صفحه نخست > خبر و گزارش > آقای حشمت غنی احمدزی، ارگ به کمک اشرف غنی احمدزی ها، علاوه بر مرکز فساد، (…)

آقای حشمت غنی احمدزی، ارگ به کمک اشرف غنی احمدزی ها، علاوه بر مرکز فساد، مرکز فرماندهی تروریزم هم هست

جناب ایشان فعلا در راستای اهداف قبیله، همراه با حقوقدان قبیله نصرالله استانکزی و غلام فاروق وردک عنصر پاکستانی- انگلیسی قبیله، دوکان دار قبیله زاخیلوال ، فرهنگی قبیله کریم خرم و ...به شدت در کار هماهنگ کردن تمام جریان ها و نیروهای قبیله با تروريستان طالب قبیله می باشند و برنامه ها و پلان های مشترک را ادامه می دهند.
کابل پرس
چهار شنبه 9 فبروری 2011

زمان خواندن: (تعداد واژه ها: )

همرسانی

تروريزم، کوچی طالبان، طالبان و القاعده

کابل پرس?: آقای حشمت غنی احمدزی در برنامه ای در تلویزیون طلوع، نظرش را درباره تیم های پی آرتی و کسانی که شاه شجاع قبیله حامد کرزی آنان را نلدوان می خواند ارایه می کند. ايشان از برخی ويژگی های ارگ ریاست جمهوری حرف می زند و می گوید ارگ و ارگ نشینان غرق فساد هستند. کرزی هر چه فاسد است را

دور خودش جمع کرده و فساد در جامعه نهادینه می شود. آقای حشمت غنی احمدزی پناهگاه فاسدان را ریاست جمهوری و کرزی را شجاع معروف به شاه شجاع می خواند که نمی تواند احمد شاه درانی و یا به گفته ی خودش خدای نکرده کسی بنام میرویس، همان میرویس معروف قبیله شود. جناب ایشان از مشاوران کرزی حرف می زند و مشاوران آنان را به کج مشوره دادن متهم می کند.

تقریبا تمام آنچه آقای حشمت غنی احمدزی گفته اند درست است مثال زنده و واضح گفته های حشمت غنی احمدزی، برادر ایشان، اشرف غنی احمدزی است؛ وزیر مالیه وقت افغانستان، طالب نکتایی پوشی که در پایه گذاری سیستم فساد در دولت نقش مهمی داشته و رییس غیر قانونی دانشگاه کابل بود و به گفته ی برخی منابع، جاسوس استخبارات آمریکا سی آی ای. جناب ایشان فعلا در راستای اهداف قبیله، همراه با حقوقدان قبیله نصرالله استانکزی و غلام فاروق وردک عنصر پاکستانی- انگلیسی قبیله، دوکان دار قبیله زاخیلوال ، فرهنگی قبیله کریم خرم و ...به شدت در کار هماهنگ کردن تمام جریان ها و نیروهای قبیله با تروريستان طالب قبیله می باشند و برنامه ها و پلان های مشترک را ادامه می دهند.

آقای حشمت غنی احمدزی در بخشی از سخنان خود گفتند که تروریستان قبیله، طالبان که به دولت می پیوندند، عزت می خواهند و باید به آنان امکانات داده شود.

به آقای حشمت غنی احمدزی باید یاداوری کرد که ارگ، علاوه بر مرکز فساد، مرکز فرماندهی تروريزم در افغانستان نیز شده است. کوکنار و مواد مخدر قبیله که بماند!

اشرف غنی احمدزی، حضور ضعیف در انتخابات و اتهام جاسوسی علیه او

حامدکرزی اکنون تبديل به يکی از منفورترين افراد در افغانستان شده است.

پنج شنبه 21 مه 2009


اشرف غنی نماينده ی مردم نيست!

طالب نکتایی پوش نماینده ی جامعه ی مدنی افغانستان هم نیست!

يكشنبه 21 دسامبر 2008


وارونه گویی های طالب نکتایی پوش

مگر مردم نمی دانند که برادر اشرف غنی احمدزی، حشمت غنی احمدزی، رسما و علنا پروژه ی کوچ اجباری را در مناطق مرکزی افغانستان پيش می برد؟ هر ساله گروه های تا دندان مسلح با داشتن سندهای جعلی صادر شده توسط پادشاهان ظالم، همراه با ده ها هزار گوسفند و بز و شتر به جان و مال مردم فقير مناطق مرکزی حمله می کنند و همين آقای حشمت غنی احمدزی است که می گويد آن هایی که مسلح و با ده ها هزار گوسفند و بز و شتر به ملکيت مردم تجاوز می کنند فقير هستند و مردم باشنده مثلا بهسود نباید مانع آنان شوند.

شنبه 23 مه 2009


دُم تکان دادن برای اوباما!

گل آغا شیرزی: رهزن و قاچاقچی مواد مخدر/ اشرف غنی: طالب نکتایی پوش، حامی معنوی ارتجاع و يکی از متعصب ترين چهره ها/ عبدالله عبداالله کيست؟ / علی احمد جلالی: ترسو يا سازشکار

يكشنبه 25 ژانويه 2009


فساد گسترده ی خانواده و اطرافيان حامد کرزی!

گل آغا شيرزوی و درآمد يک ميليون دالری در هفته/ قاچاق مواد مخدر و دزدی از عوايد گمرکی

سه شنبه 6 مه 2008

سالانه 800 ميليون دالر، کميشن واليان جنوب برای اجازه ی عبور کاروان مواد مخدر/ اسدالله خالد پولی که بايد برای محو کشت خشخاش به افرادی مشخص داده می شد را به ديگران داده است/ قندهار: 150 هزار دالر بده تا قوماندان امنيه ولسوالی شوی/ در سند افشا شده ی مقامات آمريکايی از احمد ولی کرزی به عنوان محوری ترين قاچاقچی مواد مخدر ياد شده است/ معاش 2200 سرباز در يکی از ولايات شرقی به جيب زورمندان رفته است/ هزاران تن از نظاميان دولتی که از دولت معاش دريافت می کنند به خدمت شخصی قاچاقچيان بين المللی شناخته شده ی هرويين درآمده اند/ اسدالله وفا از از تدارک و قاچاق محموله ی بزرگ مواد مخدر سود سرشاری برده است/ و حامد کرزی همچنان دروغ می گويد!


مدت ها رييس غير قانونی دانشگاه کابل

اشرف غنی احمدزی

جمعه 14 دسامبر 2007


تروريزم، کوچی طالبان، طالبان و القاعده

آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره
آنتولوژی شعر شاعران جهان برای هزاره

مجموعه شعر بی نظیر از 125 شاعر شناخته شده ی بین المللی برای مردم هزاره

این کتاب را بخرید
Kamran Mir Hazar Youtube Channel
حقوق بشر، مردم بومی، ملت های بدون دولت، تکنولوژی، ادبیات، بررسی کتاب، تاریخ، فلسفه، پارادایم و رفاه
سابسکرایب

تازه ترین ها

اعتراض

ملیت ها | هزاره | تاجیک | اوزبیک | تورکمن | هندو و سیک | قرقیز | نورستانی | بلوچ | پشتون/افغان | عرب/سادات

جستجو در کابل پرس