صفحه نخست > عکس > فرهاد بیتانی: جنایت در افغانستان؛ زندگی آسوده در غرب

فرهاد بیتانی: جنایت در افغانستان؛ زندگی آسوده در غرب

کابل پرس خبری
يكشنبه 29 دسامبر 2013

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

کابل پرس?: این شخص فرهاد بیتانی نام دارد. او فرزند یکی از ژنرال های برحال در اردوی افغانستان و از ولایت لغمان می باشد. این شخص در مصاحبه ای در یکی از رسانه های کاتولیک ایتالیا (Tempi) اعتراف کرده که در هنگام نوجوانی در سنگسار زنان و تجاوز جنسی در افغانستان دست داشته است. او همچنین اعتراف می کند که شاهد تجاوز جنسی به کودکان بوده است و در موردی که او می توانسته مانع از تجاوز شود، اینکار را انجام نداده است.

او در این مصاحبه اش می گوید در حالی که پدران ما در رسانه ها مردم را از نوشیدن شراب و سکس منع می کنند و کسانی وایطه و پارتی نداشتند، مجازات می شدند، ولی ما فرزندان آن ها برای سکس و شرابخوری به دبی می رفتیم بدون اینکه موردی متوجه ما شود.
این شخص ادعا می کند که چند سال پیش به عنوان آتشه نظامی افغانستان در ایتالیا از طرف کرزی منسوب شده است اما این ادعا کاملن نادرست می باشد. او در فاصله سال های 2006 تا 2011 در بین افغانستان و ایتالیا در رفت و آمد بود. او در جریان مسافرت های خود به افغانستان، ابزار سکس مصنوعی برای دوستان خود به افغانستان می برده است. او همچنین از تجاوز جنسی بر دختران دانش آموز 14 تا 15 ساله سخن می گوید و اضافه می کند که "ما فرزندان مجاهدین بودیم و هیچ کس نمی تواند به مجاهدین چیزی بگوید."
این شخص اکنون در ایتالیا پناهندگی گرفته است.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • کسیکه پسر جنرال برحال باشد و در کنارسپنتا جای داشته باشد، در ایتالیا نیز از
  پنجه قانون در امان است.

 • بجه قوماندان بسم الله خان پنجشيريست !خود اختلاس كرده اند با فهيم و قانوني عبدالله عبدالله... برابري ميكند حق اش است اخر از پنجشير است!

 • چقدرجای شرم است به کسی که این خبر را نشر کرده کاملان غلط ایا شما در نشر خبر چیز که گغته اید متمین هستین ویا از کسی شنید ین چرا که تا جایکه ما به گوش های خود شنیدیمچیز نبود چرا رسانه ها ایقدردروغ میکوید شخثیت مردم را زیز پای میکنین شما از خود شخثیت ندارین وفتی این پسر در اقغانستان بود طغلی بیش نبود . با نشر خبر های غلط پیش .وجدان خود خجالت نمیکشید .اصلان شما استعداد کسی را دیده نمیتانین از ذست خبر های غلط خو نمام مردم را برباد کردین اقای خبر نکار ایا شما از جمله کسای بودین که قرهاد بیتنی شما را تشویش به بد اخلاقی کرده ویا کسی از دوستان شما را .قرهاد یکی از شخثیت های بسیار مهم افغان است که بالایش یاید افتخار شود جوانی را در شرایط اروپا به عیاشی نیر نکرد بلکی قلم بدست گرفت از درد ملت خود نوشت وبه تمام اروپا درد مردم خود را رساند ... شما دوستان بعدون اینکه واقعیت را بدانید وارخطا هر چی قکر کردین نوشتین اشتباه از شما نیست بلکی از این خبر نگار پست است که حقیقت را پنهان میکند برعکس مینویسد شاید هم کسی برایش پو

  ل داد ه باشد حال به خاطر پول خو از ه چیز تیر هست

 • کاملان غلط دوستان این خبر در مورد فرهاد بیتنی برعکس نوشته شود . باور نکنید ابن خبر نگار حتمان کسی پول داده است که این چطیات را توشته ویا دیوانه است به شخثیت یک انسان خوب بازی میکند . بر عکس این جوان بسیار با استعداد ولایق است . شما در فبس بوکش ببینینچقدر تشوبق شوده وچقدر یک مصاحبه خوب انجام داده اگز لسان ایتابیای میدانید به گوش خود بشنوید .http://www.rai.tv

  فریب این شیطان صفت ها را نخورید...

 • شما رسانه ها به جز دروغ و مردم را بی عضت شاختن دگر کار نداری چطور امکان دارد . فرهاد بیتنی بسیار یک ادم باشخصیت است از فامیل بسیار خوب است بچی با احساس و وطن دوست است شما مردم استعداد را دیده نمیتانین عوض تشویق خبر را غلط رساند چی بدست میارید
  . و دوستان بیچاره که این خبر وحشت ناک را مبخوانند همه را حقیقت فکر میکنند شما خبر نگارا باید محکمه شویم به جزای عمال تان برسین منافقین...

 • شمارسانه ها چی حق دارین که شخصیت مردم را پایمال خبر های پوچ وبی مفهوم خود میسازید. تا جایکه این جوان را میشناسم و ودر مورد مصاحبه وحتا فلمش را دیدم خو اصلان چونین چیز وجود ندارد شما همه چیز را برعکس نوشتید بسیار مردم پست هستین اصلان شخثیت ندارید که شخصیت دیکران را بازیچه دست خود میسازید . شما باید محکمه شوین و جزای عمال تان را بچشین تا حال بسیار برایتان جکر خون میشودم که مثل سک شما را کسی اهمیت نمیداد از هر جای کشیده میشودین ولی به خواندن این خبر پوچ شما باور کردم که حق به جانب هستن شما لایقت چونین چیز ها را دارید

 • فرهاد بتنی مرد مهربان با لیاقت است من از نزدیک ملاقات کردمش هر کسی این چیز ها را نوشته بسیار آدم مادر خطا است

 • برادر عزیز دروغ نگو من زبان ایتالیایی را میفهمم اصلا جناب فرهاد این چیز ها را ذکر نکرده چقدر کابل پرس ادم دروغگو و کافر هستی من وقتی از فسبوک فرهاد دیدن کردم برای من معلوم شد چقدر آدم روشن فکر و با استعداد است مرگ به شما دروغگویان

 • از تلفونهای در دستش و تیپش فهمیده میشه که جای عبدالله کمپوتر را میخواهد بگیرد. ههههه

 • من با اين جوان آشنايي ندارم ولي ازخلال گزارشي كه دراين صفحه گذاشته شده است، گزارشگر روي خصومت شخصي كه با اين جوان داشته خواسته است كه از طريق كابل پرس انتقام بگيرد، زيرا جدا ازينكه آنانيكه بزبان ايتالوي آشنايي دارند ، نشر چنين خبري را بزبان ايتالوي منكر شده اند، بلكه از نظر عقلي هم چنين خبري درست نمي باشد كه يك نفر در مصاحبهء رسمي خود بزبان اروپايي بگويد كه درپيش چشمانش اطفال مورد تجاوز جنسي قرار ميگرفت، ولي او با وجوديكه ميتوانست از آن جنايت جلوگيري كند نكرده است، يعني اينكه او شريك جرم ميباشد، پس با وجود اين اعتراف خطرناك آنهم در مطبوعات إيطاليا اين جوان هنوز هم زنده گي آسوده ايي درغرب دارد، من اين موضوع را در صفحهء فيس بوك خود به اشتراك ميگذارم ببينم دوستان درين مورد چه نظر دارند.

 • كابل پرس خبري چنين گزارش ميدهد:

  این شخص ادعا می کند که چند سال پیش به عنوان آتشه نظامی افغانستان در ایتالیا از طرف کرزی منسوب شده است اما این ادعا کاملن نادرست می باشد. او در فاصله سال های 2006 تا 2011 در بین افغانستان و ایتالیا در رفت و آمد بود. او در جریان مسافرت های خود به افغانستان، ابزار سکس مصنوعی برای دوستان خود به افغانستان می برده است. او همچنین از تجاوز جنسی بر دختران دانش آموز 14 تا 15 ساله سخن می گوید و اضافه می کند که "ما فرزندان مجاهدین بودیم و هیچ کس نمی تواند به مجاهدین چیزی بگوید."

  از اينكه نشر چنين خبر شرم آور ودرو غين از آدرس سايت كابل پرس خبري نشر شده است ، پس مسؤوليت مستقيم اين خبر بدوش سردبير آن بر ميگردد، من براي جناب محترم سردبير سايت از بيماري رواني كه به آن مبتلا گرديده اند شفاي عاجل استدعا ميكنم.

 • بازهم اين مورد خيلي جالب بود : كابل پرس خبري ميفرمايند:

  ( این شخص در مصاحبه ای در یکی از رسانه های کاتولیک ایتالیا (Tempi) اعتراف کرده که در هنگام نوجوانی در سنگسار زنان و تجاوز جنسی در افغانستان دست داشته است. او همچنین اعتراف می کند که شاهد تجاوز جنسی به کودکان بوده است و در موردی که او می توانسته مانع از تجاوز شود، اینکار را انجام نداده است. )

  از نظر كابل پرس خبري ، ايتاليا هم ماركيت خربوزهء كابل است كه اگركسي رسما در يك مصاحبه آنهم با يك رسانه ء ديني مصاحبه ميكند وچنين شجاعانه خودش را مجرم معرفي ميكند، ولي بازهم آسوده در آنجا زنده گي ميكند. بازهم تمناي عاجل شفاء به محترم سر دبير سايت كه نميدانم ايشان در اول سال ٢٠٠١٤ به كدام بيماري رواني مبتلا گرديده اند

 • 1.اول شخصی که ناشر بالایش کور کورانه و احمقانه اتحام بسته فرهاد بیتنی نبوده صرف بیتنی تخلص دارد.
  عکس که در بالا گرفته شده ممکن فرهاد بیتنی باشد اما جوانی که جوار رنگین دادفر ایستاده صرف تخلص بیتنی دارد و همان شخص عکس بالایی نیست هر چشم بینا میتواند تفکیک کند.
  2. مطمن هستم شخصی که این خبر احمقانه را نشر نموده در تمام طول عمر به انداره نماز های نافله و تهجدی که بیتنی صاحب (عکس دوم) گذاشته است ، ناشر این خبر به ان اندازه نماز فرضی ادا ننموده .
  3.دوران متعلمی تحصیلی و آغاز کار این جوان (بیتنی عکس دومی) برای همه معلوم بوده ،سالانه در ماه های رمضان از پول شخصی خود کمپاین های بین دوستان و همکاران خویش جهت کمک به غریبان تهیه نموده مستقیما به مستحقین آذوقه توزیع مینمایند. اخلاق و کردار نیک و متدین بودنش تمثال خوبی برای دوستان و همکارانش بوده این "کابل پرس?" و یا هم هر احمق دیگری چطور توانسته وی را انتخاب کند؟؟؟
  4.اگر بینتی صاحب(عکس دوم) از روی کردار و اخلاق نیک خود این اتهام و افتراه را نبخشد قانونا عواقب بسیار مهیبی برای ابلهان کابل پرس و ناشرین این موضوع در انتظار است.
  5.فکر می کنم بیتنی صاحب برای کابل پرس و یا هم ناشر این مطلب در گرفتن ویزه واسطه نشده و آن ابله هم اینچنین یاوه سرایی نموده چون بیتنی صاحب هیچگاهی از موقف خود حتی برای دوستان نزدیک خود سو استفاده نمی کند.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس