در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > سفارت امارت اسلامی طالبان در پاکستان!

سفارت امارت اسلامی طالبان در پاکستان!

حامد کرزی دست در دست جنایتکاران و دزدان
يكشنبه 21 سپتامبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

در این ویدیو نشست خبری سفیر آدمکشان طالب، ملا ضعیف را می بينيد که درباره ی حضور بن لادن در پاکستان صحبت می کند. او در اين نشست خبری می گويد که بن لادن در افغانستان است اما فقط استخبارات طالبان می داند او کجاست.

در طی هفت سال اخیر پس از برچیده شدن امارت تاریک طالبان، ده ها تن از مقامات طالبان در اطراف حامد کرزی جمع شده و حامد کرزی نسبت به برادران و همفکران خود از هیچ خدمتی دریغ نکرده است. هزاران تن از آدم کشان طالب در نتيجه ی فعالیت های يکی از تاریک انديشان درجه يک افغانستان، صبغت الله مجددی به پول و زمين و مقام رسیدند و طالبان نکتایی پوش همراه با رفقای خود مانند انورالحق احدی و فاروق وردک در کار چور و چپاول دارایی های همگانی می باشند.

ملا ضعیف همراه با امکانات گسترده ی دولتی و محافظان تا دندان مسلح، در کابل (گفته می شود در منطقه ی خوشحال مینه) زندگی کرده و نقش يک مشاور با نفوذ را میان برادران طالب خود در دولت و جنگجويان و حمله کنندگان انتحاری آنان در جنوب و شرق کشور، بازی می کند.

امکانات گسترده ی و پست های کلیدی دولت در حالی در دست حامد کرزی و همفکرانش می باشد که مردم عادی و قربانیان در افغانستان، در شرایط بسیار نگران کننده ای زندگی کرده و هزاران تن سالانه جانشان را از دست می دهند.

نشست خبری ملا ضعیف در آخرين روزهای حیات امارت اسلامی طالبان در پاکستان برگزاری شده بود.


فساد گسترده ی خانواده و اطرافيان حامد کرزی!

گل آغا شيرزوی و درآمد يک ميليون دالری در هفته/ قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی

سه شنبه 6 مه 2008

سالانه 800 ميليون دالر، کميشن واليان جنوب برای اجازه ی عبور کاروان مواد مخدر/ اسدالله خالد پولی که بايد برای محو کشت خشخاش به افرادی مشخص داده می شد را به ديگران داده است/ قندهار: 150 هزار دالر بده تا قوماندان امنيه ولسوالی شوی/ در سند افشا شده ی مقامات آمريکايی از احمد ولی کرزی به عنوان محوری ترين قاچاقچی مواد مخدر ياد شده است/ معاش 2200 سرباز در يکی از ولايات شرقی به جيب زورمندان رفته است/ هزاران تن از نظاميان دولتی که از دولت معاش دريافت می کنند به خدمت شخصی قاچاقچيان بين المللی شناخته شده ی هرويين درآمده اند/ اسدالله وفا از از تدارک و قاچاق محموله ی بزرگ مواد مخدر سود سرشاری برده است/ و حامد کرزی همچنان دروغ می گويد!


فهرست 20 تروريست که با فرمان حامد کرزی از زندان پلچرخی آزاد شدند!

مواد غذايی به طالبان داده می شود و به زنان نيازمند نه!

يكشنبه 24 فوريه 2008

پيام‌ها

 • سیایت شما بترین سایت داینترینت است من فکرمیکنم که شما قضاوت یک طرفه رامیکند وهیچگاه ازحقیقت حرف نمی زنید چرا؟
  وهمیشه توهین با مردم غریب وفقیر پشتونها که وقعآ ازاین خاک هستند شما حرف های نادرست مینویسی ایا این هم عدالت است ؟
  شما خوب شاهد هستی که بعد ازسقوط طلبان پشتونها خیلی رنجها وزحمت ها رامیبیند ایا شما به این نقطه خوش هستی که انها رنج ببیند ایا یک مسلمان باید همین طورباشد ایاشما با این راضی هستید که امریکایها و عساکر خارجی بامردم غریب توهین کند ما شاهد یک قصه هستم شما باورکند که جای بسیار تعصب است .روزگذشته دوتن ازمهاجرین هلمند که در چاراهی کمبر ولایت کابل مستقرهستند بیرون از خانه بخاطر جمع کردن خیرات برامده بود دراح دیدم یک ازاین زنها بسیار ضعیف بود دیگرشان نسبـآ جوانتر معلوم میشد چپلک های پلاستیکی درپایاشان بود وقتیکه ما فهلویشان تیرمیشدم یک ازاین زنها روی ازپیش ما پت کرد ما حیران ماندم ... خو ما ستاد شدم وپرسان کردم که کجا میری

  • دوست بی نامی که به خود زحمت دادی ،یافته ها و دانسته هایت را با خواننده های کابل پرس در میان گذاشتی بیشک ، راستی راستی, گهر ریختی و در سفتی دستت درد نکند نوشته ات بسیار جالب وقیصه ات خواندنی بود واقعا هر کس بیخواند لذ ت می برد و از عمق دانش و سواد شما خبر شده در حیرت می ماند افسوس که داستان دل چسپت را برای ما خواتنده های کابل پرس و نو آموزان نا تمام ماندی بیا به لحاظ خدا بیا و این داستان جالبت را با کلام عالمانه ات ختم کن ما همه در انتظاریم
   یکی از بی ننده های این تارگاه

   آنلاين بنگريد : سفارت امارت اسلامی طالبان در پاکستان!

جستجو در کابل پرس