صفحه نخست > خبر و گزارش > تصاویر جعلی و دروغ پراگنی حامد کرزی در مورد حمله ی هوایی ناتو در شمال کابل

تصاویر جعلی و دروغ پراگنی حامد کرزی در مورد حمله ی هوایی ناتو در شمال کابل

کابل پرس خبری
يكشنبه 26 جنوری 2014

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

روزنامه نیویورک تایمز در یافته است که تصاویر نشر شده از سوی دفتر حامد کرزی در باره ی حمله ی هوایی نیروهای ناتو به قریه ی "وازغر" درولایت پروان جعلی بوده است. عکس هایی که دفتر حامد کرزی در باره این حمله ی به رسانه ها داده بود مربوط به سه سال قبل است که توسط گتی امیج در سال 2009 گرفته شده و به تاریخ 5 سپتامبر 2009 در مجله ی تایمز نشر شده بود.

نیویورک تایمز در گزارشش این دروغ پراگنی ارگ ریاست جمهوری را تبلیغ طالبانی خوانده است.

این اولین بار نیست که حامد کرزی و مافیایی ارگ نشین دست به چنین اقداماتی می زنند. در طول چند سال گذشته، حمایت از مافیایی مواد مخدر و تروریست های طالب در صدر برنامه های حکومت حامد کرزی و حلقات مافیایی و طالبانی ارگ نشین قرار داشته است.

سال گذشته همین حلقات با راه انداختن توطئه ی علیه فرمانده ضد طالبان" قوماندان حکیم شجاعی" نیز با نشر تصاویری از اجساد خون آلود که هیچ منبعی برای تایید آنها وجود نداشت؛ این فرمانده ضد طالبان را متهم به کشتار غیر نظامیان کرده بود.

این درحالیست که تروریست های طالب و انتحارگران پشتون، به فرمان حامد کرزی؛ دسته دسته از زندان های افغانستان آزاد می شوند تا به قتل و کشتار و حشیانه ی مردم افغانستان ادامه دهند. در ماه دسامبر سال 2013 بیش از 650 تن از قاتلان مردم افغانستان، قاتلان اردو وپلیس افغانستان از زندان بگرام آزاد شدند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • سعدیا روز ازل حسن به ترکان دادند
  علم و دانش همه با مردم ایران دادند

  عشوه و ناز و کرشمه همه با مردم هند
  خری و احمقی و جهل به افغان دادند

  اینها آن قدر خر هستند که یک سند جعلی را به درستی تهیه کرده نمی توانند. یک روز تیر نشد که جعل شان را همه فهمیدند. سعدی واقعا که غول ها را خوب شناخته بوده است. این مردم بد بخت پروان را بدنام کرده راهی هستند. افرین به اردوی ملی که این ناقلین بی ناموس را سبق داد. اگه دفعه دیگر باز کدام خرابی کردند کل خانه های شان را باید بمباردمان کنند.


 • 26 ژانويه, 01:41, بوسيله‌ى حقبین

  حامد کرزی رییس جمهور افغانستان با طالبان قندهار اتفاق و اتحاد کرده است حامد کرزی معاون ملا عمر امیرالمومنین طالبان تروریس گشته است چون طالبان دشمن مردم ، مملکت و آرامی افغانستان است بنا أ حالا سیاست حامد کرزی براساس خواسته های طالبان است . هرچه ملا عمر آخوند فرمایش دهد آقای کذری و ارگ
  نشینان شان آنرا گویند .

  پیام، نظر، تفسیر یا نقد؟

 • كرزي روز هاي اخر خود را با فلاكت بسر ميبرد.
  كرزي را رهبر ان امريكا خوب شناخته برأي أين بي وجدان در سأل هاي حاكميت آش توصيه ، هوشدار و اخطار دادند كه رشوت نخور ، كار كن ، قوم بأزي مكن ، فساد مكن اما اين خرزي همه را فريب داد جامعه جهاني ، همسايه ها رهبر ان جهادي ، اساتيد ، نظاميا ن اعضاي شوراي ملي ، كابينه و خلاصه بخاطر آدامه حيات سياسي إز هر حيله و مردم فريبي دست بردار نشد. برادران اش دزد، رفقايش دزد، معاونا ن اش دزد، وزراي اش دزد، قضات اش دزد، تيم شورا ملي مربوط اش دزد.اين إنسان خائن بأيد مثل برادران انتهاري اش به جهنم برود. أين كيسه بر بيسواد را با جناب داكتر سيرت مقايسه كنيد، او در بن يازده رأي برد و أين خائن دو راي ، خليلزاد أين نوكراحمق را بجاي ان شخصيت ملي بالآي مردم ما تحميل كرد، زيرا
  أين خائن ( زي ) بود أين دزد سي و شش ميليارد دالر را بخارج انتقال داده است، بعد إز انتخابات دوسيه هايش إز جانب محاكمات بين المللي به اطلاع مردم افغانستان ميرسد، أمريكا و جامعه جهاني به إمضاء أين نوكر نياز ندارد ، مردم هوشيار باشند به كانديد اين دزد رأي ندهند

 • اگر بر صفحات تاریخ نگاه شود، شباهت های زیادی بین روز های آخر شاه شجاع و کرزی دیده میشود. فکر میکنم که عاقبت کرزی هم شبیه شاه شجاع خواهد شد و امریکا او را بالای برادرانش ازبین خواهد برد.

 • ننگ بر کرزی خاین که فقط به فکر هم قبیله یی های خود است، و صد بار ننگ و خجالت به معاونین خاین کرزی که درین مرحله اساس تارخ کشور از سنگ صدا میبراید و ازین فاسدین نی. فقط به فکر سرمایه های خود هستند...

 • حامد کرزی رییس جمهور افغانستان ، دشمن خلق افغانستان است ، دشمنی حامد کرزی با دوباره احیا و تقویه کردن
  برادران طالبش ازاول معلوم بود چنانچه چندین بار درکامنت نوشتم حالا دشمنی اش به اکثریت ملت افغانستان روشن
  و زیاد ترآشکار شده است ، حامد کرزی نمک حرام بسیار متعصب ، منافق ، و خاین مملکت و سخن گوی برادرانش طالبان است
  الله تعالی حامد کرزی را به غضب خود گرفتار و به جزای بد و سخت خدایی گرفتارش سازد چون حامد کرزی به
  خلق الله ، بسیار جبر ظلم و جفا خیانت ها کرده است آمین

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس