IP Plans

آی پی پلنز

طراحی و راه اندازی سایت های اینترنتی، ثبت دامین، میزبانی وب، وی پی اس و سرور اختصاصی
همین اکنون اقدام کنید

در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > پکتیا: چند دهه پس از بستن مخالفان به دهانه توپ توسط نادر؛ اعدام با شلیک راکت توسط (...)

پکتیا: چند دهه پس از بستن مخالفان به دهانه توپ توسط نادر؛ اعدام با شلیک راکت توسط طالبان

پنج شنبه 25 آگوست 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

هشدار: اگر زیر 18 سال هستید و یا مشکل قلبی دارید، از این صفحه خارج شوید.

زمانی دیکتاتور افغان نادر پدر محمد ظاهر دستور می داد مخالفان را به دهانه توپ بسته و توپ شلیک شود. اکنون پس از چند دهه جنایتکاران طالب با راکت اعدام می کنند.

پيام‌ها

 • نفرین به پشتون! از این توحش قلم بدستان پشتون اگر وجدان داشته باشند باید خون گریه کنند.... توحش بی مرز پشتونوالی اینست!!!!!!!!!!!!!

 • جنایت جنایت هست و جنایتکار منفور ! ولی جای تآسف اینجاست که گردانندگان کابل پرس همیشه کوشیده اند تا با استفاده افزاری از انتشار بعضی جنایات اهداف شوم و پلید شان را که عبارت از تفرقه اندازی و پشتون ستیزی هست تبارز دهند و اگر چنین نیست چرا از جنایاتی چون:رقص مرده .بریدن سینه های زنان .میخ کوبیدن ها .تجاوز دسته جمعی و امثال اینها که توسط جنایتکاران حزب وحدت در جریان جنگهای کابل صورت گوفته منتشر نمیکنند.

  • لالا میرهزار ، ولا اگه راست پرسان کنی همی خان نواب خان خو راست میگه . تو از کجا این ویدیو ها را پیدا کده ازش استفاده ابزاری میکنی و بر ضد ما پشتونها تبلیغ میکنی ؟ نمی فامی که همو بیچاره را که به راکت سوار کردیم و روده و لُچکشه الله و اکبر گفته کشیدیم ، در حقش رحم کردیم و همیتو اکسپرس به جنت روان کدیم ، آیا این سعادت و نیک بختی ازی بالاتر به کس دیگری میرسه ؟ اما ده آخر وقتیکه بغل و بغلولشه پالیدیم تا پیسه میسه و سات ماتشه غنیمت بگریم ، دل ما سوخت بریش که چرا تنها روان کدیم ، نو اگه فامیلش هم میبود ، ده جنت سخت سات شان تیر میشد و همو یک راکت کفایت میکد که قطارکی کُل شانه درجن بند روان می کدیم . ای دیگه چی گپ کلان اس که شما بروی ما پختونها میکشین . دلما اگه شد نو به توپ بسته میکنیم و نو اگه دل ما شده به راکت میپرانیم . ده شما هزاره گان چی ؟ بس دا خو اسلامی پشتون مقاومت ده که نه !!

   اما جای واقعأ تأسف ایس که شما ویدیو های بریدن سینه های زنان او میخ کوبیدن ها او تجاوز دسته جمعی او داسی نور که توسط جنایتکاران حزب وحدت صورت گرفته چرا پت می کنین ؟ غلا میکنین ، جنایت میکنین ! همتو که راجع به هزاره گان نوشته میکنین فلمش هم نشام بتین تا وحدت ملی ما حفظ باشه . اگه ویدویشه ندارین داسی پرسان می کنیم که چرا ندارین ؟ اگه ویدیویشه ندارین لاحقل هر وقت که ویدیوی طالبای کرامه ره نشر میکدین حتمی و حتمی از جنایات حزب هزاره گی وحدت خودته هم نوشته کنی در غیر صورت ما دیگه صبر کده نمی تانیم که چتیات تانه همیتو خانده بریم و هیچی نگوئیم . چند روز پیش عکس آخند عبدالله کنداری ره همرای یک پیغله ، قُچاق به قُچاق نشر کدین که سر هفتادو دو رگ غیرت ما پختونها برخورد . ما خو از روزیکه خدا ما ره خلق کده ، ده قوم قوم خود زنکه باز نیستیم و نداریم و خدا از روی ما غلمان نازنین کنداری ره نگیره . باز شما ده کجا و چی وقت دیدین و شنیدین که کنداری ها زنکه بازی میکنند ؟ ما ای تهمته که ده حق عبدالله آخند ما شده مانند جام زهر خوردیم و چیزی برایت نگفتیم .

  • تاسف از این باید خورد که بنام خدا آدم می کشند و میگویند بسیار حظ بردم - شما بشنوید کسی از میان این وحشیان قرن حاضر میگوید بنه خوند خو می وکر- خدا اینها را هدایت کند یا راه ما را از راهشان حدا سازد ورنه هزار سال دیگر هم اوغان آدم شدنی نیست. میگویند یک ملای پبنتون اوغان هنگام وعظ برمنبر هرچه پیر و پیامبر و روحانی و بخدا رسیده است را اوغان معرفی میکرد یعنی پنبتون کسی از میان مقتدیان و شنوندگان گفت ملا صایبه دا حضرت آدم حوک و- ملاصایب حضرت آدم کی بود آیا او نیز اوغان بود. ملا چواب داد نی به خدا او اول آدم بود بعدا اوغان شد... اینها آدم شدنی و اصلا شدنی نیستند فقط روحیه یی ضد تمدن و انسان گریزی و انسان ستیزی دارند از اینها باید برید

  • جناب هاشمیان !
   نظر مبارک جناب عالی در باره این ویدیو چیست ؟
   آیا هنوز هم بالای خر لنگ سوار میمانی یا... ؟
   لعنت به انکه نام شما را انسان گذاشته است.

  • نواب جان !
   هزاره و یا حزب وحدت هیچ وقت همچون جنایاتی به گفته خود تا چون:رقص مرده .بریدن سینه های زنان .میخ کوبیدن ها .تجاوز دسته جمعی انجام نداده. این همه داستانهای پوچ را دشمنان هزاره و حزب وحدت ساختند بخاطریکه مردم بی غیرت خودشان را سری غیرت بیاورند و به جنگ حزب وحدت روان کنند این همه داستان هارا درست کردند. اگر حقیقت داره تو مرد شو مثل کابل پرس ویدیو کلپ بان تا همه بیبند.

  • برادر بی نام !
   آفتاب به دو انگشت پنهان نمیشود. من خود گواه زنده در مورد جنایات حزب وحدت در شهر کابل هستم. اما هیچکسی حق ندارد آنرا بنام مردم هزاره عنوان کند. تمام تنظیم های جهادی جنایت کردند بلا استثنی.... تلاش نکنید حزب جنایتکار وحدت را پشت مردم زحمتکش و بی آزار هزاره پنهان نموده و از ایشان سپر بسازید. و اما در مورد این ویدیو.. بی رحمی و قساوت را ببینید و به گفتار دوستان عزیزم خان و مزاری عمیق شوید.. فکر میکنم انها بر حق هستند.

  • شاد گل جانه !!

   تو هم عکس و کلپ های رقص مرده وسینه بریدن ها .. را بیاور که همه ببینیم وانرا محکوم کنیم !!

   از شعار دادن بگذر هر چه داری در باره هزاره و ازبک و تاجک به میدان بریز !!

  • بیشک شادگل کوندیزی!
   کُشتی ما را از خنده ... نمیدانم کی هستی ولی هر که هستی در کار طنز و هجویه بسیار با استعداد هستی. خدایت خیر دهد.
   امیدوارم سایر دوستان هم مطلب جالب جناب شادگل جان را گرفته باشند ...

  • با عرض سلام خدمت همه عزیزان باید عرض کنم که جنایاتی از این قبیل صرف محصول اذهان بیماری است که از زهریاتی چون دین اسلام مسموم شده باشد.من شما را به دیدن گفتار آقای مشیری که در ذیل در یکی از موارد مشابه در عراق که در چند سال قبل صورت گرفته ، اظهار نموده اند جلب مینمایم.امیدوارم آنرا تا اخیر مشاهده فرمائید.
   به امید رهایی ملت ما از چنگال دین وحشت و ترور.
   ضمنآ سلام های فراون خدمت عزیزان گرامی آآقایون مزاری،حقبین ،غرجی عزیز و محترم باقی سمندر( قاضی موسی عثمان) و سایر دوستان تقدیم مینمایم.به امید سعادت همه تان. بابک روشنضمیر

   http://www.youtube.com/watch?v...

  • بابک در روشنایی چراغ تیلی تان مرا ندیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   خان

  • دوست ارجمند روشنضمیر درود و سلام مرا نیز بپذیرید ! کجائید دوست که دشمنان گاهی شما را در ایران و گاهی در دوبی می پالند و دروغ هایی مینویسند که از دُمش گر بگیری چار دست و پای کشیده می گریزد . راستی به تشویش بودم که چرا درین چندین ماه از شما پیامی نمی خوانم . امید لباس عافیت به تن داشته باشید و این غیابت شما صغرا و پایانی بوده باشد . اما درقسمت ویدیو آقای مشیری ، با کمال تأسف که نتوانستم آنرا ببینم ، زیرا فکر میکنم دیدن آن تصاویر ضرورت به کدام پروسیجر انترنتی مربوط به شبکۀ یوتوپ دارد که من حقیر موفق نشدم و اگر امکان داشته باشد مرا رهنمایی بفرمائید . پیروزی و جانجوری شما را آرزو دارم . نبیل مزاری

  • چشم ما روشن آقای روشنضمیر !
   احترام متقابل ماراهم بپذیرید. در غیابت تان چه اخبار آزار دهنده که نشنیدیم. خوش هستم که خوشبوی وجود تانرا یکبار دیگر احساس کردیم. اعتراف میکنم که کمبود تانرا قویا احساس میکردیم. بگذار که نفس در سینه دشمنان بد سرشت تان تنگی کند و گل وجود تان چون خار مغیلان قلب شانرا صد پاره !
   برایتان ارزوی صحت و عمر دراز ، توام با کامیابی ها دارم!

  • سلام و احترام خدمت همه ای دوستان گرامی به شمول خان برادر که در نوشته قبلی ام از قید قلم مانده بودند تقدیم میدارم.با تشکر و اظهار سپاس از دوستان گرامی هر یک حقبین عزیز و مزاری صاحب باید عرض کنم که این ویدیو بخاطر داشتن صحنه های دلخراش بطور مستقیم باز نمیگردد.برای مشاهده آن در صورت داشتن حساب در سایت یو تیوب ( یو چیوب) ، باید نخست حساب تان را فعال نموده و بعدآ محتوای فلم مذکور را مشاهده فرمائید.
   دوستان عزیز! بعضی ایدیولوژی ها و یا بعضی ادیان برخورد وحشیانه ای از این قبیل را با افرادی که در یک خط فکری با آنها قرار نداشته باشند جایز میداند.مثلآ جنایات فاشیستان نازی در جنگ دوم جهانی، کشتار بوسنیایی ها در دهه نود قرن گذشته توسط صربی ها،کشتار ها و انتقام گیریهای وحشیانه ایکه در همین روزها در لیبیا و سوریه جریان دارد،کشتار های خمینی ملعون در دهه شصت شمسی، وغیره دهها مثال دیگری اند که در طول تاریخ صورت گرفته است و یا در حال وقوع میباشند.
   در فیلم فوق نیز قربانی با نعره های الله اکبر به شکل فجیعی به قتل میرسد که برای هر انسانی که ذره یی وجدان داشته باشد ، تکاندهنده و تاثر آور میباشد.
   بهرام مشیری نیز با نشان دادن یک بخش از فیلمی که در عراق ثبت شده ، به ریشه وعلت یابی این قبیل قتل های عقیدتی از نظر اسلام میپردازد.دیدن آن خالی از لطف نیست.
   سعادتمند باشید.روشنضمیر

 • تاجیک هزاره ازبیک بیدار باشید مرده باد پشتون های مردار و بد بوی

  • ain pashto naii bad bo darahar jaki bashan bazam misli haivanan chon aina azkochy ki ba gosfan bozorg shodan haman khasiaty haivany radaran darhar kojaki bashan hat ta dar younan aina adam mikoshan bekhatery iak dorbyn akasy ai npashtona bi savad bad bo sob saty 5 mardy younay mire ki az dokhtarash aks begyre dar bemaristan azdar ki biron mishe 3 ta azain pashtonaii kahr rahe sho megyre ba chahgo mizane mikoshe bad dorbine sho mibaran mifroshe bad az 1 hafte polis dast girash mikone bad aztarghy tel vezon migan ki afaghany hamon pashtony khar astim ta aon roz 1 bangali bekhatery hamin masale koshte mishe taha la chandin nafar koshte shode dahanafr rahyye bimaristan shode fagaht behkaterye ain 3 ta pashony haivan

 • تاجییییییییییییییییییییییییک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک!! هزاره ره ره ره ره ره ره ره ره!! ازبَ ََ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َ َک بک بک بک بک بک بک بک بک بک بک بک!! هوشدار به شما اگر اختلافات جزئی که بین تان است حل ودر مقابل این قوم وحشی متحد نشوید مرگ تان باااااااااااااااد باد باد باد باد باد باد باد باد!!!!!!!!!!!!!!!.
  می بینید که قلم بدستان این قوم که درواقع قلم شان همان 82 است و جامعه ی مدنی شان آموزش همان منطق وحشی گری است بجای استفاده منطق انسانی به شمول این خرزی که خود ملا عمر است همرا با باداران انگلیسش که کوشش دارد در کنفرانس دوم بن این وحشی ها را شریک سازد ودر واقع وحشی گری شان را بالای همه ی ما رسمیت دهد.

  سیاسیون این اقوام باید بیدار باشد و معامله نکند و بر روشنفکران این اقوام اند که مردم عادی را از پیامد این خطر کاملا روشن ساخته و به صحنه بکشانند و نگذارند که تاریخ باز تکرار شود.
  ما بین خود هیچ مشکل نداریم یک مقدار مشکل که بین در دهه های اخیر پیش آمده بود آن هم علتش بی اعتمادی که قرنها توسط همین قوم متحجر در بین ما بوجود آمده بود بود موشکافی کنید تاریخ را مگر این چنین نیست؟؟؟؟؟

  بنا بر این بیایید یک فراخوان عمومی دهیم و نگذاریم آنچنان که انگلیس ها و نوکران شان می خواهند شود.
  بدانید و حتما باور داشته باشید که به مقدار یک وجب فاصله برای متحد شدن وجود ندارد و اگر ماواقعا متحد شویم دیگر هیچ قدرتی و توطئه گری خارجی و داخلی قادر به شکستن ما نخواهدشد.
  وجه اختلاف ما قطره است در برابر بحر اشتراک ما پس چه با عث شده که در این امر که به نفع نسلها آینده ای ماست درنگ می کنیم.
  روشن فکران مستقل و عدالت خواه می تواند در این راستاه با استفاده از خواست و حضور مردم بالای رهبران فشار بیاورد و اگر هم قبول نکردن از جامعه طرد شان کنند. نمی توانند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  به الله که میتوانند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  وقتی که جوانان این قوم متحجر گروه فیس بوکی تشکیل میدهد و ازاین تکنالوژی در راستای تحجر شان استفاده می کند و این بربریت کاملا در مقابل انسان و مدنیت است چرا ما نمی توانیم از این تکنالوژی در راه وحدت و مدنیت چندین هزار ساله ای خود استفاده کنیم؟

  در اخیر پیشنهاد دارم که دوستان از اسم های (تاجیک یا تاجک، هزاره یا آزره، ازبک یا ازبیک) یک اسم معنی دار بسازد و بعد آن را سمبل قرار داده یک جنبش اجتماعی سیاسی بسازد.
  اسم پیشنهادی من (تا یک ره) تا از تاجک، یک از ازبیک، ره از هزاره.

جستجو در کابل پرس