در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > صحنه هایی از سنگسار یک زن توسط جنایتکاران طالب

صحنه هایی از سنگسار یک زن توسط جنایتکاران طالب

این جنایت در پاکستان صورت گرفته است. جنایتکاران طالب در افغانستان نیز دقیقا چنین می کنند. دولت افغانستان برای فریب مردم، جنایتکاران طالب را به طالب پاکستانی و افغان تقسیم می کند، در حالی که آنان با یکدیگر روابط نزدیک داشته و معمولا ضمن داشتن تذکره افغانستان و پاکستان در دو سوی مرز بود و باش دارند.
چهار شنبه 29 سپتامبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

این جنایت در پاکستان صورت گرفته است. جنایتکاران طالب در افغانستان نیز دقیقا چنین می کنند. دولت افغانستان برای فریب مردم، جنایتکاران طالب را به طالب پاکستانی و افغان تقسیم می کند، در حالی که آنان با یکدیگر روابط نزدیک داشته و معمولا ضمن داشتن تذکره افغانستان و پاکستان در دو سوی مرز بود و باش دارند.

پيام‌ها

 • برادران کرزی قرار است این هها همه درکابینه کرزی سههم داشته باشند
  اگر خر نر در گیر خود شان افتد سرفه نخواههند کرد، امان از دست این
  مردم جاههل

 • من نمیدانم چرا شما تمام غضب تانرا بالای کرزی و دولت او میکشید ؟

  چرا برای یکبار امریکا را و سیاست های دو رویه آنرا محکوم نمیکنید ؟

  جنرال بویناک چتلستان حمید گل در مصاحبه خود گفته است که طالبان جنبش مقاومت ملی افغانستان است
  ( مصاحبه او را در سایت بی بی سی برای ایران و افغانستان مشاهده کنید.

  چرا شما امریکا را برای نادیده گرفتن این تروریست کثیف که به طور آشکار به حیث نطاق طالبان کار میکند و تروریستها را مقاومت ملی میگویند محکوم نمیکنید.

  همه میدانند که تروریستها در چتلستان پناهگاه دارد و آی اس آی چتلستان از آنها دفاع میکند. چرا شما امریکا را برای دادن میلیون ها دالر به پنجابی های کثیف که پول مبارزه بر ضد تروریزم را برای حمایت از تروریزم مصرف میکند ، محکوم نمیکنید؟

  • دوستان و هموطنان گرامی

   قرآن به صراحت ذکر نموده که زن زناکار را صد ضربه بزنید!!! قرآن دقیق ذکر نکرده که صد ضربه چی؟ همچنان این میتواند صددرصد شامل سنگسار هم شود، یعنی صد عدد سنگ.

   در آیه اول سوره النور قرآن ذکر شده که قرآن آیات روشنی فرستاده و بر هر مسلمان باورمند واجب ساخته که آن را انجام دهد!

   طبق اراده الله، انسان مسلمان نباید در مقابل گناهکار، از خود رحم و شفقت نشان دهد. به آیات ذیل توجه کنید:

   سوره النور:

   (1) سُورَةٌ أَنْزَلْناها وَ فَرَضْناها وَ أَنْزَلْنا فِيها آياتٍ بَيِّناتٍ لَعَلَّكُمْ تَذَكَّرُونَ (1) سوره اي است که آن را نازل کرده ايم و، واجبش ساخته ايم و در آن آياتي روشن فرستاده ايم ، باشد که پند گيريد.

   (2) الزَّانِيَةُ وَ الزَّانِي فَاجْلِدُوا كُلَّ واحِدٍ مِنْهُما مِائَةَ جَلْدَةٍ وَ لا تَأْخُذْكُمْ بِهِما رَأْفَةٌ فِي دِينِ اللَّهِ إِنْ كُنْتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ الْيَوْمِ الآْخِرِ وَ لْيَشْهَدْ عَذابَهُما طائِفَةٌ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ (2) زنان و مردان زناکار را هر يک صد ضربه بزنيد و اگر به خدا و روز قيامت ايمان داريد ، مباد که در حکم خدا نسبت به آن دو دستخوش ترحم گرديد و بايد که به هنگام شکنجه کردنشان گروهي از مؤمنان حاضر باشند.

   البته این گوشه ای از آیات جنایی قرآن است، اما برای بیدار شدن شاید کافی باشد.
   بنابراین به استناد از این آیات، آیا باز هم طالبان را غیر مسلمان می نامید؟ آیا طالبان را باید بخاطر سنگسار کردن این زن، ملامت و سرزنش کنیم؟

   با احترام

  • آقای فهیم

   اسلام طالبان اسلامی پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان است که عبارت از اسلام وهابی های وحشی است که حتی با خواهر خود ازدواج را حلال میدانند.

   اسلام طالبان از مدرسه دیوبندی و وهابی گرفته شده است که هر گونه آزادی زن را نفی میکند.

   من با مذهب مردم غرض نداریم زیرا این مسله شخصی مردم باید باشد. ولی اگر مذهب را با سیاست و دولتداری مانند عربستان، ایران و افغانستان مخلوط کنند از مذهب یک گند جور میکنند.

  • Fahim jan, ayate ke naweshti dorost ast magar dar tafseer wa tarjomaye aan bayad deqqat koni, man feker mekonam tanha ba khwandane matne chand ketabe hoqoqi ya mawade qanone jaza , kase salaheyate qazawat ra ba dast name awarad , ba har hal anche ke dar een film deda meshawad yak amale wahsheyana ast na Islami, magar yak waselaye khobe ast baraye aab gel alod kardan

   ok

  • طالبان کدام کاری را مثل انسان با منطق و شعور میکنند که این کار را کنند؟ این فقط یک پروپاگندائی از طرف لنده های مادرانشان یعنی باکستان و عربهای صحرا نشین است. درین ویدیو ها مردیکه با آن خانم زنا کرده کجاست؟!!؟؟
   شکر است که بی بی مریم در گیر طالبان نیافتاده بود.
   اگر ما در مقابل گناهکاران شفقت نکنیم، پس چرا رسول کریم ابوسفیان را بخشید؟ چرا گذاشت زنیکه کاکایش را قتل و قلب ابو حمزه را خورده بود ببخشد؟
   این قرن منطق و استدلال است. قران یک نماینده است و بس. برای ما آزادی داده است تا بتوانیم روزی از وحشی گری هائی مثل دست قطعه کردن ها و سربریدن دور شویم.
   چرا آیاتی راجع به تیزاب پاشی بروی متعلمین مونث نمیاوری؟ طالبان با وجودیکه خداوندج طلب علم را برمرد و زن مسلمان فرض ساخته است این کار را میکنند.
   سنگسار زنا کاران یک عنعنهء یهودی است که در انجیل گویند که یهودان زنی را به جرم زنا سنگسار میکردند و از عیسی ع خواستند تا دین آبائی خود را محترم شمرده شرکت کند. ایشان گفتند که تنها کسی که در طول عمرش گناهی نکرده سنگسار میتواند. همه ازین سنگسار دست کشیدند و عیسی ع به آن خانم میگوید که دیگر گناه نکند. در آنجا هم مرد زنا کار نیست؟ چرا؟ حتی اگر این خانمها با خانمهای دیگر همبستر شده باشند، طرف دیگر کجاست که جزا داده شود؟ لطفا قران پاکرا با مترادف کردن آن با قوانین طالبی آلوده نکنید.

 • آقای فهیم

  امید گستاخی مرا عفو کنید چون من میبینم شما در مسایل مذهب خیلی وارد هستید ولی فقط برای معلومات خوانندگاه باید بگویم که پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان بعد از ایجاد یان کشور مصنوعی بوسیله انگریز ها با استفاده از پست ترین اجنت هایشان چون علی زنا با گرفتن پول از وهابی های سعودی مذهب حنفی اسلام را رد کردنند و وهابیت را قبول کردند.

  از همینرو عربستان سعودی این تخم حرام را مانند غلام های خود مورد استفاده قرار میدهد.

  اسلام وهابی خشن ترین، افراطی ترین و وحشت انگیز ترین فرقه اسلام است که باید بوسیله تمام مسلمانان جهان رد شود.

 • سنگسار : در حدیث امده است که ( سنگ ) باید کوچکتر از ( یک دانه چهارمغز ) باشد . سنگسار کننده گان باید در فاصله هفت قد ان شخص سنگسار کننده از سنگسار شونده دور بیستاند و سنگ را طوری پرتاب کنند که زیر بغل و یا قول شان دیده نشود .

  شلاق : شلاق و یا قمچین و یا درنه نباید دراز تر از ( کف دست تا آرنج ) باشد . و وقتی شلاق زدن دست نباید از شانه بالا برود . و در عین زمان از چوب ( دنداسه ) به جای شلاق نیز میتوانند استفاده نمایند .

 • سنگسار و درنه زدن بیشتر با وهابی های سعودی و پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان ارتباط دارد تا دیگر کشور های مسلمان.

  در بین شیعه های جهان ملا ایران یگانه کشوری است که مردم ایران را سنگسار میکند و درنه میزند

  در این دو ویدیول اسلام سعودی ها و پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان را تماشا کنید.

  در ویدیو اول حکایت یک خانم سریلانکایی است که مالک خانه ی سعودی که او برای او و فامیل او کار میکرد به شکل وحشیانه و حیوانی او را شکنجه کرده و ده میخ را داخل وجود او کرده است.
  http://www.youtube.com/watch?v...

  ویدیو دوم پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان را در شهر سیالکوت پنجاب نشان میدهد که دو برادر را به جرم حمل سلاح ( که در حقیقت چوب های کریکرت ان) در محضر عام و در مقابل چشمان پولیس بر اساس کلتور وهابی های وحشی زیر لت و کوب به قتل میرسانند.
  http://www.youtube.com/watch?v...

  • دوستان ارجمندم، آقایان تنویر و تریدر و ....

   از اظهار نظر شما بسیار تشکر. اما اینکه میگوئید این اسلام درست نیست و آن اسلام درست است!!!! حتما گمان میکنید که من این آیات را از اسلام طالبان درج نمودم؟ ما یک قرآن بیشتر نداریم و همانطور که نوشته کردم، قرآن ذکر میکند که ما آیات خود را بطور واضح و آشکار فرستادیم. بنابراین نیازی به تفسیر و توضیح ندارد. طبق گفته قرآن، مسلمان واقعی کسی است که دستورات الله و محمد را کامل اجرا کند. مسلمانی که دل رحم داشته باشد و نتواند فرمان الله را انجام دهد، مسلمان نیست. به آیه دوم سوره بالا توجه کنید. اسلام واقعی اسلامی است که دستورات قرآن را درست و کامل انجام دهد. من طالبان و وهابی ها را مسلمانان کامل میدانم، چون فرمان قرآن را کامل اجرا میکنند.

   و اما جواب دوست عزیز تریدر خان:

   سخنان شما شبیه سخنان ملا های ایرانی است! مثلا یکی از ملا های ایرانی در رابطه با آیه قرآن که مسلمانان را تشویق به لت و کوب زنان میکند، چنین تفسیر میکند:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   مقصد خداوند در این آیه این است که: اگر زن مسلمانی کار اشتباهی انجام داد و اوامر شوهرش را اطاعت نکرد، شوهرش در صورت عصبانی شدن باید چوبی به اندازه خلال دندان (چوب گوگرد) که تنها در مدینه یافت میشود، همسرش را تنبیه کند!

   آیا یک طفل 5 ساله به این تفسیر خنده نمیکند؟ وقتی شما بر بالای همسرتان غضبناک میشوید، به همسرتان بگوئید : لطفا صبر کن تا من بروم و چوبی به انداره خلال دندان از مدینه بیاورم و تو را لت کنم!

   آقای تریدر، سنگسار، سنگسار است، چی با پنبه و چی با سنگ و چی با دانه چهار مغز!

   چی با سنگ کوچک و چی با خشت 5 کیلوئی، در هر صورت این یک جنایت است و عملی است غیر انسانی که یک انسان مریض و بیمار میتواند انجام دهد. کوشش نکنید که از اسلام یک دین پاک و انسانی بسازید.

   هیچ منبعی موثق تر از قرآن نیست. وقتی در یکی از آیات قرآن میخوانیم:

   وَاَضرَبوهُنَ

   یعنی آنان را بزنید (لت و کوب کنید). ضَرَبَه یعنی زدن.

   مثلا ما بیائیم و این ضَرَبَه را اینطور تفسیر کنیم: ضربه یعنی نگاه کردن به همسر و تذکر دادن به او!!!!!!!

   این تفسیر جاهلانه نیست؟ هیچ کس این را باور نمیکند و همه میدانند که ضَرَبَه یعنی ضربه زدن طرف مقابل، چه با مشت و چه با سنگ.

   آقای تریدر از شما خواهش میکنم که اندکی بیشتر تفحص کنید. ما بعنوان افغانستانی نمیتوانیم اینقدر خشن و وحشی باشیم. سنگسار کردن یک عمل وحشیانه است. این دین اسلام برای اعراب تعیین شده نه برای ما.

   مواظب باشید که سنگی به طرف کسی نزنید، چی کوچک و چی بزرگ. متوجه باشید که من و شما هم گناهکار استیم، شاید گناهکارتر از آن کسی که قرار است سنگسار شود. کسی بیگناه نیست بجز خداوند.

   شاد و تندرست باشید.

 • خانم فهیم خان !

  من با هیچ نوع دینی موافق نیستم و قوانین ادیان برای انسان ها از قبیل جزایی و اداری , مال من در اوردی های عربهای شاش شتر خور هستند . ولی تو با داشن دانش کمی که از ادیان داری فقط اسلام را مورد تاخت و تاز قرار داده ایی و ایاتی را که وب سایت های دیگر مثال میدهند برای نفی منافع انها برای ما مورد اهانت قرار داده مردم افغانستان را توهین میکنی . مثل که همه بد بین پاکستان هستند ولی با ( چتلستان گفتن و بد بوی ) گفتن پاکستانی ها توسط یکی ار اعضای این وب سایت همه به پاکستانی ها خوشبین گشته اند و به ان عضو کابل پرس بد بین . تو نه تنها از مغز و اعصاب و دماغ خودت چیزی برای گفتن در مقابل اسلام نداری بلکه با ایرانی بازی که در میاوری نفرت افغانها را به مقابل ایرانی ها از هر نوع و شخص خودت در اوره ایی . احتیاج نیست که از یایت بد گویی کنی . همه میدانند که ایات بدرد زنده گی امروز نمیخورد و با هدایت های ایات هیچ دردی انسان امروزی را دوا نمیتوانند بکنند ولی تو خیلی خری و بار ها برای نشان دادن شخصیت گوهی خود مزاحم افکار مردم شده یی . بار ها گفتم مردم افغانستان با طالبان دشمن هستند و تو برای ثبوت بنیاد بد بودن طالبان اسلام را مثال میزنی در حالیکه طالبان توسط سی آی ای و پاکستان اکمالات فکری و اقتصادی گشته بر ضد افغانی ایرانی ازبک تاجیک بلوچ مسلح گشته اند . به خاطری احترام مردم افغانستان نباید به متعلقات انها از قبیل ارثیه شخصی انها تجاوز گردد . عربها به ایرانی ها تجاوز نموده اند و تو برای اینکه چند صباحی در ایران پناهنده بوده ایی انتقام ایرانی ها را از عربها در کابل پرسس چرا میگیری . برو به تهران به گردو نواح نیاوران و خودت را بترقان تا خامنه ایی کشته شود و مردم ایران نجات پیدا کند . اینجا جای انفلاق دادن خودت نیست .

  • ملا تریدر زنچه

   من نمیخواهم مانند تو احمق و بی تربیت باشم. اما یقین بدان که من هم یاد دارم که کلماتی بدتر از خر و گوه به تو بگویم. با این کلمات زشت، تو نشان دادی که آدم احمق و نادانی بیش نیستی. من تو را آقا خطاب کردم، اما تو چون از یک خانواده بی اصل و نسب هستی، چنین بی حرمتی میکنی.

   به نظر من، طالب کسی نیست بجز تو و امثال تو.

   تو خودت میدانی که من اطلاعات زیادی از قرآن (تازی نامه) تو دارم. تو تظاهر به خردمند بودن میکنی، اما بنظر من تو یک احمق طالب صفت بیش نیستی.

   دوست نادان من، درست است که مدتها آواره ایران بودم، اما مانند تو در داخل افغانستان جنایت نکردم و آدم نکشتم.

   من با ایران و ایرانی کاری ندارم. من دلم بحال زادگاه و مردمان کشورم میسوزد. من فقط روشنگری میکنم، دفعه قبل هم گفتم، اگر کدام جایت میسوزد، بهتر است نوشته های مرا نخوانی.

   اگر یک بار دیگر به گفتن کلمات غیر اخلاقی متوسل شوی، آنوقت من هم مانند تو مسلمان خواهم شد و با زبان خودت با تو سخن خواهم گفت.

   اگر سوالی داری، مردانه پرسان کن. خودت هم میدانی که اطلاعات قرآنی من بسیار بالاست. اگر باور نداری درباره چیزی از من سوال کن. میدانم که تو روشنفکر نیستی و نمیخواهی حقیقت را جستجو کنی.

   من تحمل وجود اسلام اهریمنی در افغانستان و منطقه را ندارم. تا زمانی که زنده باشم، با اسلامی که هموطنانم را سنگسار کند مبارزه میکنم. بهتر است تظاهر به داشتن دانش نکنی، چون من تو را مدت پیش شناختم که چه کسی هستی و چه اندیشه ای داری. تو کمونیست بودی و اکنون کوشش داری به اسلام برگردی. البته از آن کمونیستهای پلاستیکی

 • آقای محترم فهیم

  من باز هم تکرار میکنم که دانش و معلومات شما در مسایل دینی و مذهبی خیلی بالاتر از سویه این بنده حقیر است ولی منظور من این بود که اگر مذهب یا عقیده حتی خیلی غیر انسانی و زشت هم باشد ولی با سیاست، زندگی مردم دیگر و دولتداری کاری نداشته باشد آنرا بگذاریم به همان شخص و خدایش و مقدساتش.

  ولی من با شما موافقم که متاسفانه در کشور ما چنین نیست. در کشور ما یک سفیر مجرب، تحصیل کرده و شریف چون سید طیب جواد را برای اینکه در ماه رمضان با خانمش در محفلی عکس گرفته اند و لباس پسر و خانمش مطابق شریعت اسلامی نبوده از کار بر طرف میکنند.

  بلی در چنین حال و احوال من کاملا با چنین اسلام مخالفم. ولی اگر مسلمان روزه میگیرد ، عبادت میکند و از عقیده و ایمان خود برای رسیدن به قدرت و راه یافتن به سیاست و تحت فشار قرار دادن دیگران استفاده نمیکند در آنصورت من نه تنها که با اسلام و دین او موافقم بلکه برای او در داشتن مسجد و محل عبادت و اینکه به آسانی بتواند به دعا و راز و نیاز با خداوند یکتایش بپردازد کمک میکنم.

  در کشور بوسنیا ، البانیا ، ترکیه تا چند سال قبل ( متاسفانه اکنون بعضی عناصر آنجا هم پیدا شده اند که یا با نگاه ها یا با اظهار نظر های پوچ غیر اندیشه های خود را تحیقیر میکند) تونس، مراکش هم اسلام وجود دارد که هر کس دلش و کارش است نه که حتما ً باید مسلمان باشد و روزه بگیرد.

  • دوست محترم آقای تنویر

   از کمنت شما بسیار تشکر. ای کاش که ملا تریدر هم اندکی تربیت و انسانیت شما را میداشت و مانند یک شخص محترم اظهار نظر میکرد. متاسف هستم که در کشورمان اشخاص بی اصل و نسبی مانند ایشان وجود دارد.

   با احترام فراوان

  • سوزاندن انجیل در پاکستان:

   اینجا فرق اسلام با ادیان دیگر مشخص میشود!

   http://www.fcnn.com/index.php?...

  • آقای محترم فهیم

   طوریکه به شما قبلا ً عرض کردم این دیوبندی های وحشی و وهابی های کثیف و بویناک پنجابی اصلا مسلمان چه که انسان نیستند.

   اگر آنها انسان میبودند با کتاب انجیل که کتاب مقدس برای میلیونها انسان از جمله یکی از چهار کتاب مقدس برای مسلمانان است، چنین برخورد نمیکردند.

   من از همه آنانی که این پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان را میشناسند خواهش میکنم که بعد از این به جای اسلام آباد آنرا لعنت آباد خطاب کنند.

   چون پنجابی های کثیف و بویناک چتلستان نسبت به هر کشور و ملیت دیگر زیاد تر مسلمان کشته اند.

   صد ها و صد ها هزار بنگالی ، هزاران پشتون، بلوچ در پشتونخواه و بلوچستان اشغالی ، قتل هزاران هزار افغان در افغانستان بوسیله مزدوران جهادی و طالبی شان.

   دیروز ایالات متحده امریکا از پنجابی های کثیف بر اساس درخواست International Pashtun Society تقاضا کرده است که اعدام جوانان پشتون را در سوات اشغالی بوسیله عساکر پنجابی کثیف و بویناک چتلستان بررسی کنند.

   ویدیو این جنایت در سایت های انترنیتی قابل دسترس است.

  • شاید این انسانهای جاهل که زیرنام دین دست به چنین اعمال وحشتناک می زنند مسرول نباشند بلکه روشنفکر بی مسوولیت که وظیفه خویش را درقبال انسان وانسانیت انجام نداده نیز مسؤول است آری ما نیز مسؤول هستیم زیرا جاهای خودمارا ترک گفته وکنج عافیت را اختیار کرده ایم ومردم را بحال خودشان رها کرده ایم پس شکوه وگلایه نیز چندان جای ندارد

 • سلام!! خواستم که ویدیو را ببینم اما نشد... فکر می کنم ویدیو پاک شده. اگرچه در افغانستان سنگسار را از نزدیک دیده ام ....

جستجو در کابل پرس