صفحه نخست > دیدگاه > عشق و زیبائی را از چنگال ملاهای کثیف نجات دهید!

عشق و زیبائی را از چنگال ملاهای کثیف نجات دهید!

پرویز "بهمن"
شنبه 19 مارچ 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

خانم وینا مالک هنرپیشهء سینمای بالیوود که پاکستانی الاصل است ازطرف طالبان پشتون تبار پاکستان تهدید بمرگ گردیده است. این هنرپیشهء سینما دریک مناظرهء تلویزیونی دریکی ازشبکه های تلویزیونی پاکستان با مفتی عبدالرزاق عالی ترین مقام دینی پاکستان به مناقشه پرداخت وازعشق وانسانیت دفاع نموده ومولوی مذکوررا به خاک مذلت نشانده ورسوا ساخت.

وینامالک دربین قشر جوان پاکستان ازمحبوبیت خاصی برخوردار است وی ازدیرزمانی بدینسو در فضای فرهنگی آزاد هندوستان تنفس میکند وخودرا سفیر صلح پاکستان میداند. رینا مالک این دختر زیبا استعداد هنری خویش را درهندوستان به بهترین صورت به نمایش گذاشته است. اما اختلافات هندوستان پاکستانی همیشه مشکلاتی را فرا راه این دخترخوشگل هرازگاهی بوجود میاورد.
گفتنی است که شبه قارهء هند بعداز کسب استقلال ازانگلیس دراثریک توطئه استعماری میان هندوها ومسلمانان بدو قسمت پاکستان و هندوستان تقسیم گردید که بعداز آن خود پاکستان نیز بدو کشور بنگلدیش وپاکستان تقسیم شد.
پاکستان از روز اول پیدایش خود تا امروز دراختیارملاهای سنی مذهب تندرو قرار داشته وخودرا اولین کشور دارای بم هستوی درجهان مسلمان میداند.

پاکستان نام بم خویش را بم اسلامی گذاشته است اینکه چه وقت این بم، انفجار میکند وسراسر منطقه را به نابودی می کشاند موضوعی است که تنها آنرا خداوند میداند.

درحال حاضر انفجارات درنیروگاه هستوی چاپان حتی کشورهای پیشرفتهء غربی را نگران کرده است اما چنانچه ازقراین معلوم میشود ایران وپاکستان دوکشورمسلمان هیچ تشویشی ازناحیهء نگاهداری سالم نیروگاه های هستوی شان ندارند این دوکشورمسلمان هردو به ظهور مهدی آخرزمان باورمند میباشند. این کشورها بخاطر سرعت بخشیدن به ظهور امام زمان خواستار هرچه زود تر استعمال بم اتم میباشند تا جهان دیگری که حضرت امام زمان وعده داده است درختم شدن این جهان بوجود میاید محقق شود.

درکشورهای غربی ترس ازمسلمانان، روز به روز افزایش میابد زیرا اعمال انتحاری به غرض رسیدن به جنت موعود، به غربیها این پندار را بوجود آورده است که مسلمانان هیچ علاقهء به زنده گی دنیوی ندارند وبرای خراب ساختن زنده گی خود ودیگر انسانها زنده گی خویش را قربان میکنند.

اما نسل جدیدیکه درکشورهای مسلمان عرض اندام نموده است بعضا با برداشتهای کلاسیک وقدیمی دینخوئی موافقت ندارند. این نسل حتی دربسیاری موارد ازدین ودیانت وقیود دینی گریزان اند.

وینا مالک یک نمونه کوچکی از این نسل جوان است وینا مالک به ملا ومولوی ومفتی به نظریک شیطان نگاه میکند. لطفا به این مناظرهء خانم وینا مالک گوش کنید:

منبع خبر: سایت پندار

آنلاین :
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • چه یک موضوع دلچسپی را انتخاب کردی بهمن بچیش! واقعا این موضوع با قد وقامت خودت می زیبد. اما من درین مصاحبه ازطالب پشتون چیزی ندیدم آیا هرملای که از اسلام صحبت کند پشتون است؟

 • این آقای بهمن به حق که یکی از بزرگترین دانشمندان کشور است که برای اولین بار کشف کرده است که طالبان جنبش مذهبی نه بلکه قومی است که در عقب پرده رهبری آنها بدست استاد یون و استاد تره کی میباشد

  من توجه شما را به این جمله نهایت عالی ایشان جلب میکنم:

  "خانم وینا مالک هنرپیشهء سینمای بالیوود که پاکستانی الاصل است ازطرف طالبان پشتون تبار پاکستان"

  نوت: به یاد داشته باشید که من تخلص برفکوچ را به افتخار این دانشمند بزرگ و تحلیل گر بزرگ افغانستان و خراسان زیمن !!!! ایران زمین !!!! و آریانای کبیر انتخاب کرده ام .

  با احترام

  صالح محمد برفکوچ

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس