در همین بخش

صفحه نخست > ببينيد و بشنويد > خاطره رضایی قربانی معامله پشتون های طالب حکومتی و غیر حکومتی

خاطره رضایی قربانی معامله پشتون های طالب حکومتی و غیر حکومتی

عزیز غزنوی
سه شنبه 14 فبروری 2012

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

آنلاين بنگريد :

پيام‌ها

 • باقی سمندر
  ۲۶ دلو ۱۳۹۰ خورشیدی
  ۱۵ فروری سال ۲۰۱۲ میلادی

  سلام به خوانندګان ارجمند کابل پرس
  سلام به روان خاطره رضایی
  سلام به خانواده رضایی

  نخست روان خاطره رضایی شاد ویادش ګرامی وجایګاه اش بهشت برین باد !
  به تمام اعضای خانوده خاطره رضایی یک بار دیګر تسلیت میګویم و خود را درغم شان شریک میدانم و به قاتلین ومدافعین قاتلین ومسببین قتل وجنایت نفرت بی پایان خود را اعلان میدارم وارزو دارم که قاتلین خاطره رضایی به چنګال قانون سپرده شده وبه کیفر اعمال جنایت کارانه شان برسند .
  اګر قاتل یک نفر است یاچند نفر بایست به محکمه سپرده شوند ومورد مجازات قرار ګیرند وبایست هشدار بدهم که اګر جنایت کار شناخته شده است بایست مجازات ګردد و اګر ګرفتار نشده است بایست ګرفتار ګردد اما هوشدار میدهم که اګر فرد یا افرادی موهوم را بنام جنایت کار معرفی دارند - درواقعیت امر جنایت کار اصلی را مجال میدهند تا بازهم به اشکال دیګر به جنایت ادامه بدهد .

  آنلاين بنگريد : خاطره رضایی قربانی معامله پشتون های طالب حکومتی و غیر حکومتی

 • با پختون جماعت وطن ساخته نمیشود. سه صد سال ساخته نشد حالا که همه طالب دوست شدند چطور شود؟

 • لطفا اطلاعات بیشتری درباره به قتل رسیدن مرحوم خاطره رضایی بدهید

 • محقق خون خاطره ها را به حامیان طالبان میبخشد.
  خبر ذیل از شبکه اطلاع رسانی افغانستان اقتباس شده است:

  محمد محقق، رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان و یکی از اعضای جبهه ملی در گفتگو با فارس در کابل اظهار داشت؛ پاکستان خواهان ایجاد فصلی جدید در روابط با افغانستان است و سفر حنا ربانی، وزیر امور خارجه پاکستان به کابل در این شرایط حساس نشان دهنده این موضوع است.

  وی گفت؛ این فصل جدید در حالی آغاز می‌شود که پاکستان بدون در نظر گرفتن مناسبات تنش‌آلود خود با کشورهای بزرگ به خصوص آمریکا دست به این اقدام می‌زند.

  محقق همکاری پاکستان با تمام جناح‌های حاضر در افغانستان را بر اساس یک روش جدید از دیگر مسائل مهم دانست و ادامه داد؛ در همین راستا حنا ربانی در سفر به کابل با برخی از رهبران و جریانهای سیاسی افغانستان دیدار کرد.

  موصوف در ادامه تصریح کرد؛ سیاستی که امروز پاکستان در پیش گرفته است بر خلاف روند گذشته این کشور در قبال افغانستان است.

  رهبر حزب وحدت اسلامی افغانستان گفت، این کشور (پاکستان) در گذشته از یک گروه خاص در افغانستان حمایت می‌کرد اما در سیاست جدید، اسلام آباد قصد دوستی با تمام افغانستان را دارد......

 • خیلی جالب. در هر نقطه دنیا سهلانگاری در وظیفه یا ارتکاب اشتبا در وظیفه اگر سبب مرگ شهروندان شود مقام مسوول هر که باشد بر علاوه برکنار شدن ، محکمه و زندان هم میشد. حالا والی غزنی با کمال بیشرمی خود اعتراف به قتل میکند اما حکومت قبیله خاموش است. چه کنیم که وجدان قبیله کور است. لعنت به این پارلمان ساختگی و این سیاسیون بیغیرت.

 • سلام به خوانندگان گرامی
  رضائی محترم وگرامی برایت صبر جمیل خواسته و ما خود را با تو در غم ودرد شریک میدانم متائثر و متائصف
  هستیم که این وطنفروشان سیادل کوچکتریت رحمی نه بخود دارند و نه به دیگران.
  این طایفه داینسوزها نه از عام خبر اند و نه از معرفت نه به علم علاقه دارند و نه به معرفت و نه به پیشرفت علاقه دارند و نه به تکا مل نه به صلح خوش هستند ونه به اشتی وغیره و غیره بنا نتجه اینست که بهتر که این قوم بد کنیش 10 سال دیگر هم جنگ را دوام بدهند شرط اینکه جنگ در مناطق همین جاهل ها باشد و بعد از 10 سال ما ارزیابی مینمایم چون اینها خود شان میخواهند زیرا خود کرده را نه درد است و نه درمان

 • bad padare en pashtuni jahel wa nadan ra laghnat en haywani wahshe baz amda wolswal shoda en gab zadani khoda na mefama mega man ejza dadom 2 raket sare shar fayr kona khodaya en qawmi yahoda wa jahil ra khodat na bod kon afre ba on sarbazaye amrika ke roye en kasfata me shasha

 • ازراه دور سلام و ابراز همدردی با شمادارم . خدا به قاتلین این دلبند نازدانه تان هزار بار لعنت و هابیت را خدا نیست و نابودش کند .

 • چه اتفاقی افتاده است؟ من از جریان بی خبرم؟ واضحا بنویسید که چه بر سر خاطره رضایی آمده است؟

جستجو در کابل پرس