺟﻨﮓ ﺭا ﺑﻴﻦ ﺳﻴﺪ ﻭﻫﺰاﺭﻩ ﺑﻪ ﻓﺮﻣﺎﻳﺶ ﻭﻫﺎﺑﻴﺖ ﺩﺣﺮﻱ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻓﺘﻨﻪ اﻧﮕﻴﺰﻱ ﺑﺰﻧﻴﺪ اﺯ اﻳﻦ ﺟﺮﻳﺎﻧﺎﺕ ﺧﺎﻳﻴﻨﺎﻧﻪ ﻣﻦ ﺑﺎﻭﺭ ﺩاﺭﻡ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺷﻤﺮ اﺻﻼ ﻫﺰاﺭﻩ ﻭﻳﺎ ﺳﻴﺪ ﻭﻫﻢ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ. ﻧﻴﺴﺘﻴﺪ. ﻭاﺯ ﺗﻤﺎﻡ ﺑﺮاﺩﺭاﻥ ﻫﺰاﺭﻩ. ﻭﺳﻴﺪاﻥ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺗﻘﺎﺿﺎ. ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻛﻪ اﻳﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻨﮕﻴﻦ. ﺩﺷﻨﺎﻡ ﺩﻫﻲ ﺭا اﺯ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﻟﺤﺪاﻥ ﺩﺣﺮﻱ ﺑﺴﺘﻪ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﺪﻋﺎ. ﻭﻧﻴﻬﺎﻳﺶ ﺩﺳﺖ ﺑﻠﻨﺪ ﻛﻨﻴﻢ. ﻛﻪ اﺯ ﻣﺼﻴﺒﺖ. ﻭﻫﺎﺑﻴﺎﻥ ﺑﻲ ﺩﻳﻦ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻴﻢ ..ﺑﺎ اﺣﺘﺮاﻡ ﺑﺮﻭﻣﻨﺪ

 • به نام خدا
  بهایم خموشند و گویا بشر .... زبان بسته به زانکه گویا به بشر
  واقعا بسیاری از این حرفهایی که گفته می‌شود جای خجالت و شرم ساری دارد.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس