Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس افشا می کند > نمونه ای کوچک از اختلاس در وزارت احیا و انکشاف دهات رژيم حامد کرزی

نمونه ای کوچک از اختلاس در وزارت احیا و انکشاف دهات رژيم حامد کرزی

کابل پرس
پنج شنبه 28 مارچ 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

تمام ترجمه هاى اين مقاله : [English] [فارسى]

کابل پرس: تاکنون اسناد زیادی از فساد گسترده و اختلاس صدها میلیون دالر از پول مردم و کمک جامعه ی جهانی توسط دستگاه های مختلف رژيم حامد کرزی در رسانه ها بويژه کابل پرس به نشر رسیده است. این اسناد بصورت واضح و روشن دست داشتن مقامات عالی اين رژيم بويژه شخص حامد کرزی را در فساد نشان می دهد.

آنچه در سند زیر می بینید تنها نمونه ای کوچک می باشد که چگونه در سیستم فاسد رژيم، یک فلش مموری (Flash memory 4gb) که قیمت آن در کابل بین 300 تا 400 افغانی ست (6 تا 8 دالر)، به قیمت 4600 افغانی (92 دالر) در اسناد ثبت می شود. قیمت همین فلش مموری در کشورهای اروپایی و آمریکایی بین 5 تا ده دالر آمریکایی می باشد. در حالت گران آن اگر قیمت همین فلش مموری 10 دالر در این کشورهای در نظر گرفته شود، در سیستم فاسد حامد کرزی تا ده برابر قیمت سند سازی می شود.

واژه های کلیدی
آنلاين بنگريد :

Kabul Press

پيام‌ها

  • در این خراب شده گویی همه جا فساد است. از سر پیاز گرفته تا کونش. اما
    سر پیاز میگوید: کون پیاز فاسد است!
    کون پیاز میگوید سر پیاز!
    اما مقام اول در فساد را هر دویشان گرفتند.

  • بسیار جای تاسف است که یک رسانه در حلیکه در خدمت مردم باشد وانجه واقعت است به مردم برسانند فقط میخواهد از شخص اول مملکت ازروی تعصب عمل کنند این وزارت در تصرف پنجشیریها است و می توانند شخص وزیر از امورات شان با خبر باشد ریس جمهور نه می توانند وظیفه هر چوگیدار و نجار اجرا کنند معاونین دارد وزرا دارد همه وهمه در جوکات دولت بایدوظایف شان را اجرا کنند اختلاسو رشوت ستانی صرف از شر و فساد موجود در حکومت سر جشمه گرفته

  • درکجای این اسناد اختلاس است؟

جستجو در کابل پرس