Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

در همین بخش

صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > مقالات علمی ورزشی > همکاری EA با شبکه تلویزیونی ESPN

همکاری EA با شبکه تلویزیونی ESPN

علی جواد دهقان
سه شنبه 21 اكتبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

پیتر مور، رئیس EA Sports طی سمیناری به معرفی آخرین دستاورد این شرکت که بنا به ادعای وی باعث از دور خارج شدن مفسران ورزشی در آینده خواهد شد، پرداخت.

در این سمینار مور شخصاً و عملاً به توضیح این فناوری جدید پرداخت که با الهام از بازی Madden09 الکترونیک آرتز طراحی و ساخته شده است. او می گوید: در صورت استفاده از این فناوری دیگر بینندگان اثری از آن مفسرهای اتوکشیده و پرحرف نخواهند دید و به جای آنها یک مفسر مجازی بر روی یک صفحه سه بعدی مجازی شروع به ارائه تفسیر پیش از بازی شامل وظایف و محل استقرار تک تک بازیکنان، برنامه های تیم و نحوه حرکت هر یک از افراد می کند. در این تحلیل کارشناسی شما می توانید تک تک بازیکنان را به صورت شبیه سازی شده در زمین مشاهده کرده و حتی یک پیش بازی از مسابقه پیش رو را به صورت مجازی ببینید.

قرار است نخستین بار و از 7 سپتامبر از این فناوری در لیگ فوتبال امریکایی حرفه ای ایالات متحده استفاده شود و در آینده به ورزش های دیگر نیز تعمیم داده شود. انتظار می رود این فناوری که با نام Virtual Playbook معرفی شده در آینده موجب شود شبکه ورزشی ESPN بیش از پیش در جلب مخاطبان برنامه های ورزشی از رقیبانش پیش بیفتد.

واژه های کلیدی

جستجو در کابل پرس