در همین بخش

صفحه نخست > خبر و گزارش > اختلاس از افغانستان تا استراليا!

اختلاس از افغانستان تا استراليا!

دزدی و کلاهبرداری مبلغ سه صد و پنجاه و پنج هزار و نهصد و سی و چهار دالر
پنج شنبه 13 دسامبر 2007

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

روزنامه ی " استراليا" در شماره ی چند روز پيش خود از مسدود شدن يک مدرسه ی اسلامی خبر داد. اين روزنامه نوشته است که مدير اين مدرسه متهم به دزدی و کلاهبرداری مبلغ سه صد و پنجاه و پنج هزار و نهصد و سی و چهار دالر می باشد. در اين مدرسه که يک مدرسه ی دخترانه ی اسلامی بود، آموزش بنيادگرايی داده می شد و با تعطيلی آن قرار است که شاگردان در مکاتب رسمی جايگزين شوند. مدير اين مدرسه سيد انور شاه نام دارد که پسر کاکای جنايات کار معروف عبدالرب رسول سياف می باشد.

سيد انورشاه اکنون در کابل می باشد و برادر وی بنام سيد زبير در بازداشت پوليس استراليا بسر می بردو قرار است در اول ماه جنوری سال 2008 ، اين فرد محاکمه شود.

چند تن از خوانندگان کابل پرس با فرستادن نامه، ضمن تاييد اين خبر گفته اند که اقدام اين افراد در سرقت و کلاهبرداری باعث شرم افغان های مقيم استراليا شده است. آنان تاکيد کرده اند که در مدرسه ای توسط پوليس مسدود شده، آموزش بنياد گرايی از نوع وهابی آن داده می شد.

برای مطالعه ی خبر روزنامه ی استراليا اينجا را کليک کنيد

واژه های کلیدی

پيام‌ها

  • آقای ميرهزار با تشکر از سايت وزين کابل پرس که زبان گويای مردم است. نظر من اين است که درباره منابع مالی سياف تحقيق شود. سياف مليون ها دالر از کشورهای عربی برای ترويج وهابيت دريافت می کند که از آن دولت هيچ اطلاعی ندارد. شما می دانيد که سياف جنايتکار دستش به خون هزاران بی گناه در افغانستان آغشته است.

  • دست مريزاد آقای سياف! دزدی و جنايت با هم

  • کامران جان. شما بحث ادبی کده دزدی بچه کاکای سياف لعين را فراموش کدی؟ حالی کی از سياف پرسان کنه که تو خوانوادگی دکار دزدی و جنايت استيد؟

جستجو در کابل پرس