صفحه نخست > کابل پرس ورزشی > فوتبال ايتاليا > اخباری از باشگاه میلان

اخباری از باشگاه میلان

صحبتهای گالیانی + بازیکن یابی میلان در آمریکای جنوبی
علی جواد دهقان
پنج شنبه 30 اكتبر 2008

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

گالیانی: تمرکز میلان بر روی قهرمانی

آدریانو گالیانی که در غیاب برلوسکونی همه کاره باشگاه آث میلان است عقیده دارد که تیمش دیگر بر روی قهرمانی در باشگاه های ایتالیا به خوبی متمرکز شده است.

تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی توانست چهارشنبه شب با نتیجه دو بر یک تیم سیه نا را شکست دهد و به رده سوم جدول صعود کند. این موفقیت در حالی برای میلان رخ داد که تیم همشهری آنها یعنی اینتر در مصاف با تیم فیورنتینا به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت.

تیم میلان با روند صعودی که در پیش داشته است توانسته در جدول رده بندی بالاتر از رقیب همشهری اش نیز قرار بگیرد. همین مسئله در صحبتهای گالیانی نمود خاصی داشته و او می گوید: من مطمئن نیستم که این اتفاق در سه سال گذشته روی داده باشد. ممکن است از سال 2006 اینگونه بوده باشد اما بگذارید آنها را فراموش کنیم.

گالیانی در ادامه صحبتهایش اشاره ای به صحبتهای خوزه مورینیو مربی اینتر نیز داشت، آنجایی که مورینیو گفته بود به تیم صدرنشین در فصل پاییز هیچ جایزه ای تعلق نمی گیرد. گالیانی گفت: مورینیو راست می گوید. جایی که شما اکنون قرار دارید به حساب نمی آید ولی جایی که شما در ماه می قرار دارید به شمار می آید. ما باید آرام باشیم برای اینکه ما میلانی هستیم و نباید تعجب زده باشیم که خودمان را در رده های بالای جدول پیدا کرده ایم.

گفتنی است که میلان از سال 2004 میلادی بدینسو در رقابتهای لیگ ایتالیا به افتخاری دست پیدا نکرده است و گالیانی نیز پذیرای این مسئله است و می گوید: ما به باشگاه و بازیکنان یک حق تقدم شفاف در ماه ژوئن دادیم. میلان باید بازی کند و برای قهرمانی بجنگد. اما مهمترین اصل در جنگیدن تا به پایان راه است و نگه داشتن آن در شرایط مختلف با لحاظ کردن شرایط سال قبل. هدف ما لیگ است و بازیکنان برای همین هر روز توجیه می شوند. تیم اکنون تمرکز خوبی برای رسیدن به هدفش دارد.

گالیانی که در خریدهای میلان نقش مهمی را بر عهده دارد در مورد آمدن بکهام به هواداران میلان خبرهای خوشی داد و گفت: ابتدای کار بنظر می رسید که او هفته آینده خواهد آمد ولی در عوض وکلای بکهام امروز در اینجا خواهند بود و ما مذاکره را شروع خواهیم کرد. من نمی دانم که به امر مثبتی می انجامد یا خیر ولی من امیدوارم و به آن ایمان دارم.

میلان خط دفاعی اش را تقویت می کند

سرجینیوی برزیلی که روزگاری نقش پیستون چپ را در تیم فوتبال میلان ایتالیا ایفا می کرد اکنون به عنوان یکی از استعدادیاب های این باشگاه در فوتبال آمریکای جنوبی به شمار می رود. سرجینیو اخیراً دو جوان از فوتبال آمریکای جنوبی و از جرگه مدافعین را به باشگاه میلان معرفی کرده است.

بازیکنان مورد نظر ایزکوئیل مونز و جوآ میراندا می باشند. مونز 18 ساله است و در نقش دفاع میانی در باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین بازی می کند و اخیراً نیز به تیم زیر 20 ساله های آرژانتین نیز دعوت شده است. جوآ نیز 24 ساله می باشد و مدتی است که در سائوپائولوی برزیل توپ می زند.

میلان به مانند قبل که طیف وسیعی از بازیکنانی از آمریکای لاتین را در خدمت داشته و دارد علاقمند به استخدام این دو بازیکن جدید است اما بنظر می رسد آنها بیشتر در حال بررسی گزینه های موردنظرشان در اروپا نیز هستند. باشگاه میلان قصد دارد تا قرارداد فیلیپ سندروس را که بصورت قرضی از آرسنال به خدمت گرفته است به دایمی تبدیل کند و همچنین تمایل دارد تا فیلیپ مکسز را از باشگاه رم خریداری کند.

به هر حال نامهایی که ذکر شد همگی در خط دفاعی فعالیت می کنند و این نشان از دغدغه باشگاه بزرگ ایتالیایی برای استحکام تیمش در این زمینه دارد.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید
Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس