صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > کابل صحنه ی جنگ شهری شده و حنیف اتمر فقط در کار چپاول است

کابل صحنه ی جنگ شهری شده و حنیف اتمر فقط در کار چپاول است

کارنامه ی حنیف اتمر در وزارت داخله نشان داده که او به هیچ عنوان لیاقت اين پست را ندارد و بجای تامین امنیت شهروندان در کار چپاول دارایی های همگانی و انجام وظایف محوله از سوی ارباب انگلیسی ست.
دوشنبه 18 جنوری 2010

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

تقسیم معاش در مافیای اتمر

اين اسناد باز هم می گويند که حنيف اتمر با مقرر کردن افراد از يک قوم خاص و همچنين دوستان و نزدیکان خود مانند اسدالله ضمیر، سلیمان کاکر، شفیع الله شفیع و يونس يوسفزی در رده های بالا، دست به تبعيض و بويژه تبعيض قومی و نژادی زده است./ مافيایی اين چنين، در کنار مافيایی مانند مافیای گل آغا شیرزی و اسدالله خالد و احمد ولی کرزی که از آن بوی کوکنار می آيد و مافيای پسران وزرا و نزديکان مقامات مانند احمد راتب پوپل و حامد وردک پسر رحیم وردک وزیر دفاع، افغانستان را به قعر برده است.

سه شنبه 15 دسامبر 2009

— 

مافیای حنیف اتمر

حنيف اتمر با دسته بندی شهروندان افغانستان به مليت های مختلف مانند پشتون و تاجيک، آنان را بر همان اساس در رده های مختلف جابجا کرده و معاش برایشان تعيين می کرد. آنکه پشتون باشد و بويژه از لغمان و باز هم بويژه از نزديکان وی، معاش بهتر و پست بهتر دارد.

چهار شنبه 9 دسامبر 2009

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • صحنه نخست نمایشنامه فرار !!

  اوبچه ! اونجه توپنگ مانده ، توپنگ ! زه واخله که نه !

  غیرتمندان که گریختند و توپنگ را هم به میدان فراموش کردند ، کی جنگیده ؟ خدا میداند !!!!

  • ملگری اصیل خان او ولی خان ته !!!!!!!!!!!!

   اینست غیرت اوغانی تان که توپنگ را رها و خود پرار کرده این بار اول نیست - روزجشن پاچا صاحب کرزی در محضر دیپلومات های خارجی دوست ودشمن بواسطه جر ثقیل پرار کردمهمانان را به حال خودشان رها .... وزیر دفاع اش از ریس جمهور پیشتر پرار کرده واولین کاراش تلیفون کشیدن به خانمش در امریکا بود که از سلامت خود به انان اطمینان میداد چند روز بعد برای دفاعیه پرار اش بهانه اورد گویا رفته بود تا دریشی نظامی اش را بیپوشد !!!!!!!!!!!! و در اولین اقدام جزوتام های اردو ملی!!!!!!!!!!!!!را منسجم ودستور دادم تا جناب ریس دولت اوغانستان کرزی پاچا را مل خیر به قصر ریاست جمهوری در عقب دیوار های ضخیم وامن برسانند واینک به چشم سر میبینید که جناب ریس جمهور زنده و سالم از تلویژیووووون با شما مخاطب است ویک مدال دیگر شجاعت برای من وراننده سر بکف جرثقیل با دستان مبارک خود وحضرت مجددی عطا کردن!!!!!!!!!!!!!

   این فرار ها مردانه را به جناب کرزی پاچا و وزیران نابغه اش اتمر و وردک وسیاهی لشکر شان و قوم گرایان پارلمان که همه چیز را قربانی زبان وملیت و فاشیزم کرده اند توریک میگویم ..

   سیاهی لشکر نیاید بکار - دوصد مرد جنگی بهتر از صد هزار

   هشت سال گذشت اما اردوی درست پلیس حسابی و استخبارات فعال نداریم اینرا هم بر گردن انجو های خارجی بیندازیم یا بر گردن طالب و القاعده و ایران وپاکستان ......

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس