صفحه نخست > دیدگاه > حزب همبستگی فغانستان، شریک طالبان و دروغ به چپ و راست

حزب همبستگی فغانستان، شریک طالبان و دروغ به چپ و راست

این گروه پیشاوری برای پول و استحکام حکومت قبیله ای به تجارت حقوق بشر می پردازد
کابل پرس خبری
يكشنبه 5 آپریل 2015

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

شما مرگ بر آمریکا و مرگ بر بریتانیا بگویید. حزب همبستگی به سفارتخانه های این کشورها رفته از آن ها پول می گیرد. ولی اگر شما به سفارتخانه ها مراجعه کنید یا حتا فکرش را هم نداشته باشید، جاسوس و خائن ملی هستید. حزب همبستگی چند ان.جی.او دارد که از طریق آن ها، پول این کشورهای مداخله گر و استعماری را جمع آوری می کند. این حزب پیشاوری در کشورهای غربی خود را نماینده چپ های فغانستان هم معرفی کرده و از گروه ها و هواداران چپ پول دریافت می کند. تجارت حقوق بشر از این بهتر؟

سیلی غفار یکی از گردانندگان اصلی گروه پیشاوری همبستگی، صاحب ان.جی.او و رابط مستقیم با سفارتخانه های مختلف دیگران را متهم به جاسوسی و خیانت می کند اما خود در خدمت و مزدوری برای بیگانگان پیشقدم است.

گروه پیشاوری همبستگی یکی از بازوهای قبیله سالاران افغانستان محسوب می شود.

این خانم را شاید در تلویزیون ها دیده باشید که با چه حرارتی در جهت همراهی با طالبان، مرگ بر اشغالگر و مرگ بر ناتو و...می گوید.
این ویدئو را هم ببینید که در سفارتخانه بریتانیا در کابل ثبت شده است. ایشان به سفارتخانه بریتانیا رفته بودند تا پول هنگفت دیگری را به اسم زن و کودک افغانستان دریافت کند. این خانم و افرادی مانند وی دیگران را جاسوس و خائن می خوانند که از حضور آمریکا و بریتانیا و...در افغانستان حمایت می کنند. با این حال می بینیم که برای پول گرفتن از سفارتخانه ها خود این خانم و همفکرانشان ازدیگران پیش می شوند. وقتی از آنها خواسته شود حساب و کتاب مالی خود را با مردم شفاف سازید، پرخاش می کنند.

همچنین اگر به سایت یکی از تجارت های این گروه پیشاوری مراجعه کنید می بینید که تمام شرکای اصلی آن ها، سفارتخانه و نهادهای دولتی حکومت های غربی از جمله سفارتخانه های بریتانیا و امریکا می باشند. همچنین در این سایت و سایت های دیگرشان می بینیم که آن ها از گروه های چپ نیز پول های هنگفت دریافت کرده اند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • دو پیام از یکی از خوانندگان به دلیل استفاده از کدهای غیر مجاز حذف شد و اما متن پیامشان بصورت ساده در ادامه می آيد. از ایشان می خواهیم پیام های خود را بدون استفاده از کدهای غیر مجاز نشر کنند:

  Karim:
  کابل پرس? مثلی که در دروغ‌گویی می‌کوشد که از گوبلز، وزیر تبلیغات هیتلر هم پیشی بگیرد. استاد تان گوبلز می‌گفت دروغ را به حدی بزرگ بگو که هیچکس جرئت رد آنرا نداشته باشد. دروغ بالا هم به همین اندازه خنده آور و مضحک و بیشرمانه است.

  شما که نام حزب مورد نظر را ندانسته «حزب همبستگی ملی» می‌نویسد، چطور می‌شود اعتماد کرد که اتهامات تان درست است. درحالیکه سایت، اکسیون‌ها و فعالیت های «حزب همبستگی افغانستان» مشت هایی بر روی دروغگویان کوبیده ماهیت حزب را بسیار روشن بیان می‌دارد شما با یک دور قلم آنرا حزب «پشاوری» و ... خوانده به روی خود تف می‌اندازید.

  معلوم است که کینه شما در برابر حزب همبستگی از کجا آب می‌خورد. چون این حزب با قاطعیت تمام باداران ایرانی تان را افشا کرده جنایات و ستمگری ها و خیانت های رژیم پلید آخوندی ایران را فاش می‌سازد.
  Karim:
  دلیل اصلی تاخت و تاز به حزب همبستگی افغانستان، برخورد شرافتمندانه و جواب دندان شکن خانم سیلی غفار به سیمین حسن‌زاده این چوچه پلید رژیم آخوندی ایران است که از قتل ددمنشانه فرخنده حمایت کرده بود.
  لینک ویدئو

 • درود بر مردم افغانستان..... آهای شخصی که این ویدیو را در سایت گذاشته ای فرض می کنیم من افغانی در شهر جلال آباد این ویدیو را دیدم به زبان انگلیسی است و 99/99فیصله درصد مردم افغانستان انگلیسی نمی دانند چرا آن را ترجمه نکردی چرا زیر نویس نکردی وقتی زبان انگلیسی نمی دانیم چه ارزشی این ویدیو دارد شرم نمی کنید از این کار بدان تو با این کار فقط فقط جهالت خودت را می رسانی

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس