در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > پادشاه عربستان سعودی و مذاکره با طالبان!

پادشاه عربستان سعودی و مذاکره با طالبان!

سخنگويان و مقامات آدمکشان طالب در رسانه ها جولان می دهند
شنبه 11 اكتبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پيام‌ها

 • تاملی بر جهاد در افغانستان

  جهاد در افغانستان!

  کلمه حق یراد به الباطل!

  بیش از سه دهه از جهاد! در افغانستان میگذرد، مجاهدان یکی یکی خسته شده و به زندگی عادی باز گشتند، مردم هم کمی نفس تازه کشیدند، امید می رفت که دیگر طفلی یتیم نشده و زنی بی پناهی بیوه نگردد، امنیت بازگشته و زمینه زندگی فراهم گردد، اما هیهات! مجاهدان خستگی ناپذیری چون مجاهد گلبدین و مولوی امیرالمومنین هنوز هستند و تا افغانستان افغانستان هست، جنگ و جهاد نیز هست!

  مجاهد همیشه در سنگر و خستگی ناپذیر ما، با تمامی دولت ها جنگید، با دولت ربانی و با مجددی و حتی با امارت اسلامی طالبان و امروز هم با دولت منتخب مردم افغانستان همچنان در جهاد به سر می برد، غافل از این که هر آدمی که میکشد و هر شهری را که نا امن میکند، به همان میزان مردم را نسبت به خدا و دین خدا بدبین میکند، خدای خشن و بی ترحمی که حکمتیار و ملاعمر معرفی میکند نه به درد خدایی میخورد و نه مستحق عبادت خواهد بود، مردمی که نان ندارند تا شکم سیر کنند، هیزم در سرمای زمستان ندارند تا اهل و عیال را تأمین کنند، 90% از مشکلات روحی و روانی رنج میبرند، هم چنان حیران مات و مبهوت اند که نمایندگان تام الاختیار خداوند جل جلاله در افغانستان تا به کجا پیش میروند، شیرازه زندگی مردم از هم پاشیده، فقر و گرسنگی بیداد میکند، همه بیکار اند، ملا و انجنیر قصه ما که شکم سیر دارند، نه فقر را می فهمند و نه درکی از وضعیت ذلت بار مردم مظلوم و ستمدیده افغانستان دارند، هی فتوا میدهند و هی می کشند.

  ملا و طالب که منطق ندارند تا با آنان کسی بتواند چیزی بگوید اما انجنیر حکمتیار ما ده ها کتاب دینی نوشته و صدها مقاله تحریر داشته و وبلاگ دوست داران وطن نیز متعلق به اوست، از او میپرسیم که:

  ای مجاهد خستگی ناپذیر!

  ای حکمت یار عزیز!

  و

  ای عبد صالح خدا

  آیا 30 سال جنگ کافی نیست؟

  آیا تمامی دولت های افغانستان بر باطل بودند و تنها شما بر حق که با همه جنگیدی؟ و میچنگی؟

  بر فرض آمریکا و جامعه جهانی افغانستان را ترک کرد و دنیا افتاد به کام شما، آیا رقیبان و مخالفان تان آرام خواهند نشست؟ و آیا جهاد دیگر به راه نخواهد افتاد؟ و مجاهد دیگری قدعلم نخواهد کرد؟

  ای مجاهد عزیز حکمتیار!

  به ام القرای جهان اسلام نظری کن و بعد در جهادت تجدید نظر کن!

  واقعا شماها چه تصویری از عربستان دارید هنوز آنان را شترسوارانی می دانید که در کتاب لورنس عربستان توصیف شده اند. چند عکس ببینید

  این برج مملکت متعلق به ولید بن طلال است که ۵ مین مرد ثروتمند جهان در ۲۰۰۵ با سرمایه ای بالغ بر ۲۵ میلیارد دلار است. وی نوه ملک عبدالعزیز است که این برج را در عرض یک سال ونیم ساخته است. این برج تجاری است و در قلب شهر ریاض ساخته شده است.

  این برج هم برج فیصل است که مرکز تجاری است. مربوط به یکی از شاهزادگان سعودی در ریاض که در شب درخشش خاصی دارد.

  نمائی از شهر ریاض مرکز عربستان سعودی

  منبع:http://www.arabia.blogfa.com//

  شما مکاتب دخترانه را میبندید اما عربستان دختران را تا جامعه (پوهنتون و دانشگاه) میبرد

  شما در مورد امریکا میفرمایید:

  امريكا دوست بى اعتبار، مغرض و بى مروت است و دشمن آشتى ناپذير اسلام و مسلمانان . كسانيكه بر دوستى امريكا اعتماد مىكنند، يا بسياركودن اند و يا در قلب شان ذره اى از ايمان وجود ندارد، امريكا مزدور می پسندد نه دوست و رفيق، مزدوريكه براى تأمين منافع امريكا به قربانى كردن خود و كشورش آماده باشد. ( دسایس پنهان چهره های عریان )

  پیام برادر حکمتیار به

  مجاهدین مومن و بت شکن

  بخش اول

  ادامه مطلب
  منبع فتواهای مجاهد بزرگ حکمتیار: http://tanweer.blogfa.com/

  و این هم رییس ام القرای جهان اسلام خادم الحرمین شریفین

  ملک عبد الله و همسر بوش

  آیا واقعا سعودی ها که مدعی رهبری جهان اسلام اند
  و مفتیان بزرگی دارند که نه رنج جهاد دیده و نه مزه تلخ فقر و گرسنگی چشیده اند،
  کار شان اشتباه است؟ چرا خود شان جهاد نمی کنند که چند احمق را در افغانستان، سومالی وپاکستان به جان هم می اندازند؟!

  http://afterwar.blogfa.com/

  آنلاين بنگريد : تاملي بر جهاد در افغانستان

جستجو در کابل پرس