صفحه نخست > کابل پرس افشا می کند > فرمان ملا عمر آخوند به سران کوچی برای چپاول و غارت

فرمان ملا عمر آخوند به سران کوچی برای چپاول و غارت

سخنان ملا عمر آخوند رهبر گروه جنایتکار طالب در جمع سران کوچی که از زبان پشتو به فارسی ترجمه شده است
يكشنبه 29 می 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

سخنان ملا عمر آخوند رهبر گروه جنایتکار طالب در جمع سران کوچی که از زبان پشتو به فارسی ترجمه شده است.

بهار سال 1378 خورشیدی

خدای بزرگ را شاکرم که یک بار دیگر با شما کوچی های ریش سفید و وطن دوست ملاقات می کنم و از دربار خداوند متعال آرزو دارم که همیشه شمله های ملت پشتون سرفراز باشد و هم شمله های شما پشتونهای با غیرت بلند است و آنرا بلند نگه دارید و این کار مهم مربوط به همه ملت پشتون است که رسول خدا فرموده است که آن اقوام امت اصلی و واقعی من است که اتفاق و اتحاد و برادری داشته باشند. بنا بر این ما امت واقعی نبی اکرم را پشتونهای باغیرت و شجاع می دانم، ملت پشتون باید این مفکوره را داشته باشند که این وطن از پدران و نیاکان آنها با رشادت و شهامت زیاد به میراث مانده است و این وطن خانه شما ملت سرفراز پشتون است و این خانه اصلی ماست و حفاظت از این خانه مسؤولیت تک تک پشتونها است و این کار فقط با برادری و اتحاد به سر می رسد. بنا بر این حالا وقت آن رسیده که شما کوچی های شجاع پس از دو یا سه ماه که طرف مناطق هزاره جات می روید این را بدانید تنها دشمن دین و تاریخ ما مردم هزاره هست و نیز آگاه باشید که این دشمن ما دشمن بیست سال پیش نیست، حالا خیلی هوشیار شده اند و خیال نکنید که آنها دستخالی هستند. طبق گزارشاتی که به ما رسیده است در هزاره جت سلاحهای زیاد و پیشرفته موجود است روی این اساس که به شما امر می کنم:

همه کوچیها به فرمان ملا عبدالسلام آخوند کوچی و ملا محمد نعیم آخوند کوچی و ملا عبدالمالک آخوند کوچی حرکت کنند.

اسلحه از قبیل راکت، آوان و کلاشینکف با پنج هزار جعبه مهمات در بین بار و پالانهای شتر ها جاسازی نمایید.

با زن و بچه ها طرف دشت ناور و دره های اطراف نروید.

همه کوچی ها به شکل گروپ متشکل باشند و هر گروپ از پنجاه تا شصت نفر کم نباشند و یک نفر هم به عنوان سرگروپ ایفای وظیفه کند.

هر گروپ در هر منطقه که می رسد باید نگهبان داشته باشد که اسلحه به دست دشمن نیفتد.

هر گروپ در هر منطقه که فرود می آید باید طوری رفتار نماید که ساکنین آنجا مجبوراً منطقه را ترک نمایند.

هر یکی از گروپ ها باید با بیسیم با هم ارتباط داشته باشند که ملا محمد نعیم آخوند بامرکز با رمز« صفر» کود اداری « 11» تماس بگیرد.

ملا محمد نعیم آخوند وظیفه اش این است که هفته ای دو روز به شخص ما گزارش بدهد.

هر وقت اگر اتفاقی افتاد همه گروه ها با هم مرتبط و وحدت داشته باشند تحت اداره « 11» عمل نمایند.

همه کوچیها موظف هستند به هر قیمتی که باشد زمینها را از هزاره ها تصاحب کنند.

و شما سفید ریش ها این وظیفه را دارید که دستورات ما را و همین طور گروه ها را منظم و با تشکیلات به پیش ببرید و بعد از یک ماه از تاریخ حرکت به ما گزارش بدهید. تاریخ حرکت را برای شما اعلام می کنم که در بیستم این ماه است.
والسلام

پس از اتمام بیانات ملا محمد عمر آخوند ملا عبدالسلام کوچی و ملا محمد نعیم کوچی و ملا عبدالمالک کوچی به نمایندگی از همه کوچیهای پشتون افغانستان حمایت خود را از ملا محمد عمر آخوند اعلام نموده اند.

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید

پيام‌ها

 • واقعاً جای بسیار تأسف است که ملا عمر کور دل که این همه جنایت در حق مردم مظلوم افغانستان انجام داد حتی بالای طفل شیر خوار رحم نکرد هنوز هم به جنایت کور دلانه خود ادامه میدهد
  پس بر ماست که از این دسیسه شوم این مزدوران پاکستان به هر قیمت که شود جلوگیری کنیم

 • اگر منبع این مقاله تذکر داده میشد به اعتبار آن افزوده میشد.
  جالب بود اما فاقد منبع.

  • این یک چیزی بی اساس و گمراه کننده است که فقط وقت خواننده گان را زایع می کند و ساده لوحان مار احساساتی کرده و سر انجام یک خبر دروغ از زبان مردم ما قلم داد خواهد شد.
   هر کس که هستی به این حرفهای بی اساست وقتت را زایع می کنی

  • نه خیر این ها بی اساس نیست. چون این فرمان ( 11 ) ملاعمر خطاب به کوچی ها که درسال 1376 از قندهار صادر گردیده بود کاملاً صحت داشته است. و این چیزی نیست که خوانندگان محترم وقت گرانبهایش ضایع شود. اصل ای مطلب را که به زبان پشتو است در پیش رسانه ها میباشد. مخصوصاً بی بی سی!

  • برادر عزیزاین نامه راکه ازطرف ملا محمدعمربه کوچی ها فرستاده شده است کاملا غلط است ایره کدام بیسواد نوشته کرده که ساعتش تیرنشده است ومردم کوچی وهزاره را دربین خود به جنگ می اندازن لطفا برادرعزیز بالای هرقسم گپهای مردم باور نکنید ومن فکر میکنم شما یک آدم روشنفکرهستید ولازم نیست که به نامه های گوناگون وتقلبی وکه حقیقت نداشته باشد باور کنید ویگان رسانه هاهم میخواهد که مشهورشود وکمی جمعه شوش زیاد شوه فامیدی برادر گل وکوشش کنید که اگرکسانی در بین مردم ملت مسلمان وبیچاره ماوشما کدام تفرقه می اندازد وما شما وظیفه مااین است که باید برایشان اجازه ندهیم ......
   تشکر ازتوجه شما!

   س نوری ...

  • Stop writing comments that are not useful. At least tell us why it is wasting our time and what should we be reading according to you.

  • I wrote the above comment to comment on this person comment:

   این یک چیزی بی اساس و گمراه کننده است که فقط وقت خواننده گان را زایع می کند و ساده لوحان مار احساساتی کرده و سر انجام یک خبر دروغ از زبان مردم ما قلم داد خواهد شد.
   هر کس که هستی به این حرفهای بی اساست وقتت را زایع می کنی

 • صد در 100 واقعیت دارد

 • این راست است این ملا عمر لعنت شده کثیف، جاسوس آی اس آی پاکستان از این بیشتر دیگه نمیشود خداوند حق این آدم کثیف لعنتی را در این دنیا و اون دنیا سیاه کرده است و میکند اگر نام خدا حق است توف توف توف لعنت به این کثیف جاسوس و نتفه اسراییل این آدم در اصل از نتفه اسرایل است این آدم در اصل یهودی است صرف به نام مسلمان است.

Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس