صفحه نخست > دیدگاه > خان های چند سره، پیشقدم در مزدوری

خان های چند سره، پیشقدم در مزدوری

تیم فاشیستی حامد کرزی و ماشین تبلیغاتی مزدوران قبیله بصورت مداوم اقوام تاجیک، هزاره و اوزبیک را متهم به رابطه با حکومت ایران کرده اما خبرهای پنهانی بیانگر رابطه عمیق این تیم فاشیستی با استخبارات کشورهای منطقه و جهان است. وقت آن شده که خان های چندسره و مزدورهای اجیر استخبارات انگریز، امریکا، روس، عربستان، پاکستان و ایران شناخته شده به بهانه مسخره وحدت ملی سرنوشت نسل آینده خود را تباه تر نکنیم. همه با هم یکجا شده این خان های چند سره را از کابل و سائر مناطق بیرون انداخته تا در پختونستان خود شریعت طالبان را پیاده کرده طبقه اناث را با خر معاوضه کنند و کوکنار تولید نمایند.
فرید سمیع
سه شنبه 26 اكتبر 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

افشای رد و بدل شدن پول از مجرای غیر رسمی توسط عمر داوود زی که سفیر سابق اوغانستان در تهران و رییس حاضر دفتر حامد کرزی میباشد، این گمانه زنیها را تقویت میکند که خان های دو سره و سه سره که با غلامی انگریز ، روس ، امریکا و پاکستان کشور را با انواع اقسام فاجعه روبرو نمودند غلام حلقه بگوش ایران نیز هستند.

خبر گرفتن پول بصورت رشوت سیاسی از مقامهای ایران با واسطه داوود زی در روزنامه نیویارک تایمز منتشر گردید و حامد کرزی بروز دوشنبه در یک کنفرانس خبری این موضوع را تایید کرده ادعا کرد که این پول ها بصورت رسمی و با اطلاع او در اختیار داوودزی قرار گرفته است. نیویارک تایمز از قول منابع خود نوشته کرده که داوودزی رابط کرزی برای دریافت پول مخفیانه از دولت ایران بوده و پول ها را به سران قومی در جنوب افغانستان و طالبان داده است. بر اساس خبر نیویارک تایمز رئیس دفتر آقای کرزی خلته های پول را در خانه خود نگهداری می کرده و در مواقع ضرور آن را در اختیار طالبان میگذاشت. این پول ها خارج از گردش مالی رسمی افغانستان بوده و وزارت مالیه از آن بی اطلاع میباشد. در گذشته چند بار رسانه های خبری گزارش کرده بودند که ایران به گروه طالبان سلاح و امکانات می دهد.

چند ماه قبل گزارشی در رسانه ها به نشر رسید که بیشتر از نیم ماموران ارگ ریاست جمهوری کابل از استخبارات امریکا پول دریافت میکنند.

نفوذ استخبارات کشورهای مختلف در ارگ ریاست جمهوری این سوال جدی را در بین مردم ایجاد کرده که آقای کرزی برای حفظ و تقویه منافع کشورهای بیگانه، در خدمت استخبارات کشورهای مختلف است. تیم فاشیستی حامد کرزی و ماشین تبلیغاتی مزدوران قبیله بصورت مداوم اقوام تاجیک، هزاره و اوزبیک را متهم به رابطه با حکومت ایران کرده اما خبرهای پنهانی بیانگر رابطه عمیق این تیم فاشیستی با استخبارات کشورهای منطقه و جهان است.

وقت آن شده که خان های چندسره و مزدورهای اجیر استخبارات انگریز، امریکا، روس، عربستان، پاکستان و ایران شناخته شده به بهانه مسخره وحدت ملی سرنوشت نسل آینده خود را تباه تر نکنیم. همه با هم یکجا شده این خان های چند سره را از کابل و سائر مناطق بیرون انداخته تا در پختونستان خود شریعت طالبان را پیاده کرده طبقه اناث را با خر معاوضه کنند و کوکنار تولید نمایند.

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

  • سلام خدمت تمام خواننده گان کابل پرس? !
    رسوایی دیگر تیم فاشیستی .کجا هست مدافعان سینه چاک قبیله که مردم بیچاره و مظلوم هزاره و تاجک وازبک را مارک ایرانی میزدند وامروز چی شد که نوکر برامد . تنویر جان کجا هستی که چتلستان میگفتی الفت بی معرفت کی نوکر ایران هست هزاره های بیچاره که بنام بربری در ایران یاد میشود یا شمله دار های بروت کشال که رسم اجدادی بجا میکنند حالا برای کرزی و داود زی توصیه کنید که از این پولها یک درصد انرا برای بیوه زن ها ی هزاره که مرد های شان و فرزند های شان بجرم شیعه بودن بجرم همزبان بودن با ایران قربانی شدند و خود شان محتاج یک لقمه نان هستند توزیع کنید .

  • اينكه مشرف امد و كفت ما از بشتونها در افغانستان دفاع ميكنيم و كله هيرويين فروش , وطن فروش بايد برايش جواب ميدادند كه ما در خانه حود با برادران خود هستيم تو حق مداخله در خانه ما را ندارى , ما در خانه خود جور مياييم.قبيله و ان جباران قبيله هميشه از كشور هاى خارج اسلحه كر فتند و و اقوام برادر خودرا به خاك و خون كشيدند ,زمين و مال انها را به غارت بردند ,زن و اولاد انهارا به باكستان بردند و فروختند. انها ان بلان تفرقه خارجى هارا عملى كردند.امروز يك عده قلم بدستان خاين بشتون از جنايات انها به خوشى و غرور ياد ميكنند و از انها قهرمان ميتراشند.نامهاى قديمى قرا و قصبات غير بشتون را به نامهاى ان وحشيان مزدور و فروخته شده نام كزارى ميكنند,بيدون اينكه از مردم محل برسان كنند.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس