Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > مورینیو: من کوارسما را می خواهم

مورینیو: من کوارسما را می خواهم

علی جواد دهقان
سه شنبه 1 جولای 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

مورینیو می گوید که دوست دارد ریکاردو کوارسما را به تیم اینتر بیاورد.

با آمدن مورینیو به تیم اینتر انتظار می رود که نامهای بزرگ دیگری نیز به این باشگاه بزرگ ایتالیایی انتقال یابند که بطور قطع همگی موردنظر مورینیو خواهند بود.

آنطور که حدس زده می شود نام کوارسما در لیست بازیکنان موردنظر مورینیو قرار دارد و مورینیو نیز سعی نمی کند این مسئله را کتمان کند. مربی پرتغالی اینتر می گوید: من می پذیرم که من می خواهم کوارسما را داشته باشم. او بازیکنی است که من ارزشش را بسیار می دانم و من از افشای این مسئله مشکلی ندارم.

مربی اسبق چلسی افزود: با این وجود، من نمی خواهم فشار بیهوده ای برای افرادی ایجاد کنم که در این زمینه سر و کار دارند تا گفته شود که او تنها بازیکنی است که من به او علاقه دارم. در حقیقت اینتر پیش از این هم نام های بازیکنان دیگری را نیز در ذهنش داشت است.

آخرین خبرها در مورد مذاکرات دو تیم اینتر و پورتو بر سر انتقال کوارسما حاکی از آن بود که اینتریها تمایل ندارند تا بر سر مبلغ 30 میلیون یورو با باشگاه پورتو به توافق برسند ولی بنظر می رسد که طرفین به تفاهم لازم برسند.

گفتنی است که باشگاه اینتر درصدد انتقال آمانتینو مانسینی برزیلی از تیم رم به جمع بازیکنان خود نیز است و احتمال داده می شود این قرارداد بزودی به مرحله نهایی برسد.

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس